Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    válasz Lacerta #221229 üzenetére

    Hosszú tekeréseknél/túráknál nekem is nagyon figyelni kell az ivásra, mert utána otthon/másnap jön a fejfájás.

    Irodai munka közben nem gond, a lényeg hogy oda kell tenni kézhez egy palack vizet és akkor meglepően sok víz tud fogyni (még csak reggel 10 van de már majdnem 1l lement nekem így, pedig reggel nem voltam ma futni sem).
    Túránál az ivózsák segít sokat (megint csak azért mert kéznél van, ha turkálni kell a zsákban víz után akkor ellustálkodja az ember az ivást), bringánál meg km/idő alapján próbálom beosztani.

    #221230jjeahh
    Hatalmas a marketing/sales költsége az ismert gyártóknak, azt a rengeteg újságírót is fizetni kell valamiből, a csapat-szponzorship is drága... meg ugye megtehetik, az átlagos negyvenes fogorvos/középvezető/ügyvéd mamil kifizeti a Specialized logóért a plusz 3-5ezer eurót hogy a hétvégi group ride-okon menő legyen... mint ahogy a propellerért/csillagért/4karikáért is kifizeti a prémiumautó-felárat.

    [ Szerkesztve ]

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Új hozzászólás Aktív témák