Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OldAkita

    aktív tag

    válasz California1 #129505 üzenetére

    Egy hónapja kaptam használtan egyet ajándékba. Fogalmam sincs mi volt rajta, én frissítettem a legújabbra. Mivel nem tudom mi a gyors és mi a lassú, nekem tökéletesen megfelel :) Eddig egy Nokia 5230-asom volt. Na annak az akkumulátora jó volt, akár 5 napig. :) Mondjuk ennek is elmegy 2 napig mivel napi 1x1 percet telefonálok vele. Azonban fel nem foghatom miért nem lehet az 1-9 gombokra gyorhívásként semmit beállítani.Feltételezem 1-2 éven belül eljut majd az ios a symbian szintjére ahol ez evidens volt:)) Amitől égnek állt a hajam, hogy az ébresztés hangerejét nem lehet memorizálni, hanem vagy minden reggel és este a főhangerőt kell piszkálgatni vagy le kell tölteni valami alkalmazást ezért. Én az ingyenes Alarm Clock HD-t töltöttem ami végre megjegyzi az ébresztés hangerejét, viszont bent kell tartani a memóriában, különben ez is elfelejti és ordít reggel mint a fába szorult féreg :) Ha jól tudom a 6-osnál beállítható az ébresztés hangereje, szóval csak-csak halad az Apple és megtanulja alkalmazni a symbiannál evidens 10 évvel ezelőtti hasznosságokat :)
    Hátat fordítva a cinizmusnak :), a kamerája tényleg jó. Feltételezem nem csak a 2 megapixeles Nokiához képest, hanem az 5c-vel egy fejlettségi szinten lévő konkurenciához képest sem kell szégyenkeznie.
    Nekem tetszik.

Új hozzászólás Aktív témák