Hirdetés

2019. február 17., vasárnap

Gyorskeresés

(#1151) Dreimus válasza mkRoland (#1149) üzenetére

Dreimus
(senior tag)

Az inviteles mobilnet nem lassít hanem túlforgalmazásos tehát vigyázz vele.

Igaz legutoljára 2 hónappal néztem de akkor ez volt a szitu

(#1152) bakter24 válasza Dreimus (#1151) üzenetére

bakter24
(őstag)

Csak a régiek, amit most kötöttem a táblához az már lassítós, külön kiemelték! A régi inviteles télleg fizetős volt!

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#1153) InvitelGuide válasza bikficc11 (#1148) üzenetére

InvitelGuide
(lelkes újonc)

Kedves bikficc11!

Ha elküldöd az előfizetésed adatait (szerződő neve, bekötési cím, telefonszám) az online kukac invitel.co.hu címünkre, akkor továbbítjuk munkatársainknak akik küldik a csekket.
Az e-mail tárgy rovatába kérlek, hogy írd be az alábbi kódot:
SM-000446
A gyorsabb ügyintézés érdekében ellátogathatsz az online ügyfélszolgáltunkra is - https://ugyfelszolgalat.invitel.co.hu/invitel/ - ahol néhány gomnyomással kérheted a csekk újraküldését.

Üdvözlettel, InvitelGuide www.facebook.com/Invitel

(#1154) vtechun

vtechun
(PH! kedvence)

Na, gyerekek, megjott nekem is a t-home-os, es havernak is, szoval lehet megint elkezdtek szallitani, wrdekes, mert 22.-e utanra igertek. Kulon tetszik, hogy senki sem volt itthon, vezetekes szam volt megadva, es a futar ott hagyta a szemben levo fagyizoban, ez is tetszik, meg hogy a szomszed kifizette a 10k-t (persze csak kolcsonbe) az is. Kiraly. Szeretem a rugalmas embereket.

(#1155) sagesz93 válasza vtechun (#1154) üzenetére

sagesz93
(PH! addikt)

Mikor rendelted meg?

(#1156) vtechun válasza sagesz93 (#1155) üzenetére

vtechun
(PH! kedvence)

Mlt heten hetfo/kedd kb

(#1157) sagesz93 válasza vtechun (#1156) üzenetére

sagesz93
(PH! addikt)

sok sikert hozzá :K
ránéztem a my t-home-ra és már nekem is aktiválták a +2 évet és a kiegészítő szolgáltatásnál is ott a szöveg.

(#1158) Garold válasza vtechun (#1154) üzenetére

Garold
(senior tag)

Ez nagyon komoly! :DDD
Hülye az a fagyizós, 10k-ért lehetett volna táblagépe, routere, sim kártyája. ;]

[ Szerkesztve ]

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#1159) Démonlord

Démonlord
(újonc)

A fáljkezelöben levö mappákat ki lehet törölni, mert engem nagyon zavar a sok össze-vissza elnevezés.

Ha a fagyis megtartotta volna akkor az elöbb utobb kiderül.

(#1160) vtechun

vtechun
(PH! kedvence)

Hat be is baxna, ha ennyire lennenk joban a fagyissal..

(#1161) mkRoland válasza InvitelGuide (#1153) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Szia! Két kérdésem lenne, inkább OFF-ban írom, de a tablethez is kapcsolódik!
1, egyik barátnőmnek van érvényes mobilnet Net&Go előfizetése, még messze nem lejárt hűségidővel, most szeptemberben lesz csak 1. éve, hogy megrendelte. Van már készülőben valami lehetőség, hogy nekik is lehessen váltani anélkül, hogy 2 mobilnetet kellene fizetni (ha a HSUPA-st szeretné)?
2, valami egyszerűbb selfcare nem elérhető, mert Opera Mini nem nyitja meg (bár lehet, hogy csak az Opera szerverein keresztül történő adatátvitel miatt)? Így a Skyfire böngészőt csak emiatt hagytam fenn.
Köszönöm, üdv: Roland
ui: ha az első kérdésemre adott válasz még nem publikus, akkor szívesen fogadnám PÜ-ben is, nem adom tovább, amig nem tehető közkinccsé ez az infó!

[ Szerkesztve ]

(#1162) Dreeka

Dreeka
(újonc)

Sziasztok!

Ma kaptam meg a tabletemet, de olyan problémám van, hogy nincs wi-fi hálózatom. Így nem tudok letölteni alkalmazásokat a netről. Lehetséges laptopról átmásolni alkalmazásokat rá?
Ha igen, akkor hogyan/hova?

Köszi!

(#1163) vtechun válasza Dreeka (#1162) üzenetére

vtechun
(PH! kedvence)

Nem lehetseges, azert adtak hozza wifi routert, hogy legyen wifi halozatod, nem mellesleg elvileg sim kartyat is kaptal hozza, azt sem veletlenul.

(#1164) Dreeka válasza vtechun (#1163) üzenetére

Dreeka
(újonc)

Én az inviteltől kaptam, mivel jár a hűséges előfizetőknek, így nem kaptam routert.

(#1165) vtechun válasza Dreeka (#1164) üzenetére

vtechun
(PH! kedvence)

Akkor az szopas, wifi vagy mobilnet nelkul nem fogod sok hasznat venni :)

Mas: probaltam a domino web kartyat beaktivalni, de rohadt szar, hogy hiaba van az, hogy telefonon kell, megsem lehet csak tpontban... Hu de felbaxott... Hihetetlen, ezek utan azt is el birom kepzelni, hogy a tpontban is megoldhatatlan lesz....

(#1166) bakter24 válasza Dreeka (#1162) üzenetére

bakter24
(őstag)

Simán tudsz telepiteni rá net nélkül is, igaz, a valódi ereje nettel jön ki+csomó ingyenes alkalmazáshoz kell a net, anélkül nem fut.

Számítógépen letöltöd a szükséges *.apk fájlt, majd átmásolod, memóriakártyára vagy az eszközre, és egy fájlkezelővel megnyitod, és már települ is.

(#1167) bakter24 válasza bikficc11 (#1148) üzenetére

bakter24
(őstag)

Ma kaptam meg a számlát (invitel) de csak a készülék bérlet van rajta (1+0,9 hónap) tehát az első részhónapot is ehez csapták hozzá. A mobilnetről valószínűleg külön jön, mert a korábbi mobilnetem is külön boríték volt eddig is. Mostantól 3 borítékom is lesz az inviteltől, hurrá!

[ Szerkesztve ]

(#1168) insido válasza Dreeka (#1162) üzenetére

insido
(tag)

Én is szoktam gépről rátenni játékokat, de akkor is kell a wi-fi ahogy bakter24 kolléga írja.
bakter24: Nekem a t-s szolgáltató kiküldött egy számlát az egyben összeggel 39990Ft-ről még mult hónapban. És a rendes tel számlán nincs rárakva a plusz összeg. valószínű azért felhívom majd őket, hogy is van ez? 3 külön számla az szívás... :DDD

[ Szerkesztve ]

...Hirtelen szétrobban minden és rádüvölt az élet. Megszakad legmélyebb álmod, nem szökhetsz meg mégsem... /Lelkes Állatok - Újságos/ A hosszú élet titka: Lélegezz!!!

(#1169) Szpisti válasza insido (#1168) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Nem kell Wifi a programok telepítéséhez, összekötöd az USB kábellel a PC-vel, és települni akar majd a HiSuite program a PC-dre. Azt telepíted, majd azzal fel is tudod installálni az appokat a tabletre.
A gond akkor van, ha a felrakott progi le akar még tölteni a netről még tartalmakat. ilyenek pl. a Gameloft játékok amik akár 300-1200MB-ig terjedően tölti le magát a netről...

[ Szerkesztve ]

(#1170) insido válasza Szpisti (#1169) üzenetére

insido
(tag)

Igazad van, én is ezt akartam írni de láttam, hogy közben bakter24 munkatárs megelőzött a válasszal, át szerkesztettem az enyémet ez a rész kimaradt és amikor még akartam szerkeszteni már nem tudtam... :(((

...Hirtelen szétrobban minden és rádüvölt az élet. Megszakad legmélyebb álmod, nem szökhetsz meg mégsem... /Lelkes Állatok - Újságos/ A hosszú élet titka: Lélegezz!!!

(#1171) .mf válasza vtechun (#1154) üzenetére

.mf
(PH! kedvence)

El ám, mi 2 napja rendeltünk kettőt (két külön előfizetésre), és ma délelőtt ill. délben megérkezett mindkettő :C

(#1172) sagesz93 válasza .mf (#1171) üzenetére

sagesz93
(PH! addikt)

:Y
szerencsések... :))

(#1173) asturel

asturel
(őstag)

Ti milyen videolejatszot hasznaltok? 3-at (mvideo, movo, gyari) probaltam, de egyikkel se volt elvezheto a lejatszas, nem hogy 720p-t nem visz, meg xvid is gyotrelmes volt. Valaki tud ajanlani alternativ launchert? Gyari nekem nem nagyon tetszik, jelenleg zeam launchert hasznalom, ez egesz jo. Sajna a legtobb launcher nem tabletre van szabva. :S
Valaki forditott/talalt mar cifs modult hozza?

(#1174) Szpisti válasza asturel (#1173) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Rockplayer a nyerő. Legalábbis nekem. De az XYPlayer is jó...

Miért sunny az idő még most is? Már eléggé sötétedik... De éjjel 11-kor is süt a nap a Weather szerint. Másnál is így van?

(#1175) potkem válasza .mf (#1171) üzenetére

potkem
(senior tag)

Hogy olvastam a hozzászólásod, hívtam is a szolgáltatót.
Mizu????????
Válasz -már lehet van, de nem 100%,
:N

Ez már tényleg vicc kategória, már föl sem idegesít.

(#1176) potkem

potkem
(senior tag)

Igaz most adtam el az enyém, tokkal vonóval 50 ért.
Az usb nekem is elvette a kedvem, inkább beruházok egy laptop-ra.
Azért jó volt itt köztetek, lehet visszanézek még rátok.

Köszönök minden hozzászólást, és segítséget. :R :C

(#1177) Szpisti

Szpisti
(őstag)

Nem tudtok olyan zongora/piano progit aminek nincs hang-késedelme? Mert az érintésemet minden általam kipróbált zongora progi azonnal érzékelte, (szürkék lettek az érintett billentyűk) de a hang jópár tizedmásodperc késedelemmel szólalnak meg.

(#1178) wasabi69

wasabi69
(újonc)

Ma nekem is megjött!Pedig 22.-e utánra igérték.
Lenne pár kérdésem a hozzáértőkhöz.Hogyan tudom beállítani a t-online és freemail e-mailt?És milyen igo-t lehet rá telepíteni vagy hogyan?Van egy Igo-m amit a omnia 2-höz kaptam.Azon WinMo6.5 van.

[ Szerkesztve ]

(#1179) Szpisti válasza wasabi69 (#1178) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Néggyel feljebb írtam a választ, az öttel feljebb lévő ugyanilyen jellegű kérdésre. Azért visszaolvashatnál...

(#1180) Szpisti válasza Szpisti (#1179) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Ja elírtam a másik videolejátszót, helyesen: YXPlayer
:Y

(#1181) bakter24 válasza wasabi69 (#1178) üzenetére

bakter24
(őstag)

A WinMO-s iGO természetesen nem jó rá, de létezik iGO for Android, de ez warez téma, tehát goodluck, de a verziószám, ami nekem jól megy, a 8.4.3.179971 Leszámítva, hogy felül belóg a státuszsor, és eltolja az egészet lefelé. De használható, csak ronda :(

(#1182) asturel válasza Szpisti (#1180) üzenetére

asturel
(őstag)

Volt amelyik playerrel az xvid 'csuszkalt', yxplayerrel jo. Erdekes amugy, hogy a stagefright le van tiltva, engedelyeztem, yxplayer neon valtozattal mostmar 'csak' lassitva jatsza :D nem szaggatva.

(#1183) potkem

potkem
(senior tag)

Ma hívott a futár,hogy érkezik.

(#1184) mkRoland válasza potkem (#1183) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Tök jó. Nem lehetne OFF-ban írni legközelebb az ilyen jellegű hsz-eket?
Kicsit kezd a topic FB-üzenőfalra hasonlítani...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1185) gretzky77 válasza potkem (#1183) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

De te nem eladtad?

LG V30 Blue & Beats Executive & Marshall Major II Bluetooth

(#1186) potkem válasza gretzky77 (#1185) üzenetére

potkem
(senior tag)

De már a postán van, közeledik a boldog új tulaj felé.
Kb egy órája hozták, fájó szívvel de hagy menjen.
Ki sem bontottam, de ez így tiszta.
Hogy nem kezeli az USB-t emiatt váltam meg tőle.
Már van egy laptopba egy 50 esem.

[ Szerkesztve ]

(#1187) potkem válasza mkRoland (#1184) üzenetére

potkem
(senior tag)

Sorry

(#1188) vtechun

vtechun
(PH! kedvence)

Valakinek itt sikerult a hozza kapott domino web kartyat aktivalni? Se telefonon nem akartak, se tpontban...

Egyebkent most egy tanyan vagyok, az egyik ablakban sikerult 3g-t talalni, es oda beragasztottam valami szalaggal a tabletet, aztan osztja tovabb a netet wifin. :). Erre is jo. Igy van az ipademen is net :))

Bar megjegyzem, szarik a wifi altatas politikara. Muszaj vagyok bekapcsolt kijelzovel jaratni, mert csak ugy osztja a netet..

[ Szerkesztve ]

(#1189) direwolf válasza vtechun (#1188) üzenetére

direwolf
(őstag)

A policy az nem politika :DDD

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

(#1190) tjb007 válasza vtechun (#1188) üzenetére

tjb007
(PH! félisten)

[link]

Ha így próbáltad és nem ment akkor hiba van a mátrixban.

[ Szerkesztve ]

(#1191) gylacc válasza vtechun (#1188) üzenetére

gylacc
(újonc)

Igen, bár az egy giga leforgalmazásán túl nem foglalkoztam vele ...

Huawei ascend g300, Huawei IDEOS S7 Slim

(#1192) Carambola

Carambola
(tag)

A tökéletes videolejátszó az MX Video Player.

Simán akadás nélkül viszi a filmeket. Mindegyik más videoplayert veri. Annyira sima és folyamatos a képe, mint egy asztali lejátszón!

Ajánlom mindenkinek.

(#1193) vtechun válasza direwolf (#1189) üzenetére

vtechun
(PH! kedvence)

En ahogy a magyaritasban szerepel, ugy irtam.

(#1194) vtechun válasza tjb007 (#1190) üzenetére

vtechun
(PH! kedvence)

Persze, ahogy le van irva. Nem tetszett nekik telefonon, hat meg szemelyesen...

(#1195) Carambola

Carambola
(tag)

A tökéletes videolejátszó az MX Video Player.

Simán akadás nélkül viszi a filmeket. Mindegyik más videoplayert veri. Annyira sima és folyamatos a képe, mint egy asztali lejátszón!

Ajánlom mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#1196) Garold válasza vtechun (#1194) üzenetére

Garold
(senior tag)

Ajánlanám figyelmedbe ezt a hozzászólást! ;]

[ Szerkesztve ]

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#1197) mkRoland

mkRoland
(senior tag)

Most "frissítettem" én is a leírás szerint a 012-es build-del, előtte Titanium Backup-pal csináltam mentést minden fontos dologról (Tank Hero és Cut the Rope elsősorban). Elvileg végigment tökéletesen, akksi kivételével együtt kihúztam a töltőről is (ugyanis ezt nem írták bele a leírásba), majd 10 mp várakozás után a memóriakártya nélkül indítottam. Betöltött tökéletesen egy kis várakozás után (megszoktam már ROM-csere után a Voda845 esetében is, hogy várni kell). majd a Beállításokon belül ellenőriztem a Build-et: 010-es végződésű!!!
Most akkor downgrade-eltem vagy a többieknek is ezt írja ki?
Amúgy az elmúlt pár percben még nem sikerült kiváltanom a kamera-fagyás gondot, tehát lehet, hogy sikerült megoldani, mindjárt leellenőrzöm a készenléti zenelejátszást is!

[ Szerkesztve ]

(#1198) direwolf válasza mkRoland (#1197) üzenetére

direwolf
(őstag)

Olvass egy kicsit vissza, beszéltünk erről. :U

[ Szerkesztve ]

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

(#1199) wasabi69 válasza Szpisti (#1179) üzenetére

wasabi69
(újonc)

Bocsi!De elfelejtettem írni hogy azokat már kipróbáltam de sajna nem volt jó.

(#1200) wasabi69 válasza Szpisti (#1179) üzenetére

wasabi69
(újonc)

Bocsi!De elfelejtettem írni hogy azokat már kipróbáltam de sajna nem volt jó.

ú

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.