Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz anaqer #89521 üzenetére

    Arra is probaltam celozni, hogy folyamatosan kullognak videoban a tobbiek utan, most eltelt x ev a legutobbi modell megjelente utan, es ahelyett, hogy tortent volna valami pozitiv valtozas a video teren (amit majd le lehet csorgatni az em5 III-ba) igy elso blikkre olyannak tunik, mintha a videos reszhez hozza sem nyultak volna (tehat tovabb noveltek lemaradasukat). Ez pedig sok jot nem jelent az em5 III videos kepessegei teren, mert megint le lesznek maradva 1-2 lepcsovel, neadjisten meg ott se nyulnak hozza (marpedig akkor mar szerintem nem lesznek abban a helyzetben, hogy elengedjek ezt az egesz videos dolgot azzal, hogy mi fenykepre gyartunk, videomeg van olyan, amilyen, tessek beosztani).
    Nyilvan a megszokott es kiismert cucc helyett egy nullkilometeres eszkozzel keszitett 15 perces youtube video alapjan nem lehet ezt meg teljesen megitelni (bar nekem nem tetszett, amit lattam), varjuk meg a videos tesztet, de en azt erzem, hogy az lesz benne, hogy kb. megismetelhetnek, amit az em1 II-nel mondtak, nem valtozott semmi kepminosegben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák