Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Dark Archon #278056 üzenetére

    Én valószínűleg türelmetlen vagyok, de én teljesen feladtam a kerékpáros navigációt. Pedig a Garmin Edge Explore elvileg pont erre lett kitalálva, meg a 1030 is álljtólag jobban kezelhető, mint az 530 - ha más miatt ne is, a nagyobb kijelző miatt mindenképpen. Nem is a láthatósággal van a gondom, egyszerűen a navigációs szoftver annyira buta benne, hogy én ezzel nem vagyok hajlandó szopni. Előre tervezett fix útvonalra, vagy szükség esetére persze jó, de úgy, mint egy autós navit (megadok egy cjmet, és vigyen oda), nem vagyok hajlandó használni. Ha az életben még egyszer meglátom azt a feliratot, hogy 'make a u-turn' szerintem földhöz is csapom.

    Ezzel együtt fejegységnek/komputernek imádom, pláne connectIQ-s felületekkel. Arra mondjuk gondoltam, hogy csak emiatt legközelebb nem 1000-es, hanem valami aktuális 800-as lesz helyette a kisebb méret miatt, illettve a solarhoz én már ragaszkodnék, szóval valszeg a 840 lesz az én gépem, ha egyszer majd úgy döntök, hogy érdemes lesz cserélni. Addigra legalább már az is lesz 'olcsón' akcióban.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák