Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hegyimorc

    senior tag

    válasz Mercutio_ #2191 üzenetére

    Magas ISO: ritkán van rá szükségem, és még a D300-at se nagyon szeretem ISO800 fölé tekerni. Szóval nem különösebben érdekel, hogy a zajos, mosott, színevesztett kép kicsit kevésbé gyengébb. Jelenleg sokkal fontosabb, hogy ott, ahol legtöbbször használom jobb-e mint a GF1. ISO400-on csak egy picit jobb, ISO1600-on meg hiába jobb, ott már azt sem szeretem amit a D300 csinál.

    Dinamika detto. Ki lehet mérni, de első kattra nyilvánvaló, hogy semmiféle forradalmi változás nem történt.

    A Q-menu testreszabható, de attól még, hogy letilthatok menüpontokat, ugyanúgy ott maradnak a "lyukak". Ez a kisebbik bajom a menüvel. Jobban zavar az animált ugrabugrálás.

    No, de nehogy félreértse bárki is! Az első napokban mindig a "hibákat" keresem, amikkel együtt kell majd élnem. Amint ezen túl vagyok és minden korlát tudatosul, már csak használni fogom.

    Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

Új hozzászólás Aktív témák