Hirdetés

2019. február 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1651) vtechun válasza sagesz93 (#1647) üzenetére

vtechun
(PH! kedvence)

1412-t hivd mindenkeppen. Csak ott fognak tudni utananezni...

(#1652) Skynet258 válasza sagesz93 (#1647) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Na. 11 perc után felvették (az ügyintéző kapcsolásáig türelmét kérjük szövegtől már hülyét kapok...). Mondom rendeléssel kapcsolatban érdeklődnék. Ja... rendeléssel? Akkor átkapcsol. Ok. Nyugi van. Átkapcsol, itt már nem kell várni szerencsére. Mondom a nőnek mi van (le merem fogadni, hogy nem magyar volt amolyan franciás akcentussal beszélt WTF :F ).. Mondom rendeltem. Tabletet. 18-án. Mikor jön, lehet tudni?
Várok.... várok... visszajön: nincs rendelése. Látom van telefon, ip-tv, meg kábelnet (utóbbit már én mondtam ki helyette, hogy kicsit felpörögjünk...). Mondom jah, de a nethez rendeltem tabletet.
Várunk, csönd.
Fél perc múlva: ja, azt látom, hogy rendelt egy táblagépet.

Bazzmeg azt ja... :W

Mondom igen, tabletet (már csak azért is :D ). Mikor gyün? Hát, azt nem tudja. Ez úgy megy, hogy az ügyfél megrendeli, ők is megrendelik, és akkor küldik.
Mondom értem, tehát a készlethiányra hivatkozik, pedig úgy tudom, azóta kétszer is jött már árú. Ja, nem, nekik nincs készletük, úgy megy, hogy az ügyfél megrendeli, ők is... jóvan, elég, köszönöm.
Tehát nem lehet tudni semmit, hogy mikor jön? Nem.

Erre b*sztam el fél órát.
Még jó, hogy ingyen van az egész táblagép dolog, különben hülyét kapnék. :(((

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#1653) bakter24 válasza Skynet258 (#1652) üzenetére

bakter24
(őstag)

XXI.század :( Űrkorszak :( Komolyan, miért nem olimpiai sportág még a balf@szság ?! Úgy hoznánk el az aranyakat ezekkel az "ügyintézőkkel", mint a huzat. Még ámerika is csak nézne, pedig ők is esélyesek :D

[ Szerkesztve ]

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#1654) sagesz93 válasza Skynet258 (#1652) üzenetére

sagesz93
(PH! addikt)

az érdekes, nálam a szuperszervízes ügyintéző akivel beszéltem sokkal korrektebb volt mint az összes többi 1412-es együtt akikkel eddig beszéltem :U
Meg ott nem is kapcsoltak át.

(#1655) mAtThEw0319 válasza bakter24 (#1653) üzenetére

mAtThEw0319
(senior tag)

:C :C :DD :DD :DD

(#1656) Skynet258 válasza sagesz93 (#1654) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Engem átkapcsoltak, lehet a "kezdők vagyunk de mi is akarunk teljesíteni!" osztályra, vagy nem tudom... :D

bakter24: a T-nél mindig kedvesek meg minden, csak valóban a tudásuk nem sok... Tisztelet a kivételnek, mert olyannal is beszéltem már nem egyszer. De ez a jelenlegi mindent vitt. :O

[ Szerkesztve ]

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#1657) bostone válasza Skynet258 (#1656) üzenetére

bostone
(őstag)

Pedig annyira várom már, hogy végre felkerüljön a blogodra.
Ne várj túl sokat szegénykétől...
Nálam például nincs olyan nap, hogy ne fagyna le vagy indulna újra a legváratlanabb pillanatban.
De elnézem neki, mert ócsó vót.

(#1658) ka64 válasza Skynet258 (#1656) üzenetére

ka64
(kvázi-tag)

Mikor én rendeltem, akkor az ügyfélszolgálatos (ffi volt) nem hallott az akcióról. Előszőr el akart hajtani a t-mobile-hoz. Mondtam, hogy nézze meg a honlapjukat. Na akkor elhitte, hogy jó helyen járok. Persze a megrendelést nem tudta berögzíteni. Napokig nem történt semmi. Újra felhívom őket, akkor egy másikkal beszéltem. Ő azt mondta, hogy nem történt meg a rendelés, "feltehetően a kollega elfelejtett entert ütni".

[ Szerkesztve ]

(#1659) Skynet258 válasza ka64 (#1658) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Ehh, remélhetőleg a kolléga fizetését utaló ember is "elfelejtett entert ütni" az adott hónapban... ;] Nagy varázslók ezek, az biztos.

(#1660) Grecky válasza rytsye (#1646) üzenetére

Grecky
(senior tag)

Beállításokban a kamerabeállítást (alapértelmezett kamera) kell baszkurálni, a főkamerára, majd ha azzal ok, akkor előlapira vissza a skype-nál. Nálam is olyan volt, de most ok, bár màr az inviteles soft van rajta...

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#1661) insido válasza ka64 (#1658) üzenetére

insido
(tag)

Mikor én rendeltem (még a múlt században :DDD ) akkor is én tájékoztattam a kisasszonyt a telefon túlsó végén az akcióról, volna szives maga meggyőződni magának a cége honlapján és ne hajtson már el, mert engem vevőnek hívnak. Na mondom majdnem hangosan most én dolgozom vagy te? Gondolatom fonalát tovább görgetve fizetést is kaphatnék érte... De ez van ilyen világban élünk. Gyerekek tényleg nagyon sajnállak benneteket, hogy még nem kaptátok meg. Kellene alapítani egy Huawei ideos s7 slim simogatót azoknak akiknek hiányuk van... :DDD
Minden jót neketek és mihamarabbi tabletet kívánok.
üdv.

[ Szerkesztve ]

...Hirtelen szétrobban minden és rádüvölt az élet. Megszakad legmélyebb álmod, nem szökhetsz meg mégsem... /Lelkes Állatok - Újságos/ A hosszú élet titka: Lélegezz!!!

(#1662) turbolali

turbolali
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Nekem is van pár hete egy ilyen tablet, meg is vagyok elégedve vele! Van azonban pár dolog, ami nem tetszik...

-az akku nálam is 97 százalékot ír töltés után, de ezzel nem foglalkozom (hiszen sokat kibír egy töltéssel)

- nem tetszik a kombinált, "mindenazegyben" kábele, az adatkábele nagyon rövid

-VANNAK OLDALAK, AHOVÁ EGYSZERŰEN NEM ENGED BELÉPNI A JELSZAVAMMAL! FIX, HOGY NEM GÉPELEM EL, MÉGSEM FOGADJA EL A RENDSZER! (pL IWIW nem megy semmilyen körülmények között, ugyanakkor a ZTE Blademen remekül megy))

-A megjegyzett jelszavakkal is hasonlóan bánik, mindíg újra kell gépelnem (pl fórumok, stb)

-2 napja nem enged frissíteni a market, sem wifin, sem 3g-n

Ugyanakkor nálam rejtélyes újraindulások, fagyások nem fordulnak elő, eddig talán 2 alkalommal. A hangja jó, a téglalap alakú pixelek, meg nem zavarnak.

Ha tud esetleg valaki megoldást a fenti dolgok valamelyikére (elsősorban a market frissítés és a jelszavas dolgok érdekelnének), késem segítsen!

(#1663) Szpisti válasza turbolali (#1662) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Market-ből van új verzió, 3.0.valami, azt feltettem, teljesen új felület, és teljesen jól működik...
Iwiw-nek meg van androidos app-ja a marketben, használd azt!

[ Szerkesztve ]

(#1664) ka64 válasza bakter24 (#1621) üzenetére

ka64
(kvázi-tag)

Köszi, megint tanultam valamit. Megy vele az internet bankolás. :)

[ Szerkesztve ]

(#1665) Grecky válasza turbolali (#1662) üzenetére

Grecky
(senior tag)

Kábelre ajánlom az USB hosszabítót.

(#1666) Grecky válasza bostone (#1657) üzenetére

Grecky
(senior tag)

Nálam atomstabil, tegnap 4-5 órán kersztül pimpeltem folyamatosan. A tieddel lehet valami...

[ Szerkesztve ]

(#1667) turbolali válasza Szpisti (#1663) üzenetére

turbolali
(lelkes újonc)

Feltettem a frissítést, újraindítottam, viszont nem megy a dolog... A 3 progi, amit nem frissített, most sem működik, "Nincs elég hely az eszközön", ezt nem értem.

(#1668) Szpisti válasza turbolali (#1667) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Pedig magyarul írja... Nincs tele a tablet tárolója, vagy a belső SD kártya?

(#1669) turbolali válasza Szpisti (#1668) üzenetére

turbolali
(lelkes újonc)

A micro sd-n 2.13gb, a belső sd-n 646mb, a belső tárhelyen 2,34gb elérhető. Csak azokat nem engedi amiket nem is frissített, uninstall után sem engedi feltenni ezzel a hibával.

(#1670) Surmi69 válasza turbolali (#1667) üzenetére

Surmi69
(kvázi-tag)

Mi ez a 3 progi? Pl a Samurai II.-hivatalosan is sz@......

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#1671) turbolali válasza Surmi69 (#1670) üzenetére

turbolali
(lelkes újonc)

Google Sky Map, Grave Defense HD, meg az Open Signal Map a három. Felajánlott frissítést, amit nem csinált meg, frissítettem a Marketet, azóta a fenti hibát írja ki. Mindegy majd csak megoldódik. Legfeljebb megleszek ezek nélkül.

(#1672) direwolf válasza Surmi69 (#1670) üzenetére

direwolf
(őstag)

Miért szar a Samurai II ??? Már elég sokat játszottam vele, de még nem vettem észre, hogy szar lenne.

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

(#1673) HuaweiU8500

HuaweiU8500
(senior tag)

a master reset illetve a Market letöltés problémát a clearcache apk megoldja

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#1674) Surmi69 válasza direwolf (#1672) üzenetére

Surmi69
(kvázi-tag)

Megvettem a marketen hivatalosan és nem tudtam letölteni mert állandóan azt üzengette, hogy elfogyott a hely. :(
A cég is közölte, hogy igen tudnak róla hogy vannak eszközök amire nem lehet leszedni. : :O
Esetleg tudsz linket használhatóra ;) :)

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#1675) HuaweiU8500 válasza turbolali (#1662) üzenetére

HuaweiU8500
(senior tag)

az infók szerint az akku néhány töltési fázis után felmegy 100%-ra.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#1676) direwolf válasza HuaweiU8500 (#1675) üzenetére

direwolf
(őstag)

És az új firmwareről mik az infók? ;)

(#1677) HuaweiU8500 válasza direwolf (#1676) üzenetére

HuaweiU8500
(senior tag)

még dolgoznak rajta... :F

(#1678) bakter24 válasza HuaweiU8500 (#1677) üzenetére

bakter24
(őstag)

Amúgy Te mennyire vagy bennfentes? Azt tudod, hogy ami korábban elérhető volt FW, az mennyire volt "kész" ? Illetve amin még dolgoznak, az csak patch, vagy 2.3 vagy "hátha" 3.0 ?

(#1679) Plumpy válasza bakter24 (#1678) üzenetére

Plumpy
(fanatikus tag)

3.0 nem hiszem, akkor már 3.1 vagy 3.2, ezek az aktuálisak, de az az igazság, hogy egy 3.0-nak is nagyon örülnék... :D

Ok, nincs bajom túlságosan ezzel a rommal sem (bár a felső sáv idegesít), de csak jobb lenne rá egy combi...

Plumpy - A kultúrbölény

(#1680) HuaweiU8500 válasza bakter24 (#1678) üzenetére

HuaweiU8500
(senior tag)

a B018 sztem készen volt, de még valamilyen apro patch lesz integrálva sztem. 2.3 v 3.0 verziókról még nincs hir. Jó lenne pedig. Tekintettel, h a Mediapad már 3.2 OS láttunk már olyant, bár sztem 3.X már nem megy erre a hardverre, mert azokon már nem kell az érintőgomb...

(#1681) direwolf válasza HuaweiU8500 (#1680) üzenetére

direwolf
(őstag)

És milyen úton lesz elérhető a pórnépnek? Huawei support oldalon, vagy témobájl? Utóbbi vicces lenne, mert akkor az azt jelenti, hogy kb. soha ;]

(#1682) bakter24 válasza direwolf (#1681) üzenetére

bakter24
(őstag)

:DDD Azaz :( hiszen tényleg.

Illetve mégy egy(+1) kérdés: Lehet-e kapni nem-szolgáltatónál, és ha igen, azon milyen FW van? Mármint miben különbözik? Csak azért, mert jobb tapasztalatom van egy gyártói FW-vel, mint amibe a szolgáltató is belenyúlt. (Habár jelen esetben az Inviteles semmiben sem kirívóan inviteles, nincs saját beleégetett program, háttérkép sem.)

[ Szerkesztve ]

(#1683) gretzky77

gretzky77
(PH! addikt)

sziasztok leszedtem a sygic navit tudna valaki segiteni,ha lejàr a pròbaidö hol és mennyiért tudom megvenni illetve "aktivàlni"? köszi

LG V30 Blue & Marshall Major II Bluetooth

(#1684) HuaweiU8500 válasza direwolf (#1681) üzenetére

HuaweiU8500
(senior tag)

A Pulse-nak is fent van a T-mobil oldalon a szoftvere.... :))

(#1685) HuaweiU8500 válasza bakter24 (#1682) üzenetére

HuaweiU8500
(senior tag)

jelenleg nem lehet csak szolgáltatónál kapni. a jo hir, h senki nem nyult bele, csak a legszükségesebbet (pl. APN). Ha lehetne kapni "függetlent" annak sem lenne más a szoftvere...

(#1686) Koga777

Koga777
(tag)

Van egy problémám. Indításkor nem mindig kéri be a PIN kódot. Legelső indításkor bekérte, az biztos. Lehet, hogy csak a SIM-kártyát kellene megigazítanom. (Még nem aktiváltam a SIM-kártyát). Egyébként nagyon gyors, csak ez a gyári launcher nem tetszik, fel is raktam a Go launcher ex-et.

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#1687) Bucy

Bucy
(senior tag)

Azt le tudom kérni valahogy, hogy holt tart az adatforgalom árban?
Nem tudom belecsúsztam-e a fizetős forgalomba, vagy időben tiltottam le az adatforgalmat, mert ha belecsúsztam, akkor kihasználnám a 100MB-ot.

(#1688) bikficc11

bikficc11
(kvázi-tag)

A Pentagon szerint a Huawei szoros kapcsolatban áll a kínai hadsereggel

[link]

(#1689) bakter24 válasza bikficc11 (#1688) üzenetére

bakter24
(őstag)

Vagy csak nem tetszik nekik egy nem-amerikai cég terjeszkedési szándéka hazájukban. Én sem örülnék, ha egy kínai cég hirtelen elkezdene makói hagymát meg miegyéb hungarikumot gyártani :D :DD

(#1690) Lala38

Lala38
(újonc)

Sziasztok !

Van egy problémam a Hi suite magátol fut a háttérben mi lehet a gond

[ Szerkesztve ]

(#1691) bakter24 válasza Lala38 (#1690) üzenetére

bakter24
(őstag)

Semmi. Az olyan. Csomó más is szeret a háttérben futni. Majd megszokod :D

(#1692) Lala38

Lala38
(újonc)

kösz

(#1693) HuaweiU8500 válasza bikficc11 (#1688) üzenetére

HuaweiU8500
(senior tag)

Vicces...

(#1694) orion23 válasza Koga777 (#1686) üzenetére

orion23
(újonc)

Jó is az a Go launcher Ex :) Fõleg ha magyar :))
A legfrisebb verzió:

logout.hu/bejegyzes/stefi68/go_launcher_ex_magyarul/hsz_1-50.html

(#1695) direwolf válasza orion23 (#1694) üzenetére

direwolf
(őstag)

És ez most mitől is jobb, mint a beépített?

(#1696) csoki46

csoki46
(senior tag)

Azt szeretném kérdezni, hogy a tableten belül vagy valami programmal lehetne szabályozni a sim kártya adatforgalmát? Az előfizetésemben van havi 500 mega azt szeretném kihasználni, de túllépésnek nem örülnék :)

(#1697) Szpisti válasza csoki46 (#1696) üzenetére

Szpisti
(őstag)

3G Watchdog

(#1698) orion23 válasza csoki46 (#1696) üzenetére

orion23
(újonc)

Call Meter programmal lehet az adatforgalmat, hívásokat,smseket nyomon kôvetni személyre szabva adott számlázási idõszakra levetitve. Valamint beállítható a limit. érték is. Egyszerü, áttekínthetõ, magyar nyelvü program és a marketen ingyenesen elérhetõ.

(#1699) Ghostdog77

Ghostdog77
(kvázi-tag)

Sziasztok

Lenne egy probléma aki tud segítsen
Telepítettem a az inviteles firmware-t C207B010 lett a gépen az azonosítója és ezt követően nem tudom rootolni, azt írja ki, hogy az automata mód nem jó a (SuperOne Click) a rootolás elindul majd jön a hibaüzenet Az Os nem tetszik neki rákérdez , hogy 2 vagy magasabb számú-e

köszönöm előre a segítséget

"Mi az, amit megvetsz? Erről ismerszel meg igazi mivoltodban."

(#1700) H0sT|s

H0sT|s
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Nekem olyan problémám van, hogy feltelepítettem az anysoftkeyboardot és hozzá a magyar kiegészítőt, de a billentyűzetet sehogy sem bírom átvarázsolni. Tudnátok ebbe valahogy segíteni?

Másik része, az hogy mikor feldugom USB-re a tabletet és lecsatlakoztatom folyamatosan lefagy és újra indul, erre nem tudtok valami megoldást? Engem szerencsére a többi hiba eddig megkímélt

Köszönöm

PSN: bryanhostis, Butters_St

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.