Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaanoo89

    aktív tag

    válasz Speeedfire #89370 üzenetére

    A Pana talan meg az Olympusnal is szarabbul allt. Osszessegeben nincsenek jobb cuccaik, itt-ott jobbak, itt-ott meg nem, videozni szeretik venni, de amig figyeltem a piacot, meg az Olympust se tudta behozni, azert is probalkoznak a FF vonallal. Az, hogy ok kezdenek innen kivonulni es a Nikon 1 rendszer megszunt, ez mondjuk jol johet az Olympusnak, mert a kis szettre vagyok oket fogjak betalalni es nem 3 gyarto kozul valasztanak majd. En biztos nem lennek fenykepezo gyarto tulajdonosa, barmit csinalsz, talalsz ki, ugyis a vasarlok fele Canon-t fog venni, ha jo, ha nem jo. Azt latja mindenhol, azt latja mindenkinel, mindenkinek a mindenkije ugyis Canont javasol, paran meg Sony-t vagy Nikont, es igy ennyi. Eleg tehetos emberek kozt dolgozom es amikor bevittem a munkahelyre a gepemet, akkor csodalkozott ott par ember, hogy ha mar sok penzt koltok erre, nem Canont kellett volna vegyek... :D

    A Fuji X100 a nagy kivetel, allitolag amikor megjelent nem birtak belole annyit gyartani, hogy kiszolgaljak a nagy keresletet. Egy ilyen geppel lehet meg mit kezdeni, regen volt is pletyka egy digitalis Olympus Trip-rol.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák