Hirdetés

2019. február 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1101) gretzky77 válasza vtechun (#1098) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

köszi müködik bàr érdekes hogy freemailes cimhez t emailos kimenö kell és megy! köszi

LG V30 Blue & Marshall Major II Bluetooth

(#1102) Koga777 válasza gabo89 (#1083) üzenetére

Koga777
(tag)

Huhh, megnéztem és ott van. Remélem tartják a 4 munkanapot.
Még valami: kb. tizedjére sikerült letöltenem a fentebb említett firmwaret, mindig megszakadt, de az Orbit downloader segített.
Hehe, T-home oldalán: "Üdvözöljük n/a n/a!"

[ Szerkesztve ]

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#1103) insido

insido
(tag)

Most frissítettem a gépet a S7-201u V100R001C207B012(Hungary Invitel) firmware-rel. Ez a3g-verzióhoz van. A zene lejátszás nem akadozik lezárt képernyőnél. Két lejátszót is kipróbáltam. :DD :DDD :C

[ Szerkesztve ]

...Hirtelen szétrobban minden és rádüvölt az élet. Megszakad legmélyebb álmod, nem szökhetsz meg mégsem... /Lelkes Állatok - Újságos/ A hosszú élet titka: Lélegezz!!!

(#1104) direwolf válasza insido (#1103) üzenetére

direwolf
(őstag)

Nézd meg légyszi, hogy neked is C207B010 lett a vége a beállításoknál?

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

(#1105) insido válasza direwolf (#1104) üzenetére

insido
(tag)

Direwolf: igen nekem is C207B010 a vége.
Nálam a kamerafagyás is megszünt, úgyhogy jó csere volt... :DDD

[ Szerkesztve ]

...Hirtelen szétrobban minden és rádüvölt az élet. Megszakad legmélyebb álmod, nem szökhetsz meg mégsem... /Lelkes Állatok - Újságos/ A hosszú élet titka: Lélegezz!!!

(#1106) Fegyonc válasza gylacc (#1096) üzenetére

Fegyonc
(újonc)

Hát nem megy a net, de megkaptam az aktíválásról az sms-t! :W
Most 7 napom van elautókázni egy T-pontba, vagy úszik az ingyen 1 GB adatforgalom. :(

(#1107) insido válasza Fegyonc (#1106) üzenetére

insido
(tag)

Ne is törődj vele.Én még be sem tudtam regisztrálni... :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#1108) gylacc válasza Fegyonc (#1106) üzenetére

gylacc
(újonc)

Tárcsáztad a 1777-et, beleszólt a gépnéni, hogy " Üdvözöljük", szakítottad a hívást, indítottad a netet és semmi?

Huawei ascend g300, Huawei IDEOS S7 Slim

(#1109) Garold válasza vtechun (#1098) üzenetére

Garold
(senior tag)

"elvileg Pop3.freemail.hu" - vagy mégsem ;]
Csak freemail.hu a pop szerver.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#1110) Szpisti válasza gretzky77 (#1095) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Csak simán "freemail.hu" Ez tuti. Kimenő szervere nincs. Vagy csak nem engedik használni.

(#1111) vtechun

vtechun
(PH! kedvence)

működik mindkettő a freemailnél.

(#1112) Démonlord válasza insido (#1107) üzenetére

Démonlord
(újonc)

Aktiválni nekem se sikerült. Mikor bevittem a t-hez ott a netet aktiválták de a kártya semmire nem használható!!!!

(#1113) Szpisti válasza Démonlord (#1112) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Akkor amit itt írnak, valamilyen postán érkező aktiváló kódról, az nem is igaz?

(#1114) dudus111

dudus111
(újonc)

Sziasztok nekem sem sikerült aktiválni bementem és azt mondták hogy most aktiválták viszont nincs rajta semmilyen letölthető egység ez elég érdekes mivel ők aktiválták

(#1115) Plumpy

Plumpy
(fanatikus tag)

Akik e-maillel küzdenek: K9 Mail. Szedjétek Marketről, ingyenes, és a legjobb email kliens, nem gmailes fiókokhoz. Push emaillel jönnek a levelek, tehát egyből, ahoyg bekerül a postafiókba. És próbáljatok meg inkább imapot használni, de elég okos, ha megadjátok a mailcímeteket megpróbálja kitalaálni a jó szervereket, legtöbbször be is jön neki...

Mobilnethez:

MCC elvileg 216, MNC 01

De itt megtalálja mindenki a neki megfelelőt

Emez jobb...

[ Szerkesztve ]

Plumpy - A kultúrbölény

(#1116) insido válasza dudus111 (#1114) üzenetére

insido
(tag)

Amúgy kezd nevetségessé válni ez a T-h***, meg a küszködése. Még véletlenül sem akarom kiírni a nevét. Igazából most sincs velük semmi bajom. Én is tőlük vettem és mint korábban leírtam 4 nap múlva meg is jött a tábla, Wi-Fi router és a webquickmittoménmicsoda. Még aznap próbáltam regisztráltatni a kártyát... és másnap... és harmadnap... és hagytam a francba, a számítógépükkel volt valami, nem is érdekel. Használom a meglévő mobil netemmel ami másik szolgáltatónál van 500 mega, tökéletesen el vagyok vele és Wi-Fi-vel együtt pedig egyenesen pazar.

[ Szerkesztve ]

(#1117) bakter24 válasza insido (#1105) üzenetére

bakter24
(őstag)

Na végre egy jó hír a mai nap! Holnap első dolgom lesz feltenni az új FW-t! Mondjuk eddig jó volt, mert nem kellett semmiféle reboot progi, csak elindítottam a kamerát :D Kicsit lassú volt, de működött :D Most tehetem fel a FastReboot-ot :D :DDD

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#1118) gylacc válasza insido (#1116) üzenetére

gylacc
(újonc)

Én ezt nem értem! Csak nekem siketült beindítani a Quick kártyát? :Y
Aki szeretné mégis használni az 1 gigát, és nem sikerült beaktíválni, annak holnapután tudok segíteni, csak dobjon privit! :)

(#1119) gylacc válasza Szpisti (#1113) üzenetére

gylacc
(újonc)

De, így kell csinálni!

(#1120) Démonlord válasza Szpisti (#1113) üzenetére

Démonlord
(újonc)

Nekem ott kezdödött, hogy a megadott számot nem engedte felhivni. Felhivtam egy másik telefonról de közölték,hogy arrol kell hivni amelyiket aktiválni akarom. Mikor megmondtam,hogy nem engedi akkor tanácsolták,hogy menjek be a boltba majd ott aktiválják. Ott annyit aktiváltak,hogy a rajta levö 1gb-t el tudtam használni de azóta sajnos nem tudom semmire használni a kártyát. A hozzá tartozó telefonszám nem létezik. Az aktiválásnál az üzletbe egyébként nem kértek semmi adatot. Csak a simet és a tabletet.

(#1121) ghiottone válasza gylacc (#1119) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

1777-el se megy. :W Csak az a vicc, hogy múlt héten személyesen bent voltam és ott aktiváltuk, működött. Ma megint bemegyek délután a miskolci t-pontba.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui) - Moto Z2 Force -- 20 EUR kedvezmény OnePlus tartozékokra: https://goo.gl/jcrem7

(#1122) Bucy

Bucy
(senior tag)

Ezekkel van valakinek tapasztalata? Ki milyet használ?

(#1123) direwolf

direwolf
(őstag)

Kinek hogy alakul a készenléti idő? Én nem szoktam teljesen kikapcsolni, de még ha nem nagyon nyúzom, akkor sem bír így ki 2 napnál többet. Kicsit keveslem ahhoz képest, hogy erősebb használattal elmegy 5-6 órát. Nincs valami program ami mélyebb alvásba teszi, de mégse kell kivárni a kínosan hosszú bootidőt?

(#1124) Tex válasza direwolf (#1123) üzenetére

Tex
(senior tag)

Kapcsold ki a wifi-t, BT-t, mobilnetet és állítsd repülőgép módba.
Esetleg még 2g és kijelző fényerő csökkentés ill. az akksit állítsd kímélő módba.

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#1125) direwolf válasza Tex (#1124) üzenetére

direwolf
(őstag)

Szerintem félreértesz :) Azzal semmi bajom, hogy ha használom, kibír 5-6 órát, ez tök jó. A gondom az, hogy ha csak párszor van bekapcsolva, egyébként meg alszik akkor se bírja két napnál tovább. Amúgy csak Wifi van bekapcsolva (nincs is benne a SIM), és az is úgy, hogy alvás közben nincs szinkron.

(#1126) foxi69 válasza Bucy (#1072) üzenetére

foxi69
(fanatikus tag)

Ma érkezett meg a tok. Tökéletes. Igényes, minden csatlakozó, kezelőszerv, kamera használható. Nekem nagyon megérte azt az 5,5e Ft-ot.

(#1127) Nara19 válasza foxi69 (#1126) üzenetére

Nara19
(senior tag)

Szeretnélek kérni, hogy tegyél fel képet róla. Tudnál segíteni a beszerzésében?

(#1128) Plumpy válasza Tex (#1124) üzenetére

Plumpy
(fanatikus tag)

Szerintem meg teljesen ki kell kapcsolni, és ki kell venni az akksit, úgy rohadt sokáig bírja!

Plumpy - A kultúrbölény

(#1129) Szpisti válasza Plumpy (#1128) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Az az érdekes, hogy a "klattyanó" hangszórón kívűl nem találkoztam se a kikapcsolt képernyős akadozó zenelejátszással, sem a kamerafagyásos hibával az én gépemen.
De az a "klattyanás" is olyan halk, hogy csak egy süketszobában zavaró... :)

(#1130) direwolf válasza direwolf (#1125) üzenetére

direwolf
(őstag)

Mai tesztem eredménye: a korábban írt feltételek mellett (wifi only, no szinkron) 18 óra készenléti állapot alatt (tehát power gombot röviden nyomva) 30%-ot merült :(

[ Szerkesztve ]

(#1131) foxi69 válasza Nara19 (#1127) üzenetére

foxi69
(fanatikus tag)

[L:/dl/upc/2011-08/108578_tok2.jpg](IMG:/dl/upc/2011-08/108578_tok2.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2011-08/108578_tok3.jpg](IMG:/dl/upc/2011-08/108578_tok3.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2011-08/108578_tok4.jpg](IMG:/dl/upc/2011-08/108578_tok4.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L](/IMG)[/L]

Milyen segítségre van szükséged? Sima ebayes tranzakció a korábban linket helyről.

(#1132) foxi69 válasza Nara19 (#1127) üzenetére

foxi69
(fanatikus tag)

(#1133) Doki16 válasza foxi69 (#1131) üzenetére

Doki16
(PH! addikt)

Ugyanezt rendeltem én is csak fehérbe. Mennyi idő alatt jött meg neked?

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke. I'm M@Sh*

(#1134) foxi69 válasza Nara19 (#1127) üzenetére

foxi69
(fanatikus tag)

(#1135) foxi69 válasza Nara19 (#1127) üzenetére

foxi69
(fanatikus tag)

(#1136) foxi69 válasza Doki16 (#1133) üzenetére

foxi69
(fanatikus tag)

Sale date: 08/04/11

Ma érkezett meg.

(#1137) sagesz93 válasza direwolf (#1130) üzenetére

sagesz93
(PH! addikt)

nem lehet hogy valamelyik app beragadt és az zabálja le? azért ez kicsit sok szerintem.
Esetleg task killert kéne ráereszteni, vagy egy újraindítás. Aztán lehet hogy a rom miatt ilyen (nem veszi magát eléggé takarékra, ilyesmik) Hasonló bugot tudok elképzelni mint régen(ha jól emlékszem) a galaxy spicán, hogy ha elindította az ember a fényképezőt, feltolta maxra a procit, majd bezárás után elfelejtette visszavenni az órajelet, így szépen szívta az akksit :D

(#1138) ghiottone válasza gylacc (#1119) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Nem a kártyával volt a baj, hanem megnéztük és tényleg "leforgalmazódott" róla az ajándék 1 GB meg a saját kerete. Na mondom ez is érdekes, mert inkább a wifit használtam, + az adat számláló se jelezte. :Y
Úgyhogy kártyát kidobtam a készülékből. Wifi úgyis van.

Bár ajánlottak 3 gb-os usb-s netet havi 2.400-ért.
:o

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui) - Moto Z2 Force -- 20 EUR kedvezmény OnePlus tartozékokra: https://goo.gl/jcrem7

(#1139) bostone

bostone
(őstag)

Hm... Az enyém, alvó állaptban, 8 óra alatt csontra lemerült. Ez picit zavar...

(#1140) Nara19 válasza foxi69 (#1131) üzenetére

Nara19
(senior tag)

:R Köszönet a képekért.
Még soha sem vásároltam az e-bay-en :o

(#1141) sagesz93 válasza Nara19 (#1140) üzenetére

sagesz93
(PH! addikt)

Tudnak segíteni, ha annyira nem vágod a dolgot.

(#1142) Nara19 válasza sagesz93 (#1141) üzenetére

Nara19
(senior tag)

Köszönöm

(#1143) bakter24

bakter24
(őstag)

Az uj FW előtt lementeném a négymillió játékot, ami már rajta van :D Tudtok ajánlani erre valami jó backup progit, ami korrekt?

(#1144) Tex válasza bakter24 (#1143) üzenetére

Tex
(senior tag)

Titanium backup rootolni kell a cuccot, de megéri az árát szerintem...

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#1145) Bucy válasza foxi69 (#1126) üzenetére

Bucy
(senior tag)

Köszi, ütöm is le, meglátjuk mi lesz itt előbb. :)

(#1146) bostone

bostone
(őstag)

Aki felrakta az új Inviteles romot tapasztalt valami változást gyorsaságban, stabilitásban, üzemidőben és a kijelző érzékenységében? (én nem értem nálam mi húzza le ilyen durván)

Ja és függő lett a készülék vagy független maradt?

A hálózat beállításokat ezentúl is megtalálja, nincs szükség kézi machinálásra?

(#1147) Garold válasza Doki16 (#1133) üzenetére

Garold
(senior tag)

Tegnap nekem is megérkezett a fehér tok, talán 8án rendeltem meg. Nagyon pöpecül néz ki, csak attól félek hogy nagyon koszolódni fog. Egyébként minőségre sztem nagyon jó, jó szorosan van benne a gép, és minden csatlakozónak ki van hagyva vagy vágva a helye.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#1148) bikficc11

bikficc11
(kvázi-tag)

aki inviteles azt kérdem hogy ti se kaptatok még számlát? mert lassan e hó vége de még juliusi se jött meg csak a szokásos netszámla, de a 1000huf+1000hufról még nem

(#1149) mkRoland válasza bikficc11 (#1148) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

A számla még nekem sem jött meg. Július 17-ei megérkezés.
Amúgy ha valaki az inviteles 1GB-ot teljesen le akarja forgalmazni, jó, ha tudja, hogy minden hónap utolsó napja a számlazárás napja. Múltkor néztem én is, hogy még csak 300 megát szedtem le, éppen a megrendelés utáni mobilnet aktiválásának fordulónapja következett, gondoltam gyorsan letöltök még egy 700 megás valamit, aztán most szomorúan csekkolom, hogy nemsokára lassítani fognak. Az inviteles selfcare is működik a tableten, de Opera Mini helyett Skyfire-rel kell rámenni vagy ha hotspotként üzemel, akkor a PC-s böngészővel.
Jópofa ez a tok, amit linkelgettek!

[ Szerkesztve ]

(#1150) bakter24 válasza bikficc11 (#1148) üzenetére

bakter24
(őstag)

Nekem se jött, de hó vége felé szokott. Viszont 3-4 napja hívott egy gép, hogy valami kiegészítő internet alapú szolgáltatást aktiváltak. Nem igazán értettem, mert a gépet már 1hónapja megkaptam, szerződés megvolt, akkor mit is aktiváltak most? Egyéb ügyem nem volt az Invitellel mostanában?! Másnak volt ilyen hívása?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.