Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    Rengeteg dolog mellett az a bajom a bagózással, hogy a szomszéd kétpercenként kiáll 4 percre környezetet szennyezni, szerintem károsabb, mint 10 elbaszott dízelmotor, és legalább olyan büdös, de hogy ha véletlenül 1 percre megpróbálom kinyitni az ajtót hogy szellőztessek kicsit, hátha bejön az akác vagy hársfavirág illat, kimegy az egész napos ájer, széndioxid bejön az oxigén, akkor ehelyett bejön annyi okádásszagú füstszag, amit utána órákig nem tudok kiszellőztetni, hiszen kétpercenként 4 percig ömlik a hányásszagú füstszag, és eközben azon gondolkodom, hogy a bagósok rögtön visszavágnak, hogy debezzeg az alkoholisták, ami azért nem állja meg a helyét, mert attól hogy én megiszom 2 kisfröccsöt kétpercenként négy percig az erkélyen, attól egyik szomszéd nyitott ajtaján sem megy be okádásszagú füstszag, és lényegesen több bagós van az utcákon, az erkélyeken, és szívnak el százszor kétpercenként százszor négy bagót, mint ahány alkoholfogyasztó megiszik egy pohár szeszt. Tehát a szeszfogyasztók töredéke fog másoknak kellemetlenséget okozni, mint amennyi bagós füstöli tele a világot adott pillanatban, még a nálunk magas arányú alkoholizmust figyelembe véve is.Olyan meg van hogy passzív dohányzás, pedig csak kibaszott akácszagra vágynék, de olyan, hogy passzív alkoholizmus nem nagyon van, mert más attól nem fog bebaszni hogy én megiszok 2 korsó sört.
    Most például olyan okádékbagószagban ülök a szobában, mintha régi kocsmák összes hamutartóját idebaszták volna a szoba közepére.

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák