Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Parci #1407 üzenetére

    Nekem a GF1 belenagyításos módszere teljesen jól működik makrózásnál, arra pont sokkal jobb, mint a DSLR-ek keresője, inkább a manuális élességálltás "sebessége" ami egy idő után zavar, persze az öreg szakikat akik régen is így fotóztak biztos nem zavarja :DDD

    melandri: GF2 árában (picit többért) jön hónap végén a G3, nem sokkal nagyobb, de jobb a szenzora, dönthető/forgatható érintésvezérelt a kijelzője. FF képek terén egyébként úgy tudom a Pana beépített "B&W dinamic" beállítása elég jó képet csinál jpg-ben is, de persze a RAW-ból sokkal több részlet előcsalható. Ha lényeges az ár, akkor megveheted az én GF1 vázamat és mellé 220voltból ezt az Oly kitobit :D

    madgie: Szerintem Darkness1 arra utalt, hogy túl sok mindent betölt a Ph mobilverziója is, nagyságrendekkel lassabban jön be mint az index fórumok, és nem ipadra optimalizáltnak kellene lennie, hanem iphone méretű kijelzős mobilokra ;)

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák