Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz avl #266774 üzenetére

    micsoda, hogy 45 évesen nem vagyok öreg ? :DD :DDD

    Egyet értek, én is így látom.
    Ott a Csepel, régen (zöldfülüként) azt mondtam nekem nem kell dropos kormány mert ezért és azért, és most..szeretem, vagy az spd.., és el nem tudnám képzelni hogy visszamenjek a régi magasított kormányra. Formálódunk...
    (van a környékemen egy arc aki úgy veszi cseréli le a bringáit (millás..) mint én cseréltem a nyerget) nem azért mert annyira gazdag, van tisztes állása, de nála ez ilyen, ő erre költ oké) nekem az már sok lenne. Én meg úgy vagyok vele, csepel mellé legyen egy modern cucc, amivel utána már nem szeretnék foglalkozni vagy ácsingózni más bringa után, egyik legrosszabb ha veszek valamit, de hamarosan elkezdek más után vágyódni, vagy mégse lesz oké.
    Majd idővel kap egy mélyített felnit, hátsó agy cserét és ennyi lesz fejlesztve. (már a fejemben megvan mi hogy).
    Mivel sanszos hogy nem olyat fogok venni ami már eleve így van szerelve, nem akaródzik kicsengetni 2-2.5 misit egy bringáért egyben,, .max 1.5 (majd sokat alszok rá..)
    Az meg hogy sok év múlva is meglesz-e ki tudja... egyáltalán a biciklizés hogy lesz...

Új hozzászólás Aktív témák