Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 30z.Samu

    félisten

    Sziasztok! Szeretném kikérni a segítségetek, én úgy voltam vele, hogy ráér tavasszal, de ismerős szerint nem árt idejében elkezdeni körülnézni. :) Jelenleg B-s jogsival vezetek egy 50-es 4 ütemű erőművet, de tavasszal szeretnék kategóriát váltani. Először B125-öt szerettem volna és egy 125-ös gépet, de rájöttem (nem ment hip hop :B), hogy vicces, de sokkal olcsóbban jövök ki, ha leteszek egy A2-t és veszek egy 250-400ccm körüli gépet. Ebben szeretném a segítségetek kérni, hogy el tudjam dönteni, lényegében milyen motorra van szűkségem. Én alapjában véve szeretek pakolászni, tehát ebből kiindulva az lenne a célszerű, ha robogót vennék. Viszont kacérkodom azzal is, hogy váltós gépet veszek, de nem tudom, hogy van-e olyan, aminél megtalálom ezt a praktikusságot, mint a CVT-s társaknál. Mai nap folyamán nézegettem hirdetéseket kíváncsiságból, de nem tudom hogy ebben a kategóriában melyik a legmegbízhatóbb. Robogóknál néztem Burgmanokat, Majákat...ja igen, alapvetően japán párti vagyok. :) Igaz, egy Scarabeo 50-essel mentem először, szerettem azt is. De ha találok olyan váltós motort, amit szintén meg tudok pakolni, nekem az is jó. Száz szónak is egy a vége, olyan gépet keresek, ami leginkább nekem való, de annyira nem sietek, mert csak tavasszal kezdem el a jogsit. Köszönöm előre is segítségetek! :R

    Sic Parvis Magna

Új hozzászólás Aktív témák