Hirdetés

2019. február 17., vasárnap

Gyorskeresés

(#2401) Skynet258 válasza Soul (#2400) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Nagyjából...

"for those using official S7-slim ROM, i will repack recovery and make batch installer later."

Az eredeti szöveg egyébként itt, amit linkeltél, az csak copy/paste (és még a formázást sem tüntették el...).

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#2402) Soul válasza Skynet258 (#2401) üzenetére

Soul
(senior tag)

aki trz_moddal használja annak jó lehet.

a belső tárhely egybeformázására neked sincs ötleted?

"latok vmi jo pillanatot es af-c + arcfelismerovel semmit nem kell csinalnom, csak az expo gombot nyomni. meg ha lassabb is a fokusz, mint tukrossel osszessegeben gyorsabb lesz a kep elkeszitese." by m3ss

(#2403) Skynet258 válasza Soul (#2402) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Annak jó lehet, csak ők alkotják nagyjából az itteniek 5%-át, és lehet sokat mondtam. :D
Nincs, én ez előtt a topik előtt ilyenről nem is hallottam, pedig nyúzom egy ideje az Androidot... egyre inkább azt gondolom, hogy ez csak valami urban legend, valaki valahol valamit rosszul értelmezett, és ez terjeng... :U
Legalábbis itt is sokan hallottak már róla, de véghezvinni még senki sem tudta, ez azért sokat elárul, nem? :D

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#2404) Soul válasza Skynet258 (#2403) üzenetére

Soul
(senior tag)

biztos vagyok benne hogy terjedni fog a trz_modot használók száma.

Hát nem tudom, mondasz valamit... :DD

"latok vmi jo pillanatot es af-c + arcfelismerovel semmit nem kell csinalnom, csak az expo gombot nyomni. meg ha lassabb is a fokusz, mint tukrossel osszessegeben gyorsabb lesz a kep elkeszitese." by m3ss

(#2405) Skynet258 válasza Soul (#2404) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Gondolkoztam én is, hogy felpattintom, de még megvárnám az érkező hivatalos cumót... ha az jó lesz, akkor marad.

(#2406) Szpisti válasza Skynet258 (#2405) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Valahogy én is így vagyok vele.

Lehet hogy láma kérdés: ez a TRZMOD-V3 tud magyarul?

(#2407) bakter24 válasza Szpisti (#2406) üzenetére

bakter24
(őstag)

Kipróbáltam az "App backup & restore"-t, amit észrevettem, hogy amikor visszaállítom vele a programokat, akkortól nem jelennek meg a marketben a my apps-nál, ebből kifolyólag nem fogja őket frissíteni. Erre van megoldás? Persze azon kívül, hogy hard reset, és mindent marketből letölteni megint?

Upd.: Bocs, nem válasz akart lenni, csak mellényomtam.

[ Szerkesztve ]

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#2408) Skynet258 válasza bakter24 (#2407) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Van, újraindítás után ott lesznek a listában (legalábbis jellemzően így lesz). ha mégsem, akkor a Market adatait törlöd, és utána újraindítás.

[ Szerkesztve ]

(#2409) bakter24 válasza Skynet258 (#2408) üzenetére

bakter24
(őstag)

Sajnos egyik sem nyert :(

Update: Megjavult, egyet letöltöttem azok közül, amiket visszaállítottam, és utána a többi is beugrott a listába!

[ Szerkesztve ]

(#2410) Soul válasza Szpisti (#2406) üzenetére

Soul
(senior tag)

nem tud, angol és arab van benne, pár nyelv már van a telepítő packban, de magyar még nincsen.

(#2411) Szpisti válasza Soul (#2410) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Kár. De mivel jól működik most, egyenlőre így marad...
Illetve megvárom a most készülő frissítést, hátha...

(#2412) noxika72

noxika72
(tag)

Valaki találkozott már olyannal, hogy nem tudok .apk-kat menteni mert azt írja ki, hogy nincs szabad hely. Kipróbáltam a saját és a delfines böngészővel is. Mindezt azután kezdte el csinálni miután véletlenül újraraktam a FW rajta ( benne maradt az a memkari amin a FW volt és meg ügyesen sim-kártyát cseréltem, indulásnál máris tolta az Inviteles FW mint a szél.)

(#2413) noxika72 válasza noxika72 (#2412) üzenetére

noxika72
(tag)

Úgy néz ki az újraindítás az androidnál is csodákra képes :DD

(#2414) Szpisti válasza noxika72 (#2413) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Hát linux az alapja...

(#2415) insido válasza mkRoland (#2393) üzenetére

insido
(tag)

Az On/Off gomb megnyomása után választható lehetőségnél kapcsolom be A Repülőgép üzemmódot és az után még tudok netezni WI-Fi-vel.

...Hirtelen szétrobban minden és rádüvölt az élet. Megszakad legmélyebb álmod, nem szökhetsz meg mégsem... /Lelkes Állatok - Újságos/ A hosszú élet titka: Lélegezz!!!

(#2416) gulupeti

gulupeti
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Ezt az akkuzabáló google locationst hol lehet kikapcsolni/kijelentkezni belőle? Az én készülékemben nem is találok ilyen programot.

Köszi.

(#2417) KPistike válasza gulupeti (#2416) üzenetére

KPistike
(fanatikus tag)

Magyar nyelvű menü esetén "Koordináták" a neve :)

Alapból nem indul el, ha elindítod, behívja a "Térképek"et is. Maga a progi nem eszik több energiát, mint pl. Óra, csak a GPS modul működtetésével.

Nálam a TuneIn Radio, ami akkuzabáló, de én választok, hogy mikor hallgatok rádiót :)

K. P.

(#2418) bazárimajom válasza gulupeti (#2416) üzenetére

bazárimajom
(újonc)

Még hétfőn felraktam a TRZMOD-V3 módot. A telepítése nem túl bonyolúlt. A fejlesztője egész korrekt keretprogramot pakolt össze neki, megkönnyítve ezzel a telepítését.
Nálam kb. egy napot volt fent. Nem győzött meg. Pont azt vesztette el tőle a készülék amitől "hüvely" a "hüvely". SZVSZ az S7-nek pont ez a felület az ami kell, hogy kiemelje Őt a Froyos készülékek népes táborából. A TRZ mód nem szép és még csak nem is lesz tőle jobb (annyival) vagy használhatóbb a készülék. A korábban említett telepítőben viszont van egy menüpont amivel akár a kezdők is könnyen roottólhatják a készüléküket.

(#2419) shift+ő válasza pethYeti (#2356) üzenetére

shift+ő
(senior tag)

Tedd fel az ADWlauncert.

(#2420) shift+ő válasza shift+ő (#2419) üzenetére

shift+ő
(senior tag)

Keresek eredeti T-s Firmware-t, módszert amivel le lehet menteni?

(#2421) Voice24

Voice24
(senior tag)

Egy kis help!
Este leszedtem a marketről a Sygic navigációt, magyar, horvát, szlovén és osztrák térképpel. Sajnos nem megy a dolog, csak a beállító képernyőig jut el, ahol a nyelveket és miegymást kell kiválasztani, és onnan 2-3 másodperc után magától kilép. Akár hányszor indítom, ugyanez a jelenség. Mi lehet a gondja?

(#2422) ka64

ka64
(kvázi-tag)

Sziasztok!
Tegnap elkezdett furcsán működni a készülékem.
1. A kikapcsolás gombot megnyomom, akkor csak a kikapcsolás opció jelenik meg. A némítás és a repülő üzemmód nem.
2. A marketről nem tudom letölteni a navitelt. Mindig azt mondja, hogy nincs elég hely a készüléken. Pedig van bőven. A varázslásokat végig csináltam, de nem segít. A többi letöltés egyébként megy.
3. Ma reggel kikapcsolt a töltőn a készülék. Utána alig tudtam bekapcsolni. Percekig kellett nyomogatnom a bekapcsolót, mire végre reagált

Nem tudom, hogy a jelenségek összefüggnek-e, de az biztos, hogy korábban egyikkel sem találkoztam.
Mi lehet a baj?

Ka64

(#2423) HuaweiU8500 válasza ka64 (#2422) üzenetére

HuaweiU8500
(senior tag)

Probald ki a clearcahe.apk t, az elso hsz linken talalod

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#2424) ka64 válasza Voice24 (#2421) üzenetére

ka64
(kvázi-tag)

Pont ugyan így jártam én is.
Én azt csináltam, hogy először gyorsan elfogadtam minden default beállítást (mindig, elfogad, tovább). Így sikerült elindítani a programot, utána pedig a beállításoknál testre szabtam.
Az én problémám az, hogy nem tudok térképez letőteni. Mikor a marketről letöltöttem a programot, akkor csak a Magyart töltöttem le hozzá, utólag pedig nem működik.
ka64

(#2425) Szpisti

Szpisti
(őstag)

Hmm... Erre azért elcserélném az enyémet...

(#2426) StGabriel válasza Voice24 (#2421) üzenetére

StGabriel
(újonc)

Én épp tegnap próbáltam ki élesben a Sygic-et és nagyon tutin működik. A térkép adatbázisa korrektebbnek tűnik, mint az IGO 8-é. Egyenlőre az IGO is fenn van, de azt hiszem, hogy a Sygic marad a nyerő. Nekem tetszik.
A telepítés után az első indításnál wifi-n töltöttem le a nekem szükséges adatbázist és semmi gondom nem volt vele.
Szerintem töröld mindenestől a programot és telepítsd újra. Miután nekem nem volt semmi gondom a telepítéssel és indítással, ezért ez csak egy ötlet.

[ Szerkesztve ]

Vagyok, tehát gondolkodom!

(#2427) krisz12071

krisz12071
(fanatikus tag)

Hogy kell megnézni a tableten,hogy 256 vagy 512 memória van benne?

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 42 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 167 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#2428) Skynet258 válasza krisz12071 (#2427) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

512 van mindegyikben.

(#2429) Bucy válasza StGabriel (#2426) üzenetére

Bucy
(senior tag)

A sygic is TeleAtlas térképet használ, mint az iGO-n kívül minden. Magyarországon még elmegy, bár messze a leggyengébb, de Kelet Európában (pl. Románia) használhatatlan.
Sajnos iGO nem lesz Androidra, a platform sokrétűsége miatt.
Ami még jó lehet az itt is ajánlott Locus túrázáshoz, ez NavteQ térképeket használ.

[ Szerkesztve ]

(#2430) Voice24 válasza StGabriel (#2426) üzenetére

Voice24
(senior tag)

Most már nem lép ki magától, viszont aktiválást kér, amihez kellene neki egy termékkód. Ilyet viszont sehol nem lelek.

(#2431) krisz12071 válasza Skynet258 (#2428) üzenetére

krisz12071
(fanatikus tag)

Köszönöm,de egy másikon szeretnénk megnézni,csak gondoltam ugyanott van,mint ezen!

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 42 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 167 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#2432) bakter24 válasza Bucy (#2429) üzenetére

bakter24
(őstag)

Van iGo androidra. Vagy hogy érted, hogy nem lesz?

(#2433) Bucy válasza bakter24 (#2432) üzenetére

Bucy
(senior tag)

Hivatalosan nincs és nem is lesz. Azt az egy elszabadult, elavult, butácska Amigo változatot nyúzza mindenki.
A Primo 2.0 cikk legalján írták, hogy nem lesz.

(#2434) StGabriel válasza Bucy (#2429) üzenetére

StGabriel
(újonc)

Nos az IGO egy konkrét stoptáblás derékszögű kereszteződés előtt az mondja nekem, hogy enyhén kanyarodjak balra és a több éve 2 kilométeren kint lévő 40-es táblát is 50-nek nézi, míg ugyanezeken a helyeken a Sygic teljesen korrekt. Egyenlőre a Sygic a nyerő, mondhatsz bármit is. Persze azt nem tudom, hogy Romániában hogy viselkedik, de Magyarországon jobbnak tűnik az IGO-nál és ez tapasztalati tény.

(#2435) Bucy válasza StGabriel (#2434) üzenetére

Bucy
(senior tag)

Rendben használd egészséggel, de ez ott sántít picit, hogy ugyanez a térkép elérhető iGO alá is, mivel az tudja kezelni mindhármat (TA,TM,NQ) térkép cserélővel akár menet közben is válthatsz.

(#2436) bakter24 válasza StGabriel (#2434) üzenetére

bakter24
(őstag)

Ez nem az iGo tól függ, hanem a térképverziótól. (Mikori a térkép, illetve mennyire forgalmas helyen van az a 40-es tábla :D )

[ Szerkesztve ]

(#2437) Khelben válasza StGabriel (#2434) üzenetére

Khelben
(Ármester)

Ebből is látszik, hogy hasznosabb a táblákat figyelni a navigáció helyett...

--- Szakmai kérdéseket a fórumban tegyél fel, ne privátban, köszönöm ---

(#2438) Voice24 válasza Voice24 (#2430) üzenetére

Voice24
(senior tag)

Valaki erre? :)

(#2439) bakter24

bakter24
(őstag)

A TRZ moddal tudja az OTG-t a cucc? Próbálta már valaki?

(#2440) StGabriel válasza bakter24 (#2436) üzenetére

StGabriel
(újonc)

A térkép 2011 márciusi és a leírt IGO hiba pedig Szászvár településen található.

(#2441) bakter24 válasza StGabriel (#2440) üzenetére

bakter24
(őstag)

Csak poén lett volna részemről, miszerint ha eldugott helyen van a 40es tábla, akkor ott lehet menni 50-el, ééérted...

(#2442) StGabriel válasza bakter24 (#2441) üzenetére

StGabriel
(újonc)

OK! Értem én a poént!

(#2443) rakloo

rakloo
(fanatikus tag)

Valaki meg tudja mondani, hogy miért szokott csak úgy 3at rezegni a tábla? Esetleg megoldás van rá?

555-SHOE

(#2444) bostone válasza Voice24 (#2438) üzenetére

bostone
(őstag)

Nem lehet, hogy már túl vagy a próbaidőszakon?

(#2445) Szpisti

Szpisti
(őstag)

Van a N.O.V.A-ból vagy a N.O.V.A. 2-ből van olyan verzió ami fut ezen a tablet-en?

(#2446) Jóatyám

Jóatyám
(újonc)

Valaki meg tudná mondani hogy miért mindig úgy indul a GPS "saját hely" hogy Medgyesegyházán vagyok amikor életemben nem jártam arra? Már sokszor volt ki-be kapcsolás, GPS használat, a menüben bepippantva van, hogy keresse meg a helyet ahol vagyok,vagyis nem fix helyről indul a keresés, ennek ellenére ki-be kapcs után még az időjárás is Medgyesegyházát ír.Érthetetlen okból a IGO az tudja hol vagyok azonnal,csak a gugli alkalmazások nem.

Tud valaki valami aktív időjárás háttérképet, ami vízszintesen is működik a képernyőn?

(#2447) Bucy válasza StGabriel (#2440) üzenetére

Bucy
(senior tag)

Továbbra sem iGO hiba, hanem TopMap térkép hiba (amiből már van 3 újabb).
Használd őket párhuzamosan, úgy jön ki a különbség, de ez tényleg nagyon off itt, ha gondolod priviben kifejtem.

(#2448) Voice24 válasza bostone (#2444) üzenetére

Voice24
(senior tag)

Nem, ugyanis péntek óta van meg a gépecske. A sygic-ot pedig csak tegnap töltöttem rá.
Én is azt néztem, hogy a marketben 7 napos trial verzió van, de nekem egy percet sem enged kipróbálni, egyből aktiválást kér...

(#2449) Bucy válasza Voice24 (#2448) üzenetére

Bucy
(senior tag)

Ha nem aktiválod tudod használni 7 napig. Első alkalommal legyen neten.

(#2450) Szpisti válasza Bucy (#2449) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Nekem is ugyanez a helyzet, még sohasem volt fent, mégis elsőre aktiválást kér...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.