Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz Balinov #91508 üzenetére

    De sovány vagy te eb, mindjárt emelek az ISO-don. ;)

    jaanoo89: szerintem nincs itt baj. Az a második legnagyobb gép az Olympusnál egy viszonylag jó szenzorral, én pont nem számítottam rá, hogy egy pdaf szenzort tesznek az új gépbe. Így végre kezd értelme lenni az M5-nek az időjárásálló kialakításon túl (bár a G9 még mindig jobb vásárnak tűnik). Amennyire én látom egyáltalán nem húzott el az APSC világ, max felbontásban, de már ott is évek óta konstans a 24mpx a szint. Ugyanakkor egy rendszer többről szól, mint a szenzor, arról már nem is beszélve, hogy a megfelelő szoftverek körültekintő használatával azért bőven kezelhető a zajszint (tudnák rá bőven példát mutatni). Nekem fontos a viszonylag kis méret és a sok funkció is, valamint már erre a rendszerre kezd kialakulni az elképzelésem, hogy hogyan fog majd nálam kinézni, elég nagy macera lenn máshol újrakezdeni az egészet, pláne nüansznyi különbségekért. Ha váltanék, akkor csakis FF, az meg horror áron van a pénztárcámnak, arról nem is beszélve, hogy ólomsúlyú kályhacsövekkel kellene operálni. ;)

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák