Hirdetés

2019. február 22., péntek

Gyorskeresés

(#2901) padre666

padre666
(tag)

Sziasztok!

Azt nem sejti valaki, miért nem lehet az akksit 100%-ra feltölteni?

akármeddig és akárhogyan töltöm.....97%

(#2902) bakter24 válasza padre666 (#2901) üzenetére

bakter24
(őstag)

Ahogy leveszem, nekem is 97-99%-ra esik azonnal. Ez ilyen.

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#2903) Plumpy válasza padre666 (#2901) üzenetére

Plumpy
(fanatikus tag)

Azárt van, mert amikor eléri a 100%-ot, kikapcsol a töltés, és elkezdi meríteni. Ha lemegy 90%-ra, újra elkezdi tölteni. Az állapotjelző viszont ezt nem követi, egyszer feltöltött, 100%, úgymarad.Ha lehúzod, akkor viszont az aktuálisat mutatja...

Plumpy - A kultúrbölény

(#2904) s_e_n_k_i válasza bakter24 (#2899) üzenetére

s_e_n_k_i
(kvázi-tag)

Naszóval USB OTG, csak emiatt regisztráltam.
A készülékemen gyári T-s firmware van. Gyökeres (értsd rootolt), és szerintem ez mindenképpen kell a következőkhöz.
1. Fogunk egy pendrive-ot, felmásoljuk rá az Angel of Death nótát a Slayertől, majd ezután ezt a pendrive-ot elnevezzük a "Kedvenc pendrive"-unknak
2. USB OTG kábel beszerez
3. Q5 USB Memory Stick Manager letölt (http://android.gval.biz/) majd telepít
4. "Kedvenc pendrive"-unkat a kábel segítségével a géphez csatoljuk
5. Q5 programot elindítjuk (ha kell, root jogot adunk a programnak)
6. A Q5-ben menü gomb megnyomása (a "4 vonal" a "házikó" és a "kanyargós nyíl" között)
7. "Rescan Device" kiválaszt
8. Ekkor elméletileg a főképernyőn a "Please select block device"-nál sda értéknek kell lennie, ha nem, kiválasztjuk
9. A file system formatnál vfat-nek kell lennie ha fat32-re van formázva a pendrive (elméletileg kezel ntfs-t, ext3, stb is, de azt nem próbáltam)
10. A mount point name-hez a következőt kell beírni: udisk
11. Majd a nagy "Mount File System" gombot kell megnyomni
12. Ezután a kedvenc fájlkezelőnkkel (nálam TotalCMD) bemegyünk az /mnt/udev könyvtárba
13. Kiválasztjuk a pendrive-on lévő jó kis Slayer zenét, klikkelünk, és elmerülünk a muzsika örömében.

Rossz zenei izléssel rendelkezők az első és utolsó pontot kihagyhatják, de ilyenkor nem garantálom a sikert!!!

Egyébként az OTG kábelre dugott PCs billentyűzet is minden gond nélkül megy. Rádug, gépel, "örömésbódottá".

Kékfog billentyűzet is megy, de egyelőre még keresem a legjobb megoldást (értsd, egyszerű és legálisan ingyenes), így arról most nem mesélek.

(#2905) bakter24 válasza s_e_n_k_i (#2904) üzenetére

bakter24
(őstag)

Na az ilyen hozzászólásokat szeretem :D Pontos, hasznos, érthető, Slayer is van benne. Mi kell még?

Bárcsak lenne egy OTG kábelem. Csinálnék is, csak 1db microUSB kábelem van, sajnálom elvágni. (Valaki küldhetne egyet postán! :K )

(#2906) jarisz válasza bakter24 (#2865) üzenetére

jarisz
(újonc)

Az internetezésen megy. Az Invitel által kért Gmail-t megtalálta, de nem jelenítette meg 20 perces szinkronizálsá után. Oszt mivel nem volt akció ki is kapcsolta kütyüt.
Korábbi citroméles fiókkal még eddig sem jutott el. ????
Bekapcslása PEDIG, OLYAN ,MInT A KÓBORKUTYA VACSORÁJA;> :((
HUN VAN HUN NINCS !!! :W

(#2907) bakter24 válasza jarisz (#2906) üzenetére

bakter24
(őstag)

Öööö... Mi van?

(#2908) Plumpy válasza jarisz (#2906) üzenetére

Plumpy
(fanatikus tag)

Magyar vagyok, és magyarul írtál, mégsem értem... Őszintén szólva fingom sincs miről beszélsz...

Plumpy - A kultúrbölény

(#2909) Skynet258 válasza jarisz (#2906) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Ilyen sokat ittál? Nem lesz ennek jó vége... :( :D

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#2910) Ghostdog77

Ghostdog77
(kvázi-tag)

S E N K I

amennyiben ez így működik nekünk te már VALAKI vagy

"Mi az, amit megvetsz? Erről ismerszel meg igazi mivoltodban."

(#2911) direwolf válasza s_e_n_k_i (#2904) üzenetére

direwolf
(őstag)

Jessss! ROTFL :D Imádom az iróniát, ha szándékos volt, akkor le a kalappal, ha nem, akkor Te őstehetség vagy :R

szerk.: amúgy kíváncsi lennék ki értette meg a a célzást :)

[ Szerkesztve ]

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

(#2912) jarisz válasza Plumpy (#2908) üzenetére

jarisz
(újonc)

Éreztem én, hogy ez a kezdőknek mélyvízbe dobás lesz. A skype fiók elérés sem megy.!!!
Az internet megszólalása meg akkor véletlen volt, mint az ötös lotyó.: DDD
[moderálva] ahogy errefelé mondják :P : Azt nem értem pár ezresért mért nem adnak helybeli segítséget.
Illetve értem, de nem írom leeee........ :W Asszem bemegyek, mert aki az itt leírtak tizedét sem érti az bele se fogjon, hacsak nem akarja elbaszni agépet, oszt fizetni. :W

Kevesebb töltelékszó is elég, és a minimális helyesírás elvárt.

[ Módosította: stevve ]

(#2913) bakter24 válasza jarisz (#2912) üzenetére

bakter24
(őstag)

Haver, te mit szívsz? Nagyon drága? :))

(#2914) StGabriel válasza jarisz (#2912) üzenetére

StGabriel
(újonc)

Eddig még rajtad kívül mindenki megbirkózott a feladattal. Persze ha a sok zagyvaság helyett konkrét kérdéseket tennél fel, akkor még az is előfordulhat, hogy valaki segíteni fog. Azt javaslom, hogy kezdésképp olvass, jó sokat olvass!

[ Szerkesztve ]

Vagyok, tehát gondolkodom!

(#2915) noxika72 válasza bakter24 (#2905) üzenetére

noxika72
(tag)

Van lábkiosztásod az OTG kábelhez?
Ne légy fukar :)

feláldoznák az ügy érdekébe egy microUSB kábelt

[ Szerkesztve ]

(#2916) reinhard

reinhard
(újonc)

Hali. Valaki tudna adni egy linket ahonnan lehet USB OTG kábelt rendelni? Lehetőleg magyarországi rendelés érdekelne. Köszi.

(#2917) batabe válasza reinhard (#2916) üzenetére

batabe
(senior tag)

ehhez mit szóltok? nokia ugyan, de micro usb-otg.

amúgy csatlakozom a klubhoz :)

Xiaomi MI5pro / Oneplus 5 / Chuwi HiBook Pro / Minix Neo U1 / Amazfit Cor

(#2918) noxika72 válasza reinhard (#2916) üzenetére

noxika72
(tag)

http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefon_tartozek/kabel_kapcsolodas/samsung_galaxy_s2_micro_usb_otg_kabel_raktaron_1483158659.html
1200Ft

[ Szerkesztve ]

(#2919) Skynet258 válasza batabe (#2917) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Hagyjátok ezeket a túlárazott szarokat, Ebay... pár száz pénz. ;)

noxika72: és még ez is elég feláras... persze ha nem tudtok külföldről rendelni, akkor jó lehet...

[ Szerkesztve ]

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#2920) bakter24 válasza noxika72 (#2915) üzenetére

bakter24
(őstag)

Hát, ezt találtam, igaz ez mini-USB-s, de ezis azis 5láb, gondolom jó. De ha valakinek van, és kimérné, az lenne a tuti.

Viszont nem lenne hülyeség rendelni együtt többet, azután szétdobni postán, vagy összefutni a keletiben pl, vagy ilyesmi.

(#2921) batabe válasza Skynet258 (#2919) üzenetére

batabe
(senior tag)

sajnos már kétszer rendeltem ebay-ről usb kábelt (mezei micro usb-t) és nagyon gyalázatos minőségű volt mindkettő, a második konkrétan egy grammot sem töltött :(

(#2922) bakter24 válasza batabe (#2921) üzenetére

bakter24
(őstag)

A fentebbi #2918 vaterásból/vaterástól rendelt már valaki?

[ Szerkesztve ]

(#2923) Skynet258 válasza batabe (#2921) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Itt van amit én vettem az S II-höz, ez tutira jó OTG kábel. :K Mondjuk ja, ez nem is 1 dollár volt, de még mindig a Vaterás ár alatt van...

(#2924) batabe válasza Skynet258 (#2923) üzenetére

batabe
(senior tag)

köszi, én is rendeltem akkor egy ilyet :)

fóliát melyiket ajánljátok?

(#2925) Nara19 válasza s_e_n_k_i (#2904) üzenetére

Nara19
(senior tag)

Köszönöm Uram!

Végre Valaki :R

(#2926) KPistike válasza bakter24 (#2893) üzenetére

KPistike
(fanatikus tag)

Azon én is lestem, hogy mifenét nem tud letölteni, és mikor részletezte... :W :W :W :W

K. P.

(#2927) bakter24 válasza Skynet258 (#2923) üzenetére

bakter24
(őstag)

E-bay gyorstalpaló: PayPalom van, kell még valamit tudnom a rendeléshez? Mire kell figyelni?

KPistike: Jaja, azért a kommentért már megérte a leirást megcsinálni :D Mondjuk reggel kicsit kiakadtam rajta :D De már jól vagyok :DD

[ Szerkesztve ]

(#2928) KPistike válasza s_e_n_k_i (#2904) üzenetére

KPistike
(fanatikus tag)

Én még hozzátenném Raining Blood-ot is :) Áprilisban remek nyitónóta volt :D

[ Szerkesztve ]

K. P.

(#2929) Nara19 válasza bakter24 (#2927) üzenetére

Nara19
(senior tag)

E-bay regisztráció - account, aztán gyá.
Ha bővebben kell infó, akkor billentyűs gépről írok. :)
Ki az a Slayer :B

(#2930) bakter24 válasza Nara19 (#2929) üzenetére

bakter24
(őstag)

Már meg is rendeltem! Köszi a mentális lökést :DD

Skynet258: Mennyi idő volt, mire megkaptad kb?

(#2931) KPistike

KPistike
(fanatikus tag)

No, most kezdtem foglalkozni a frissítésekkel, amiket ugyan még délben jelzett a készülék, de akkor még meló volt.

Bár csak tegnap olvastam IT Cafén, hogy lesz Adobe Flash Player 11, és mobil platformokra majd később tervezik, nekem már telepítette a Market :)

Jut eszembe, Market nekem most lett új (ezt passzolom, miért várt, tegnap is volt némi frissítésem). Windows 8 "csempéire" asszociáltam a láttán - ami sajnálatos, Google eddig talált saját designt, nem vette csak úgy le másokéit :F

[ Szerkesztve ]

K. P.

(#2932) bakter24 válasza KPistike (#2931) üzenetére

bakter24
(őstag)

Nekem is erősen csempe-filingem van a marketban! A régi jobban tetszett, de ugye ez nem kivánságműsor :D

(#2933) HuaweiU8500 válasza padre666 (#2901) üzenetére

HuaweiU8500
(senior tag)

Uj vagy resetelt-szoftverelt a tab? Ha igen, kell neki nehany toltes-kisutes amig bekalibralja az akkut.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#2934) Ghostdog77

Ghostdog77
(kvázi-tag)

S e n k i által leírt módszer működik, kártyaolvasó rádugva a gépre és lásd csodát látja a gép,még egyszer köszönet a leírásért

"Mi az, amit megvetsz? Erről ismerszel meg igazi mivoltodban."

(#2935) Soul válasza s_e_n_k_i (#2904) üzenetére

Soul
(senior tag)

jó hogy jöttél :)

"latok vmi jo pillanatot es af-c + arcfelismerovel semmit nem kell csinalnom, csak az expo gombot nyomni. meg ha lassabb is a fokusz, mint tukrossel osszessegeben gyorsabb lesz a kep elkeszitese." by m3ss

(#2936) Soul válasza Skynet258 (#2909) üzenetére

Soul
(senior tag)

Te vagy itt a legviccesebb arc :D

"latok vmi jo pillanatot es af-c + arcfelismerovel semmit nem kell csinalnom, csak az expo gombot nyomni. meg ha lassabb is a fokusz, mint tukrossel osszessegeben gyorsabb lesz a kep elkeszitese." by m3ss

(#2937) Skynet258 válasza bakter24 (#2930) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Kínából, Hong Kong-ból nagyjából két hét alatt itt van minden. :)

iRico: biztos nekem a legpihentebb az agyam. :D

[ Szerkesztve ]

(#2938) fityere

fityere
(senior tag)

Sziasztok
Most szeretnék egy ilyen készüléket venni. Az lenne a kérdésem mennyire futnak rajta a játékok? Mint pl dead space vagy nfs stb.
Mennyire stabil a gép és a rendszer?
Ez vagy a Motorolla defy ?:D
Köszi a válaszokat előre is.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#2939) s_e_n_k_i válasza Ghostdog77 (#2934) üzenetére

s_e_n_k_i
(kvázi-tag)

Ofkorsz, nem tudjatok, hogy ebben az orszagban s_e_n_k_i nem hazudik? ;-)

Szoval egy kis tobb info. A nokia usb otg kabel (ca-157) sajnos nem jo, mivel a mikro usb resze nem szabvanyos. En vettem egyet a vakeran, de nem lehet bedugni, mivel szogletes a csatlakozo, nincs lekerekitve, igy felejtos.

Javaslom a dealextreme.com hasznalatat, egy usb otg csatlakozo (nem kabel, hanem atalakito) 3 dollar alatt van, es a szallitasi koltseg 1 cent. Paypallal lehet fizetni. En mar tobbszor rendeltem onnan, 100%-ig megbizhato, csak ha tobb termeket rendel az ember, akkor egy kicsit lassu (kb masfel honap)

(#2940) Skynet258 válasza fityere (#2938) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

A Defy telefon. Ez meg nem. :D Komolyabb játékok szaggatnak rajta, oda erősebb vas kell azért. Ez ilyen kis netezős, Angry Birds-özős, mailezős cumó. Olyasmi, mint a Celeron a PC-k között. El lehet lenni vele, de marha nagy csodákat nem kell várni... ;)

(#2941) Soul válasza fityere (#2938) üzenetére

Soul
(senior tag)

Szia :)

Jatekok eleg jol futnak, amit irtal azokat nem probaltam.
maga a termek szorakozasra es mediafogyasztasra tokeletes.
inkabb ez mint a defy :)
sokkal jobban ki tudod hasznalni, szerintem. :)
hozzam mar szinte hozzamnott :)
Bar az igenyeidet nem ismerem, de csalodni nem hiszem hogy fogsz.

(#2942) Soul válasza Skynet258 (#2940) üzenetére

Soul
(senior tag)

A lenyeget leirtad:))))

(#2943) fityere

fityere
(senior tag)

Köszönöm a válaszokat akkor még rágódom rajta . A harmadik esélyes az az xperia play lenne:D

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#2944) Soul válasza Surmi69 (#2885) üzenetére

Soul
(senior tag)

koszi , kiprobalom :)

(#2945) Soul

Soul
(senior tag)

ve been away from keyboard for the last one month, thus stopping me from
scanning huawei server. and also seems huawei do some changes to their server.
but somebody at wiki. modaco keep scanning huawei server and updated his
page.
more interesting thing, huawei releases so much firmware for s7 lately with
some improvement/fix such as gsensor/srs surround.
perhaps huawei left our s7 behind and focuses on s7 slim.
for me better to watch s7 slim rom to keep our s7 updated. (hopefully huawei
will release gingerbread for s7 -slim)

Tri_zet-tol ideztem :)

(#2946) Soul válasza StGabriel (#2803) üzenetére

Soul
(senior tag)

En a Mein Kampf- ot probaltam vele pdf-bol, de nem sikerult, azt irta hogy vedett allomany. :)

(#2947) DevilAngelo

DevilAngelo
(újonc)

Sziasztok!

Vett már esetleg valaki autós tartót, amit a fejtámlára lehet erősíteni?
Kimondottan ehhez valót nem, csak univerzálisakat találtam, amiknél a minimum magasság (fektetve) 12cm. A slim meg ugye csak kb 11cm.

Köszi!

(#2948) KPistike válasza DevilAngelo (#2947) üzenetére

KPistike
(fanatikus tag)

Szia!

Ha jól értem, Te erre a HR1435/1705-re gondolsz - igaz, az idézett linknél pont ilyen tulajdonságát nem írják le. Sőt, bosszantóan kevés infot adnak meg, egy ideje a a régi módszerükhöz képest nagyon lement a webshopjuk színvonala.

Légy oly kedves, dobj meg egy linkkel, ahol az Általad írott info megtalálható, igaz, a HR1435/1655-öt néztem ki magamnak.

K. P.

(#2949) HIJ

HIJ
(őstag)

Üdv!

Segítsetek már egy picit légyszi.
Most került a kezembe egy T-mobile -os S7 slim és az istennek nem megy a net telenoros kártyával. Beteszek egy T-s SIM -et azonnal elindul. Az APN beállításokat a Telenor oldalán található beállítások szerint megcsináltam. Mi lehet a bibi?

(#2950) direwolf válasza Soul (#2945) üzenetére

direwolf
(őstag)

"(hopefully huawei will release gingerbread for s7 -slim)"

No ennek sokan örülnének, de az nem derül ki, hogy ez csak remény, vagy tényként kezeli :)

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.