Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hegyimorc

    senior tag

    válasz Freddy76 #55006 üzenetére

    "Ha a pana színei valamiért nem zavarnának, én is megvettem volna..."

    Na, én viszont épp ezért kezdek vele szimpatizálni. A legendásnak mondott oly színek, kb addig voltak számomra igazán tetszetősek mikor még GF1-ből próbáltam normális színeket csiholni, de a GM1 (saját LR-profilokkal) számomra teljesen rendben van, a GX7 pedig elég közeli rokon.

    Az EM5-nek (és általában az olyknak) van valami olyan vöröses beütése amivel együttélni tudok ugyan, de szeretni sosem fogom igazán. Nikon, Fuji, és most már a Pana színvilága is közelebb áll hozzám.

    Az EM5 még mindig jó gép, de rájöttem, szinte csak akkor használom a kis GM1 helyett amikor fontos a jó fogás (markolattal) és/vagy fontos a jó stabi. Ez utóbbi hiányozna ... vagy fene se tudja. Ki kellene próbálni a GX7-t!

    Másrészt, kicsit mégis agyalok az EM1-en is, mert annak AF téren vannak előnyei.

    Szerencsére ezek inkább csak gondolatkísérletek. Inkább időből kellene elég, hogy egyáltalán fotózásra is jusson :)

    Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

Új hozzászólás Aktív témák