Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest
    félisten

    Hm, ezt most nem értem. Persze nekem a két csíkos ;) van, fogalmam sem volt, hogy vmi speckó kellene, de hang ezzel is jön rendesen, csak halk. Nem tudom, hogy az általad mutatott 3 csíkos megoldással hangosabb lenne-e, csak ennyi kellene?

    Nem tudom, hogy hol van ilyen átalakító, de szuper, ha ez kellene, nem rég érkezett a jelenlegi... :)

    audio_pwm_mode az a beállítás, ami a magasabb analóg minőséget aktiválja. Főleg úgy hallani a zajt, amikor nyitva van tartva a kimenet, de nem játszik le épp semmit.

    A sima stereo jack is teljesen jó, kompatbilis visszafelé az aljzat.

    (#26547) wassermann
    a kiosztáson is látszik, hogy visszafelé kompatibilis. A videó a földre van zárva, amikor sima jack van rádugva. :)

    Milyen programmal játszod a zenét? Nem lehet, hogy le van tényleg halkítva a pi-n a hangerő? Próbáltad úgy is, hogy csak analógra van állítva?

Új hozzászólás Aktív témák