Hirdetés
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Poco F7 – bajnokesélyes
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Ezek a OnePlus 12 és 12R európai árai
- Kezünkben a OnePlus 15 és az Oppo Find X9-ek
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16939776
törölt tag
Óvatosan kell eljárni mindkét esetben, de ugyan olyan jó mindkét módszer. Mindkettőt használom, van hogy egyszerre.
Táp kérdésben: az átlag (konnektorból mérhető) és a CPU (12V 4p csatlakozónál) pillanatnyi fogyasztása a legkisebb és legnagyobb értéke között, lehet akár 2-3x eltérés.
Hogy a 4790 konnektor elvan 40-45W, az nem azt jelenti, hogy nem vesz fel ennél nagyobb teljesítményt rövid időszakokra, szóval a táp nem a 40W-ra van igénybe véve, hanem nagyjából~10-80-120W között ugrál a terhelés, 10W idle, 80-120W amíg dolgozik a CPU. Aminek az időbeni eloszlása/átlaga hozza a 40-45W-ot amit a konnektorból mérsz.
Új hozzászólás Aktív témák
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Gyúrósok ide!
- Háztartási gépek
- Synology NAS
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Poco F7 – bajnokesélyes
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Proxmox VE
- További aktív témák...
- 12 GB-os DDR5 SODIMM laptop memória - garanciával
- BESZÁMÍTÁS! ASRockB450M R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD STRIX RTX 2070 SUPER 8GB GameMax Aero Mini 700W
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- Elden Ring PS5 játék
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3654, 100% Akksi
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


