Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kkp900

    senior tag

    válasz markknight #299469 üzenetére

    Ne is haragudj de simán elképzelhető! Mivel a web teljesen más készletből dolgozik mint az üzletek. Nem mindegyik üzlet eleve ami Telekom tulajdonú vannak ugye cégek által üzemetetett Telekomok is. Itt egy példa én pénteken a weben a saját előfizumra akartam venni egyet . Mire végig tudtam menni a csomagok kiválasztásán addigra elfogyott a készülék minden színben minden tárhellyel. Bementem ,megnézem milyen a Natur Titán szín .Kiállítva nem volt egy darab sem. Megkérdeztem az eladót és mondta ,hogy van de csak a sima Prok vannak minden színben Maxok nincsenek. És jobban is jártam mivel adott egy kedvezményt nekem az otthoni netemre meg az otthoni telefonra (Csak a Magenta1 miatt van) és így 2 ezerrel lentebb ment a havi díjam is. Pedig December 29-én hosszabítottam és akkor egy tvt vettem monitornak a készülékkedvezményemmel.Azt is kaptam 22 ezret kb . Szóval jól jártam most és üzletben intéztem mindent. Jó mondjuk lefagyott a rendszerük és később vissza mentem és akkor sikerült csak végig vinni de az másik történet. És amúgy nem akartam idén lecserélni a telot de így megettem. :C Más cég a wehshop más cég a Telekomos üzletek és a viszont eladós Telekomosok is. És ezt az ott dolgozok mondták, hogy más más készülék készletből dolgoznak. Mondjuk ez Telekom tulajdonú üzlet, ha jól tudom de itt már néha annyit változtatnak , hogy senki se tudja követni őket...Ez ugyan az mint a MM-ok mindegyik különálló üzlet pld és csak az akciós újságban levő árakban kell megyegyezniük ezért van az ,hogy más árak lehetnek az üzlteben és a webshopban is pld ...

Új hozzászólás Aktív témák