Hirdetés

2019. február 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#2851) Skynet258 válasza generic (#2849) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Persze. A Galaxy SII-höz vettem OTG kábelt, és azzal. Ott működik vinyóval, pendrive-al, ha egeret dugók rá, akkor megjelenik a nyilacska is... Itt sajna csak a billentyűzet megy, de hátha valakinek ez is jól jön. ;)

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#2852) hyperspace

hyperspace
(őstag)

sziasztok,

tudna valaki segiteni, hogy kell androidot telepiteni a tablara?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#2853) generic válasza hyperspace (#2852) üzenetére

generic
(senior tag)

nincs rajta? :D

(#2854) bakter24 válasza generic (#2853) üzenetére

bakter24
(őstag)

:DD :DD :DD

Komoly kérdés - Komoly válasz! Jogos!

[ Szerkesztve ]

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#2855) generic válasza bakter24 (#2854) üzenetére

generic
(senior tag)

Gondolom frissítésre gondolt amúgy.. :) Ott az 1. hsz.-ben. :R

(#2856) shift+ő válasza Skynet258 (#2851) üzenetére

shift+ő
(senior tag)

A BT-s egérnél sem jelenik meg a nyilacska. Szerintem a szoft nincs rá felkészítve

[ Szerkesztve ]

(#2857) direwolf

direwolf
(őstag)

Nem tudom próbálta-e valaki, egy megerősítés kéne mielőtt tényként kezeljük, nekem úgy tűnik, hogy a kamera minősége sokat javult az új fw-el. Igazából nincs nagy tapasztalatom, mert nálam ez az egyik legkevesebbet használt funkciója a kütyünek. Viszont úgy rémlik, hogy ezelőtt borzalmas képeket készített, most meg olyan épp elfogadhatóak. De lehet, hogy csak a körülmények nem olyanok, nem tudom. Más hogy van vele?

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

(#2858) direwolf válasza Szpisti (#2689) üzenetére

direwolf
(őstag)

Szia!

Ezt írtad: Állítsd a videominőséget egyénire, és minden felbontás elérhetővé válik...

Hol lehet ezt állítani?

(#2859) Jana33

Jana33
(lelkes újonc)

Sziasztok!segítséget szeretnék kérni.van egy ilyen tabletem a problémám az,hogy nem enged belépni a faceboora,freemailra stb pedig helyesen írom be az email címet meg a jelszót. segítséget előre is köszönöm.

Moto G 4.4.4 /Hello Moto/

(#2860) direwolf

direwolf
(őstag)

Bocs, hogy ilyen darabosan írok, nem akarom teleszemetelni a fórumot, csak most ilyen szakaszosan tudok foglalkozni a cuccal...
Szóval kipróbáltam egy jó minőségű sztereo BT headsettel. Hát a hangminősége elég szar sajna :( És a "klattyanás" így is megvan! Amikor leáll a zene/hang lejátszás, még egy darabig hallani az irdatlan alapzajt (amit ugye a beépített hangszóróin csak egészen közelről hallani) majd egy kattanással megszűnik. Szóval nem a végfok a ludas, hanem a sound processzor, mert BT-n a végfok nem játszik...

[ Szerkesztve ]

(#2861) bakter24 válasza direwolf (#2858) üzenetére

bakter24
(őstag)

kamera -> váltás videóra (ez a videófelvételnél játszik) majd az alsó minőség ikonnál (low/high/mms/youtube/pont) -> "egyéni"

[ Szerkesztve ]

(#2862) direwolf válasza bakter24 (#2861) üzenetére

direwolf
(őstag)

Köszi! Erre rá nem jöttem volna :D
Gyors próba: 720x480 16,5fps 1:10 sec ~11Mb
Minőség nem rossz, de nem is nagy szám.

(#2863) csoki46 válasza direwolf (#2862) üzenetére

csoki46
(senior tag)

Ez milyen formátumban van? Szóval melyik a legjobb? D1, WVGA, CIF...

[ Szerkesztve ]

(#2864) csoki46

csoki46
(senior tag)

Az alap email kliens nem tudja szinkronizálni a leveleim, föltelepítettem a K-9-et, mert sokan ajánlottátok, de ezzel se változott a helyzet. Azt írja ki mind, hogy nem tud csatlakozni a szerverhez. Másnál is van ilyen probléma?
bocsi, a dupláért!

[ Szerkesztve ]

(#2865) bakter24 válasza csoki46 (#2864) üzenetére

bakter24
(őstag)

Melyik mail szolgáltató nem jó? Nekem megy alappal is, Kaiten maillal is az: Invitel, a Freemail és a Gmail is.

(#2866) Plumpy válasza csoki46 (#2864) üzenetére

Plumpy
(fanatikus tag)

Akkor a beállításokkal lesz valami gond inkább.

Egyébként észrevettem, hogy a marketből letöltött K9 Mail (3.8xx) tökéletes szedi a leveleket push-al, a weboldaluról letölöttt legfrissebb (3.9xx) viszont rohadtul nem akarja. (csoki46, ez most nem neked szólt)

Plumpy - A kultúrbölény

(#2867) StGabriel válasza Plumpy (#2866) üzenetére

StGabriel
(újonc)

Akkor valamit nem jól csináltok, mert én pl. a K-9 3.906-ot használom és tökéletesen működik. Hiba nélkül kezeli a Gmail, T-online, és a saját webtárhelyemhez kapcsolódó e-mail fiókomat. Mind a hárommal tudok fogadni és küldeni. Kiválóan konfigurálható és szerintem ez a legjobb levelező kliens Androidra.

Vagyok, tehát gondolkodom!

(#2868) direwolf válasza csoki46 (#2863) üzenetére

direwolf
(őstag)

D1/h264/AAC

(#2869) shift+ő

shift+ő
(senior tag)

Van egy jófajta tokot eladó. Érd. privátban.

(#2870) vegyszer

vegyszer
(PH! addikt)

egy triviális kérdés:
blútút, vagy síma hedszettel rá lehget venni, hogy telefonálni is lehessen rajta?
mert azt a havi 5 percek kibírom úgy is...
T-Mobile Domino Web Quick SIM kártyával lehet hívást indítani/fogadni?

[ Szerkesztve ]

"Az android pedig nagyon felhasználóbarát.... csak megválogatja a barátait"

(#2871) bakter24 válasza vegyszer (#2870) üzenetére

bakter24
(őstag)

Egen. BT-ssel legalábbis biztosan.

(#2872) direwolf válasza vegyszer (#2870) üzenetére

direwolf
(őstag)

"T-Mobile Domino Web Quick SIM kártyával lehet hívást indítani/fogadni?"

Nem! 100%, hogy nem lehet.

(#2873) vegyszer válasza direwolf (#2872) üzenetére

vegyszer
(PH! addikt)

nagy kár érte...
tudtok olyat ajánlani a tarifák közül mellé, hogy
-minimális havi költség
-valamennyi (akár lassítós) net,
de tud beszélni vele az em,ber?
(jelenleg havi 100 mb-t osztok be, sikerrel, de havi 5-8 percet beszélek)

THX!

http://www.t-home.hu/lakossagi/.../huawei_ideos_s7_slim
a mellé adott D-Link DIR-600 rooterről van velekinek infója mennyire nagy a hatótáv vele?

[ Szerkesztve ]

"Az android pedig nagyon felhasználóbarát.... csak megválogatja a barátait"

(#2874) mkRoland válasza vegyszer (#2873) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Ha fiatal vagy és fősulis, akkor azt hiszem, mindegyik szolgáltató kínál nagyon kedvező árú havidíjas előfizetést (djuice intercampus, vodafone like jut eszembe). Djuice Intercampus 1000/hó és egy 500 forintos csomag ajándékba van hozzá (pl: 100 Mb net havonta, igaz ez túlforgalmi.fizetős). Esetleg ezt egy klikkel kombinálva havi 2000, de egész jó percdíjak vannak (hálón belül ingyen, amúgy 10-20 ft/perc 100%-ban lebeszélhető havidíj, de van kapcsolási díj, ami a havidíjon felül fizetendő, de pl. a klikk mellé egy ingyenes 500ft-os SMS-csomaggal havi sok-sok SMS-t is írhatsz)!

[ Szerkesztve ]

(#2875) csoki46

csoki46
(senior tag)

gmail-es a cím. Eddig jó volt egy hete nem akarja frissíteni a gyári kliens, ma már a marketes gmail kliens se tudta. Nincs semmi tippetek, hogy mi lehet?

(#2876) miauut válasza vegyszer (#2873) üzenetére

miauut
(kvázi-tag)

ECho dijcsomag 1890
GoNetS 590

T-Mobil

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9

(#2877) kj007 válasza vegyszer (#2873) üzenetére

kj007
(kvázi-tag)

Domino Nap díjcsomag + Go!NetS = minden irányban 41 Ft/perc + 30 MB/hó, utána 128 kbit/s-re lassít, túlforgalmazási költség nélkül.

(#2878) bakter24 válasza csoki46 (#2875) üzenetére

bakter24
(őstag)

Ilyen még nem volt nekem eddig.

(#2879) generic

generic
(senior tag)

Na megjött ma a tabletem... :)

(#2880) shift+ő válasza generic (#2879) üzenetére

shift+ő
(senior tag)

Ha csak net kell, akkor szerintem a T-home net mellé lehet rendelni duplanetet. Nekem ilyen kártyám van 2K havidíj, 2GB adatforgalommal.

(#2881) direwolf válasza vegyszer (#2873) üzenetére

direwolf
(őstag)

"a mellé adott D-Link DIR-600 rooterről van velekinek infója mennyire nagy a hatótáv vele?"

A jobbak közé tartozik, akár OpenWRT-re is lehet flashelni, bár USB hiányában értelme max. annyi, hogy szabadon konfigurálhatod az oldalán lévő gombot, mondjuk wifi on/off-ra. A hatótávról senki sem tud neked mondani konkrétumot, mert helyfüggő. Az N-es wifi amúgy messzebb látszik mint a G-s.

(#2882) asturel válasza direwolf (#2881) üzenetére

asturel
(őstag)

Honnan tudod, hogy megy ra openwrt? En nem talaltam semmit errol a revrol (5e) csak mas valtozatokrol, ugyanaz a hw lenne bennuk? (pl az A1-re van kulon 600as fw, a b1,b2 az ugyanaz mint a dir 300 rev b., de a tobbirol nincs info, hogy milyen hw lenne benne)

(#2883) bazárimajom

bazárimajom
(újonc)

Ha valaki vadászik egy ilyen készülékre akkor az enyémet 50000 Ft-ért megvásárolhatja. A gyári tartozékok mellé adok még egy neoprén tokot is.

(#2884) direwolf válasza asturel (#2882) üzenetére

direwolf
(őstag)

Ott a pont, a lehetőség csak elméleti. Amúgy az enyém rev. B5

(#2885) Surmi69

Surmi69
(kvázi-tag)

Ha valaki téglát akar belőle :DDD a szervíz kód: *#*#2846579#*#*

Más, van egy szuper játék ha valakit érdekel: Earth and Legend.
Brutál a grafikája. :DD

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#2886) Plumpy válasza StGabriel (#2867) üzenetére

Plumpy
(fanatikus tag)

Elolvastad mit írtam?

Az új K9 is működik, jönnek mennek a levelek, ha elindítom, vagy rányomok a szinkronizálásra, vagy beállítom hogy automatikusan ellenőrizze 15-20 percenként. De én eddig is push-al kaptam meg a céges leveleimet. Na az nem akart benne működni.

Gmailre meg az alap gmail klienst használom, az a legjobb... :)

csoki, próbáld meg a gmail-t megkeresni az alakalmazáskezelőben, és nyomj rá az "adatok törlése" gombra. Ezenk kívül a "fiókok és szinkronizálás" pontban távolítsd el a google accountod, majd add hozzá újra. Nem mondom, hogy ez tuti segít, de hátha.

Egyébként weben be tudsz lépni a gmail fiókodba?

Plumpy - A kultúrbölény

(#2887) bakter24 válasza Surmi69 (#2885) üzenetére

bakter24
(őstag)

Kösz, hogy bedobtad a közösbe a szervíz kódot. Eddig direkt csak PM-ben osztottam meg bárkivel is, hogy elkerüljük, hogy "juj, véletlenül rányomtam erre, meg arra, mit lehet tenni most, nem kapcsol be, csak üres kép van" stb. Aki meg akarta tudni, eddig is megtudta, semmi gond, csak majd figyeld a következményeket. Ennyire már ismerem az embereket sajnos. :(

(#2888) Surmi69 válasza bakter24 (#2887) üzenetére

Surmi69
(kvázi-tag)

Sorry, de gondolom mindenki a saját felelősségére piszkál csak dolgokat. Főleg a service menüben...

A szerviztől meg kapom a jutalékot :DDD

[ Szerkesztve ]

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#2889) bakter24 válasza Surmi69 (#2888) üzenetére

bakter24
(őstag)

Jaaa, az más :D

Ok, mindenki saját felelőssége, csak aki még pár kommentet is lusta visszaolvasni, vagy használni a google-t pl, attól várod a felelősségteljes döntéseket? De hátha túl pesszimista vagyok, és ez egy okos világ lett, amíg én aludtam :DDD :DDD

Amúgy ha már így kikerült ide, a szerviz menüben van a belső memória egybeformázásának/újraformázásának titka is :D De nem váltotta be nálam a hozzáfűzött reményeket, mert nem lett a külső SD a /mnt/sdcard, hanem csak összébb ment a belső memória 160mb-ra, és a belső SD lett 7,5gb. Viszont a 160mb semmire sem elég. Úgyhogy ment is vissza eredetibe.

[ Szerkesztve ]

(#2890) bucsupeti válasza bakter24 (#2887) üzenetére

bucsupeti
(senior tag)

Azért ezt a kódot a neten nem túl bonyolult megtalálni.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#2891) bakter24 válasza bucsupeti (#2890) üzenetére

bakter24
(őstag)

Tudom, csak más ha megtalálják, meg más, ha itt olvassák. Nem azt mondtam, hogy baj, hogy kikerült, csak én másként gondolkodtam erről a kódról.

(#2892) direwolf válasza bakter24 (#2889) üzenetére

direwolf
(őstag)

Nyugi, senki se várja el tőled, hogy felelősséget vállalj a Huawei nevében is. :)
Ez a fórum (is) arra van, hogy minden információ bekerüljön a köztudatba.

(#2893) bakter24 válasza direwolf (#2892) üzenetére

bakter24
(őstag)

A mai reggelem úgy kezdődött, hogy egy fazon már 3 napja nem tudja letölteni a leírásból a FW-t. Mára kiderült, hogy a "fentieket" le tudja, csak a "lentieket" nem. Annyit segítek, hogy nincsenek "lentiek", csak a 3 FW linkje alá betettem az mkRoland által hozzáadott MD5 ellenőrzőkódokat. És ott is ott van a FW neve azonosításképp. Na ezt nem tudja letölteni az úr. Nem tünik fel neki, hogy az ugyan az, mint 8 sorral fentebb, meg hogy elé van írva, hogy ellenőrzőkód... Már direkt kisebbre is vettem az ellenőrzőkódok betűméretét, meg nyilakat tettem a FW-k elé a letöltésnél, de ez most kiverte reggelire a biztosítékot, hogy ennyire nem érdekel egy embert, az amit olvas. És az ilyenektől féltem az ártatlan kis S7 Slimeket. Szegény kis Slimek működnek, töltődnek, dolgoznak, és esténként remegnek, nehogy valaki téglát csináljon belőlük reggelre :D

Bocs, nem szoktam ilyen lenni, csak ez kicsit felb...osszantott reggel hirtelen.

(#2894) csoki46 válasza Plumpy (#2886) üzenetére

csoki46
(senior tag)

Jaja, próbáltam. azért köszi a tippet :)

(#2895) Nara19

Nara19
(senior tag)

Egy pár száz hsz-al ezelőtt kérdeztem :) , aktív USB elosztóval próbálkozott-e már Valaki?

(A Google - a barátom :)) , szerinte az aktív USB az, aminek külön tápja is van)

Ha netán van ilyen Valakinél - kipróbálná?

Arra lennék kíváncsi, hogy pendrive vagy merevlemez használható-e így, ha igen hogyan jelenik meg, hogyan válaszható le stb...... :)

Kedves Valaki, köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

(#2896) Surmi69 válasza bakter24 (#2893) üzenetére

Surmi69
(kvázi-tag)

Az ellen sajnos nem véd, pedig a vízbű vonja az zoxigént :DDD

(#2897) direwolf válasza bakter24 (#2893) üzenetére

direwolf
(őstag)

Felvetted a hátadra, most cipeld is a keresztedet :D Erre írtam múltkor, hogy jár egy bizonyos felelősség is azzal, hogy létrehozol egy információs oldalt.

(#2898) bakter24 válasza direwolf (#2897) üzenetére

bakter24
(őstag)

Kössz... :D Elsősorban segítő oldalt szerettem volna, nem gyógypedest... :DD

Meg azt hittem, az olvasás, szövegértés alapkészség :D

[ Szerkesztve ]

(#2899) bakter24

bakter24
(őstag)

OTG: Bizonyos Laci jelezte az oldalamon, hogy:

"A TRZMOD-V3-al megy az OTG funkció :) Szuper"

"Pendrive, Bill. Annyi, hogy nincs benne autómount, és a Q5 USB manager is kell hozzá"

Ennyit tudunk, meg tudja ezt valaki erősíteni?

(#2900) mkRoland válasza Surmi69 (#2885) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Tényleg nagyon vigyázzon mindenki ezzel a service menu-vel!
Nekem a topic legértékesebb kommentjeit közzé tevő fórumtagtól (bakter24) van meg privátban, csak ez segített a tabletem helyreállításában (köszönöm ezúttal is)! De kifejezetten hangsúlyozta, hogy semmi másra ne használjam még csak kíváncsiságból sem, mert lesz egy 21x10 centis téglám....
Abszolút hiszek neki.

Ha valakinek a későbbiekben lenne emiatt egy kinyírt ideosa, akkor az akksi és a töltő érdekel, jó árban!

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.