Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fokukac

    nagyúr

    First world problemjeim.
    volt egy lakáshitelem, amibe be szerettem volna törleszteni két darab fundamentás megtakarítást. Hónapok óta próbálom intézni, 3-4 hónapot zongoráztam a fundamentával, és most a bankkal.
    Végre utalt a fundamenta 2 hete. nem nekem, hanem a bank központi hitelszámlájára. Ezen a ponton kell megbízást adni a banknak, hogy akkor törlesszék bele, és a maradékot kifizetem., és akkor nem lesz hitelem, és az egész process egy darab előtörlesztési díjjal le van tudva.

    Na, ehelyett az történt, hogy az egyik fundamentát beletörlesztették, a maradék tartozást pedig levonták a számlámról, egy az egyben... kvázi lenullázva a számlámat... És a másik fundamenta valahol eltűnt a rendszerben.
    tudom, örüljek, hogy volt annyi lóvé egyben, hogy ezt meg tudták tenni... de akkor is.

    Pénteken ezt egyből jeleztem, de akkor még azt mondták, hogy ez informatikai probléma, szokott mutatni furcsaságokat a rendszer, de hétfőre tuti jó lesz - nos, nem lett jó. Úgyhogy most megint fél órán keresztül hallgattam a prüntyögést, mire beszéltem az ügyfélszolgálattal, ahol kb. ugyanazt mondták el, hogy utána néznek...

    Már amikor adtam a megbízást, meg akartam adni a két fundás utalás közleményét, pontos összegét, de mondták, hogy majd a kollegák tudják azt...
    Annyira tudtam bazzeg, hogy látatlanban el fogják b*szni... :W és tényleg. ;]

    Szóval úgy terveztem a péntek estét, hogy arra iszunk, hogy már nem tartozom a banknak, na, ebből az lett, hogy a bank tartozik nekem egy kisautó árával : ) De szerencsére annyi pénz még maradt, hogy sörre jusson...

    és ki tudja, mikor lesz vége... : )

    ------------------------------- ;)

    Ui. drukk-drukk.

    [ Szerkesztve ]

    Pleased to meet you - hope you guess my name

Új hozzászólás Aktív témák