Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    hamár egy kicsit ujra a kábel témánál vagyunk, megérkezett a márkás 2m-es usb kábelem és ez rendesen tölt, igaz még nem tudtam letesztelni mekkora a max átvitele, mert ugye a gyári töltöfej is csak 1A-s.
    Egyébként milyen utángyártott fejet lehet használni ami 2A-t is tudna?

    A másik problémám viszint ezzel a kábellal, hogy ha adatkábelnak akarom használni akkor nem ismeri fel a PC a telefont, sem hisuit sem SD tárként.
    ha kiválasztom az usb tárt akkor felugrik, hogy leválsztja az SD kártyát majd vissza és ezt játsza folyamtosan másodpercenként mig át nem állitom csak töltésre.
    A gyári kábellal egyből felismeri mint adattárolót.

    A hisuit nálam még egyszer sem csatalakozott a készülékhez gyári kábellel sem autómatikusan elinditja a progit mikor kiválasztom,de nem csatlakoztatja a telefont, hogy másolni tudjak róla vagy megnézzem a fájlokat.

    B852 van most rajta minden gyári.

    Az értesitési menüben megjelenő feliratok szinét lehet valahol állitani?Mert átlátszó szürke most az értesitési menű és a fekete feliratok nem olvashatóak rajta.

Új hozzászólás Aktív témák