Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    Allergiás vagyok. Ettől éjszaka bedugul az orrom.

    Azt álmodtam ma, hogy teljesen porzósra csontszárazra kiszáradt a szám. De olyan igazi nyeldeklősen, még a nyelvem is nehezen mozgott. Csak hápogtam meg tátogattam mint a hal. Valami nagy üzletközpontban tébláboltam valakikkel, aminek nincs jelentősége, majd nagyon kerestem a próbafülkét, merthogy ott van víz. Az ivókút viszont magasabb volt, mint én, ezért csak nagy nehézségek árán tudtam volna benedvesíteni a szám, de sosem sikerült. Aztán hirtelen otthon voltam, bementem a konyhába, és ott egy kávéscsészéből próbáltam inni, de hiába öntöttem a számba a vizet, a nyelvem, szám nem lett vizes, a nyelvemmel a vizet forgatva is teljesen száraz maradt minden. Lenyelni nem is tudtam. Ezen annyira elcsodálkoztam, hogy mi lesz most velem, hiába a víz, sosem lesz nedves tőle, és ha mindig ilyen marad, akkor nem sokáig maradok életben, hogy egyszercsak felébredtem.

    Úgy ki volt száradva a szám, hogy szinte porzott. Nyelni sem tudtam, és csak azt tudtam, hogy ki kell mennem a konyhába vízért. Kimentem, és egy pohárból (!) vizet vettem a számba. Feszült várakozással, hogy ugyan nedvesedik-e. De sikerült. A valóságban végre sikerült innom és úgy élveztem, hogy vizes lesz a nyelvem, hogy csak na. :) De azért ez elég durva kivetülése/(vagy bevetülése) a valóságnak. Meg az is, hogy így kiszáradok, és nem termelődik nyál sem.

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák