Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Noxy #162280 üzenetére

    Na, SE-t biztos nem veszek. Bár szerintem sokkal szebb volt az a szögletes design, amit az 5 hozott (és az SE továbbvitt), de pontosan az a váltásom egyik oka, mert kijelzőméretben (is) lépni szeretnék fölfelé. Ezt már a sima i7 is megadja, ez biztos, ahogy a jobb kamerát is, mert a tárhelyet is (128 GB alá nem szeretnék menni).

    Wajk és B-L-A-C-K: igen, valahol nekem is ezek körül keringenek a gondolataim, amiket írtok. Nálam elsődlegesen a tartalomfogyasztás (böngészés, Youtube) és az írásos kommunikáció (e-mail, Viber) a fő felhasználási terület (az asztali bluetooth hangszóró telefonról történő kiszolgálása mellett - emiatt kéne a sok tárhely), amelyeknél egyértelműen előnyt jelentene a nagy kijelző, beszélni kevesebbet szoktam. Ezért is komoly a dilemmám. Megoldom ugyan ezeket a jelenlegi i5-ön is, de érzem, hogy kicsi, tehát az SE is egyértelműen kiesik, akármennyire is szépnek tartom azt a design-t. Erre már valahol nyilván a sima i7 is megoldást jelentene, de érzem, hogy a Plus kijelzője még inkább adná magát. Csakhát a komfortérzete nem biztos, hogy jó lenne. Kéne még egy méret olyan 5,2" körül. :(

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák