Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Smiley #56832 üzenetére

    & (#56831) BoB

    Nem olvastam, mert a táblázatos részeken kívül semmi olyat nem ír, mit ne olvastam volna már, de azért gyorsan átlapoztam, hogy lássam miket ír az ember. Ez a mai kornak megfelelő dolog.....szerintem a home userek nagy része még rendelkezik régebbi tipusú alaplappal és max 1TB-s HDD-vel, a 2TB-os limit így nem lehet gond. Amúgy most először olvasom a 2,5 TB-s limitet. Szerintem jó az 2TB-nek is. ;)

    Ezzel a mai kor igényeinek megfelelő kezdetű szöveggel szerintem valami marketing írásokat kéne inkább nyomatnotok. Pár napja jöttetek az SSD-nél is, hogy 500GB meg 1TB alatt már az mi? Jó, persze, én is szoktam máshol ilyen nagyarcú szövegeket nyomni gondolom, de néha le tudok szállni a földre. :P

    Egyszóval én erősen korlátolt felhasználó vagyok, mert csak 120GB-os SSD van mindkét eszközömben, max 1TB-os a HDD, csak 8GB memória ill. 4GB a laposban, csak 100/50 a lan, ja és csak GUI-s dolgokat vagyok képes használni, kivéve a terminalt korlátozottan. Mobilom is tök mezei Xcover3 meg Redmi 4X (nem szifon meg esnyóc), meg is lepődtem minap, mikor valamit nyomtam a küldés gomb helyett és a TV-re ugrott ugyanaz a kép! :Y
    Ja és nincs szia omi robotporszívóm meg vízforralót se vezérlek mobillal, a smart tvbox is valami kínai Nexbox A95X......ilyenek élnek még többen is a bolygón?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák