Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adpeter

    tag

    válasz jolti #4816 üzenetére

    Eleinte én sem tököltem vele.Beöntöttem félig a babtartályt oszt jóvan. Aztán elkezdtem többféle kávét rendelgetni és egyszerre több ízt is ki akartam próbálni. Akkor alakult ki nálam is az,hogy kb csak annyit teszek be amennyit le is főzök. Kicsit macerás,mert ugye annyit úgysem találok el,meg több is kell bele,mert ha pár szem marad azt az Iberital már csak dobálja felfelé. Úgyhogy ha végeztem Ibi fejre fordít,maradék kiönt aztán porszívó.Na ehhez azért nem mindíg van hangulatom van mikor csak hátba verem. A maradék megy egy zacsiba és úgy be kávés dobozba. A kilósakat meg kiporciózom 5-6 adagra bezacskózom és az eredeti csomagolásban be a fagyóba.
    Pár nap alatt rengeteget öregszik ha a tartályban hagyod. Megéri azt a kis macerát,hogy visszazacskózd a maradékot szvsz.
    Nem tudom a Graef milyen de az Iberitalnál nekem az nem működik,hogy lemérem előre az egész babokat,mert úgysem jön ki annyi,meg le sem darálja ha nincs tömeg ami nyomja be a késekhez.
    Parcinál láttam,hogy a Mazzerren ez működik ,bár célszerszámmal piszkálta ő is a végét. :DD

    "-De nem én vagyok a messiáááááás!!!" "-De te vagy a messiás, hidd el, én csak tudom, követtem már egy párat."

Új hozzászólás Aktív témák