Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Rimuru #54354 üzenetére

    Köszi a tippeket!

    Valamiért azt írja, hogy az intel-en (GMA965) nem támogatott a videó lejátszás gyorsítása. :(

    A kérdés azért volt, mert a múlt héten jópár disztrót felraktam a Fedora-tól kezdve az opensuse-n át volt ott ghostbsd,freebsd, és ma(tegnap?) éjjel 2-3 óra környékén röffent be az arch+xfce.

    Rengeteget tanultam, még többet káromkodtam, és sok mindent még mindég nem értek.

    Pl. A BSD-k, és az arch elég lassan indulnak, de ha már beröffent, nem érezni lassúnak, olyan mint a többi distro a gépemen. Ugyanakkor egy régebbi (talán 14-es, 12-es?) Lubuntu meg úgy sertepertélt, hogy csak pislogtam, pedig a többi rendszeren is xfce meg mate futott (talán abba még olyan régi kernel volt ami nem rottyant maga alá a 965-ös VGA-tól?)
    WEB-es videó lejátszásakor volt, hogy 90% felett tekert mindkét mag, és volt olyan distro is amin ugyanazt a videót 50% alatti terheléssel játszotta. Ezt pedig nem tudom hova tenni.

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Új hozzászólás Aktív témák