Hirdetés

2019. február 16., szombat

Gyorskeresés

(#2051) mAtThEw0319 válasza bakter24 (#2050) üzenetére

mAtThEw0319
(senior tag)

Köszönöm! :))

(#2052) zagi8

zagi8
(újonc)

Most azoktól kérdezem akik az INVITELNÉL rendelték!

Mennyi volt a kiszállitási idő? :)

(#2053) mAtThEw0319

mAtThEw0319
(senior tag)

Bocsi a sok kérdésért, de ez lenne a legfontosabb ....
Szóval! Attól kérdezem aki Dolphin Browser-t használ. Ha letöltöd hozzá a Bookmarks to SD kiegészítőt, akkor találsz benne egy sync fület. Elméletileg itt belehet jelentkezni a google fiókba. Nektek sikerült? Nekem azt írja ki, hogy login failed. Please help!!!! :)

(#2054) Grecky

Grecky
(senior tag)

Sziasztok!

Segítség kellene: Van egy iphone 3gs-em és egy Huawei s7 slim tabletem, ezeket össze szeretném párosítani mégpedig úgy, hogy a 3gs-en megosztanám a mobilnetet.

DE:
A mywi ios progival csak ad-hoc hálózatot lehet osztani, amit a tablet nem lát, sőt semmilyen androidos cucc
Bluetooth-os netmegosztáskor azt írja, az eszköz nem támogatott (párosítás után).
Van valakinek valami jó ötlete a problémám megoldására?

A 3gs jailbreakelt, a tablet root-olt.A marketből a ZT-180 ADHOC switcher progival nem megy.

Köszi a válaszokat előre is!

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#2055) Szpisti válasza Grecky (#2054) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Ezt találtam, kissé bonyolultnak tűnik: [link]

(#2056) b-csigabiga válasza zagi8 (#2052) üzenetére

b-csigabiga
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Bementem az ügyfélszolgálathoz, leszerződtem, ideadták, haza vittem, örülök!

Az INVITEL is postázott?!?! Hát amennyi papírt kellett aláírni! ;-(

bugocsigabiga

[ Szerkesztve ]

(#2057) Sanyaman

Sanyaman
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Nem értem egyesek negatív hozzáállását a tablethez. Nekem már több mint egy hónapja van, nem cseréltem FW-t, alap T-s FW-vel használom, mind a sebességgel, mind a stabilitással teljesen meg vagyok elégedve. Persze csak 20-25 alkalmazást tettem rá, minden maradt a gyári. A célnak nekem tökéletes megfelel. Főleg az ára miatt :) Én mindenesetre nagyon örülök, hogy ilyen cuccom lehet, amit amúgy sosem vettem volna, de eszembe sem jutott hogy eladjam. Szóval ilyen is van.

Egy elégedett Ideos S7 Slim user.

(#2058) sipi83 válasza Sanyaman (#2057) üzenetére

sipi83
(fanatikus tag)

Na látod, pont így vagyok vele így is.

(#2059) bostone válasza zagi8 (#2052) üzenetére

bostone
(őstag)

Két-három napon belül megérkezett. Először a mobilnet, másnap a tablet. A mobilnet aktiválása 24 órán belül megtörtént.

(#2060) bostone válasza Sanyaman (#2057) üzenetére

bostone
(őstag)

Azt hiszem ebben a topikban elégedetlenkednek a legkevesebbet. Boldogok vagyunk, mert azt kaptuk, amire befizettünk, de azért képesek lennénk örülni egy új firmware-nek is.
Bocs a dupláért.

(#2061) mAtThEw0319

mAtThEw0319
(senior tag)

Légyszíves valaki válaszoljon a ( #2053 ) hozzászólásomra. :)

MÁS: Az fw frissítés se segített a m.facebook.com javításán... ugyanúgy ha postolni akarok kidob... írok pár karaktert és kilép a böngészőből... :S Jah és a Facebook Touch program valamikor ezt szokta kiírni: "For Check In, enable location sharing in android settings!" Hol kell ezt engedélyezni? Én engedélyezem, csak működjön már.. amúgy meg nem kapcsoltam ki... biztos!! Most raktam fel az új fw-t... Pls help !! :F

(#2062) napocska2 válasza mAtThEw0319 (#2053) üzenetére

napocska2
(senior tag)

Nekem is ugyanazt írja!- így nehezen fogunk szinkronizálni. :N

(#2063) bakter24 válasza mAtThEw0319 (#2061) üzenetére

bakter24
(őstag)

Én a Facebook for androidot használom. Marketből letölthető keretprogram, van hozzá widget is.

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#2064) direwolf válasza mAtThEw0319 (#2061) üzenetére

direwolf
(őstag)

Beállítások -> Hely és biztonság -> Vezeték nélküli hálózatok használata
Olvasd el a figyelmeztetést, hogy adatokat gyűjt a google akkor is amikor nem fut app, fogadd el, és működik

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

(#2065) zagi8 válasza bostone (#2059) üzenetére

zagi8
(újonc)

És neked menyi időt mondtak amikor megrendelted?

(#2066) mAtThEw0319 válasza bakter24 (#2063) üzenetére

mAtThEw0319
(senior tag)

Figyelj, hogy mit irok.. A bongeszoben is ez a helyzet... Jah es hiaba allitottam be a beallitasokban a locationst, ugyan ugy kidob... pedig eddig rendesen mukodott.. azota hlyult meg miota egyszer leallitottam a network locationt.. de azota volt hard reset es fw frissites.. Otlet?? :F :W

(#2067) nWo

nWo
(újonc)

Sziasztok!
Én is a táblagép tulajdonosa vagyok! Nálam nem kellett sok idö,multhéten csütörtökön megrendeltem T-Pontban,aznap délután irtam emailt a telekomnak,hogy kedden lesz az asszonykám szülinapja,és meg szeretném lepni egy táblagéppel! Fél óra és jött a válasz,hogy továbbitották az illetékesnek!
Kedden (tegnap) délután 13:30 kor szuperszerviz meghozta!

Nagyon jó kis masina,telepakoltam mindenfélét a Marketröl,eddig nem akadozott,nem fagyogatott! Egyetlen egy alkalommal csinált furát,hogy kihuztam a töltöböl (kikapcsolt állapotban) és magátol bekapcsolt! Ettöl függetlenül nagyszerü masnia,viszont egy komolyabb képernyöfólia és börtok ajánlatos rá!

Üdv!

(#2068) direwolf válasza nWo (#2067) üzenetére

direwolf
(őstag)

Képernyőfólia minek? Üveg a teljes előlap. Ezért (is) olyan nehéz.

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

(#2069) bostone válasza zagi8 (#2065) üzenetére

bostone
(őstag)

Nem emlékszem pontosan, de talán egy maximum két hetet ígértek. Én is meglepődtem, mert nem számítottam ilyen gyors ügymenetre.

(#2070) bakter24 válasza mAtThEw0319 (#2066) üzenetére

bakter24
(őstag)

Figyeltem, hogy mit írsz, pont ezért írtam, hogy böngésző helyett próbáld a widgettel/appal küldeni, hogy mi a helyzet úgy. És én nem a FB touch progit írtam, hanem a FB for Android-ot. Te is figyeld hogy mit írok. :)

[ Szerkesztve ]

(#2071) zagi8 válasza bostone (#2069) üzenetére

zagi8
(újonc)

Nekem fél hete 1 hónapot mondtak ! :))

(#2072) semmy válasza zagi8 (#2052) üzenetére

semmy
(kvázi-tag)

Nekem 3 munkanap alatt kihozták :)

Megbízhatóságom: http://href.hu/x/fiav

(#2073) Amarth

Amarth
(senior tag)

Üdv!

Hogy tudok életet lehelni újra ezen a kütyün a netnek?
Másnál ment a net rendesen(sim-el),nálam nem akar.Reset nem segített.

Valami ötlet?

Állapotnál azt írja a mobilhálózat állapotára,hogy szétkapcsolt. :F

[ Szerkesztve ]

X1 Tuzvihar

(#2074) zagi8 válasza semmy (#2072) üzenetére

zagi8
(újonc)

Értem de engem az érdekel hogy menyit mondtak és menyi idő alatt teljesitették :)

(#2075) bakter24 válasza Amarth (#2073) üzenetére

bakter24
(őstag)

Invitel vagy T-mobil? APN beállítás OK? Korábban ment már a táblán a mobilnet?

(#2076) Khelben válasza Amarth (#2073) üzenetére

Khelben
(Ármester)

Nekem legutóbb azzal volt gond, hogy a sim kártyát pin kód védte, de a pin kód bekérő ablak valahogy a home mögé került. Ha esetleg pin kód van beállítva a kártyádra, kapcsold ki.

--- Szakmai kérdéseket a fórumban tegyél fel, ne privátban, köszönöm ---

(#2077) Amarth válasza bakter24 (#2075) üzenetére

Amarth
(senior tag)

Ment rajta korábban,reset óta nem megy,PIN kód nincs a kártyán,APN beállítások elméletileg rendben,bár amik a neten vannak mind másmilyenek,de a mobilstick-be rakva a nagy gépen megy a net rendesen.

X1 Tuzvihar

(#2078) semmy válasza zagi8 (#2074) üzenetére

semmy
(kvázi-tag)

Legkésőbb 8 munkanapon belül kiszállításra kerül az eszköz.. ezt mondták kedden a telefonban és péntek délelőtt pedig már jött is vele a futár!

Megbízhatóságom: http://href.hu/x/fiav

(#2079) Amarth

Amarth
(senior tag)

Lemaradt,h Inviteles a SIM.

X1 Tuzvihar

(#2080) bakter24 válasza Amarth (#2077) üzenetére

bakter24
(őstag)

Ha esetleg invis, annak az APN beállításait már tudom fejből :D A kapcsolatot néha eldobja, de ilyen még nekem nem jött elő, ami neked.

Upd1:
APN: invitel.mobilnet
MCC:216
MNC:01
többi üres. Az apn tipusa is, habár erre mást írtak a papiron, de nekem üressel megy csak.

Upd2: Ja és a többi APN-t én ki is töröltem, csak egy maradt.

[ Szerkesztve ]

(#2081) bucsupeti válasza Amarth (#2077) üzenetére

bucsupeti
(senior tag)

Egy tipp, de csak nagyon feltételesen írom és nem biztos hogy bejön, nekem segített más androidos eszközön a bizonytalan mobilnet esetén (T-mobile):
Beállítások/Vezeték nélküli és hálózati/Mobilhálózatok/Hozzáférési pontok alatt a létrehozott hozáférések közül amelyik a netet viszi (pl Web) annak az APN-jét állítsd át wnw helyett internet legyen.

Nekem Galaxy S-en volt egy ilyen problémám. Egy ideig működött a gyári mobilnet beállítás rendesen, aztán egyszercsak nem. Nem tudom mitől szűnt meg, de nem ment semmi. Gyári hardreset sem segített. Aztán kipróbáltam ezt és azóta megy rendesen. Ha visszaírom wnw-re akkor nem megy. Szóval próbáld ki.
Érdekelne az eredmény.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#2082) Amarth válasza bakter24 (#2080) üzenetére

Amarth
(senior tag)

Hatalmas hála!

Végre megy!

Nagyon köszi!

X1 Tuzvihar

(#2083) Amarth

Amarth
(senior tag)

A marketből leszedett alkalmazásokat hova menti?

X1 Tuzvihar

(#2084) bostone válasza Amarth (#2083) üzenetére

bostone
(őstag)

Azonnal telepíti, nem rejti el egy külön könyvtárba.

(#2085) bucsupeti válasza Amarth (#2083) üzenetére

bucsupeti
(senior tag)

Ha esetleg azért kérdezed mert archiválni szeretnéd, hogy esetleg újratelepítéskor ne kelljen letölteni akkor megoldható hogy backup progival az installált alkalmazásokat elmented APK fájlba, amit lehet telepíteni bármikor.

(#2086) Amarth

Amarth
(senior tag)

bostone,bucsupeti köszi a segítséget!

X1 Tuzvihar

(#2087) b-csigabiga válasza bakter24 (#2080) üzenetére

b-csigabiga
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Biztos én csinálom rosszul, de amikor megkaptam a tabletet /invi-s/ akkor gondolkodás nélkül beleraktam a Telenoros sim-et, és állítgatás nélkül sikerült marketezni, persze login után!
De! Van nekem T Mobil-os kártyám is, mert az "végtelen" letöltésű / :C /, és amikor kicseréltem a két sim-et egymással, és minden ment tovább!
Azóta is ez van, amikor lekorlátozódik a Telenoros kártyám /csak hogy használjam/, hopp ugrik be a T Mobil-os kártya és hajrá tovább! Nem állítottam még semmi APN-t meg semmi egyebet!
Csak jó ez így nem? Vagy lehet, hogy automatikusan beállnak a dolgok! Oszt jó napot!
:DD
Kezdjem el én is beállítani a dolgokat, vagy hagyjam a fenébe? :F

BugoCsigabiga

(#2088) bakter24 válasza b-csigabiga (#2087) üzenetére

bakter24
(őstag)

Amíg megy, addig semmi gond, elvileg a SIM beállítja az APN-t magának, és ha többel használod, akkor a listában minddé benne marad. Gondot nem okoz, csak valamikor nem vált automatikusan.

(#2089) b-csigabiga válasza bakter24 (#2088) üzenetére

b-csigabiga
(lelkes újonc)

Köszönöm a válaszod!

BCsB

(#2090) Amarth

Amarth
(senior tag)

Hol lehet kapni ehhez autos toltot es tartot?

X1 Tuzvihar

(#2091) Khelben válasza Amarth (#2090) üzenetére

Khelben
(Ármester)

Mediamarktban vagy hasonló helyen tudsz venni szivargyújtó-usb átalakítót, van belőle 2A-es is (ha jól rémlik, azt írták itt, hogy annyi kell hozzá).
Tartóból van fejtámlára való meg szélvédőre való.

--- Szakmai kérdéseket a fórumban tegyél fel, ne privátban, köszönöm ---

(#2092) Surmi69 válasza Amarth (#2090) üzenetére

Surmi69
(kvázi-tag)

Töltő gyanánt ezt tudom ajánlani. :)
Nekem és a kollégáknak is ilyen van. :DDD

http://www.220volt.hu/Fontastic+Power+Set+USB+Halo++Szivartolt245+Premium

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#2093) Surmi69 válasza Amarth (#2090) üzenetére

Surmi69
(kvázi-tag)

dupla lett

[ Szerkesztve ]

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#2094) bucsupeti

bucsupeti
(senior tag)

Kedden adtam be az igényt a T-Home-hoz, ma délelőtt hozták a csomagot.
:)

(#2095) Brea

Brea
(újonc)

Én most kaptam egy ajánlatot az Inviteltől, mint hűséges ügyfél. Havi 990 ft 2 évig, és ha akkor vállalok még egy évet ugyanennyiért, enyém a kütyü +200ft-ért. 5napon belül kiszállítják, akkor kell 4990 ft-ot fizetni. Azaz összesen 41000-ért megkapom. A vicc az, hogy ilyen jókor még semmire nem kaptam ajánlatot, mert a férjem 2 napja ment ki németbe dolgozni hirtelen, és pont egy ilyenre lenne szükségünk kapcsolattartás céljából.
Végig olvasva a kommentet, azt hiszem elfogadom.

(#2096) Skynet258 válasza Brea (#2095) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Invitel se gyenge, nekem a T-Home-nál ingyen adták, csak alá kellett írnom 2 év hűséget a meglévő netemre...

bucsupeti: megy ez ha nem cseszik el... :D

[ Szerkesztve ]

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#2097) bakter24 válasza Brea (#2095) üzenetére

bakter24
(őstag)

Igen, ez az invitel ajánlata, nincs benne buktató, nekem is így van. Annyit tudnod kell, hogy ez így a csak Wifis verzióra vonatkozik, csak ez nincs sehol feltüntetve. Ha olyan tipus kell, amibe tudsz tenni mobilnet kártyát (3G-s), azt csak ugy adják, ha plusz havi 1100ftért kötsz most egy mobilnetet hozzá, szintén 2 évre. Nekem már volt korábban egy inviteles mobilnetem, de az nem jó, most kell az akcióban egy újat kötni. Így most van 2 db 1gb-os mobilnetem.

(#2098) mkRoland válasza Brea (#2095) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

bakter24@2097 megelőzött...

Arra figyelj, hogy kétfélét ad az Invitel: amiről Te beszélsz az valószínűleg a wifi only verzió, ebbe nem tudsz SIM-kártyát tenni, csakis wifi-n keresztül tudsz kapcsolódni a nethez (esetleg BT-on vagy kábelen, de ezek macerásabbak). A másik verzió, amit lehet még választani, az mindent tud, amit a wifi-s, de van benne SIM-kártya foglalat és 3G/HSPA-modem is, tehát (mobiltelefon-szolgáltatói lefedettségtől függően) szinte bárhol tudod használni a netet, nem kell wifi-re vadászni. Ezt viszont nem szép szóért adják, hanem 2 évet kell vállalni az Inviteles mobilinternetre is pluszban (további 1100 Ft havonta, cserébe az általuk adott Telenoros SIM-kártyáról leforgalmazható teljes sebességen havonta 1 giga adatforgalom, aminek az átlépése után sincs túlforgalmazási díj, csak belassítják a számlázási ciklus végéig az adatforgalmat). Cserébe egy kártyafüggetlen, telefonálásra és SMS-ezésre is alkalmas készüléket kapsz (viszont a SIM-kártya amit adnak hozzá, az csakis adatforgalmat tud, hívást fogadni/kezdeményezni, üzenetet küldeni nem - maximum interneten keresztül)...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#2099) gycs02 válasza Khelben (#2091) üzenetére

gycs02
(tag)

Üdv!
A fejtámlára szerelhető tartót vásárlás előtt érdemes megnézni. Én is rendeltem egyet, de hiába írták hogy 7"-10"-ig az S7-re nem jó.

(#2100) Koga777 válasza Surmi69 (#2041) üzenetére

Koga777
(tag)

Játékajánlat régi motorosoknak: Free Heroes 2 (Heroes of Might & Magic 2). Igaz, csak a demo pályák vannak benne, de aki megvette, bele tudja a teljes játékot tenni.

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.