Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xhege

    veterán

    Engem szerencsére továbbra sem érint a dolog, mondhatnám, hogy külső szemlélőként figyelem az eseményeket. Azonban ez nagyon nem így van.
    Iszonyatosan felbosszant és elkeserít ez a dolog. Folyamatosan ingáztam a két rendszer között, de letettem a voksom az alma mellett. Szépen ki is épült az ökoszisztéma (iPad, MacBook, HomePod, Apple tv 4K, mindenkinek almás telefon a családban), ami a mai napig tényleg nagyon remek.
    Erre most meg jönnek az óriási problémák. A fotós is az volt, ez meg még nagyobb. Teljesen elveszi az ember kedvét az egésztől. Biztos mindenre lesz magyarázat (legalábbis hivatalos), de ilyennek nem szabadna megtörténnie. Teljesen hitelét veszíti az Apple, pláne a biztonság mítosz kapcsán.
    Azonban az Apple mellett fény derül itt másra is. Hogyan működnek a bankok, ha törölt, lefagyasztott vagy már lejárt bankkártyákat lehet terhelni. Egyenleg nélküli kártyák mennek mínuszba, holott nincs rajtuk hitelkeret.
    Rohadt nagy baj van a rendszerben mindenhol. Nem tudom ez hogy oldódik meg, hova vezet. :(
    Elnézést, csak az elkeseredettséget írtam ki magamból.

Új hozzászólás Aktív témák