Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Elvörösödik az Xperia 1 VI

    ma Újabb kiszivárgott képek, pontosított specifikációk a japán csúcstelefon kapcsán.

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

Új hozzászólás Aktív témák

  • btudos

    veterán

    válasz franc0 #41740 üzenetére

    Hozzám a megbízhatóság és a súly miatt jön most Samsung. Gondolkodtam mSATA SSD-n a T430-ba, de aztán maradtam a normál SSD+HDD Caddy kombinációnál, sebesség és ár szempontok miatt. Így viszont a súly ami tényezővé vált, az OCZ-k ezért estek ki, mindegyik nehezebb a Samsungoknál.

    Egyébként T430 akkubővítésre milyen megoldást választanátok? Vegyek egy 9 cellás normál akksit a 6 cellás helyére, vagy inkább az aljára vegyek akksit, és hagyjam meg a 6 cellásat? Mennyi ideig tudja megtartani használaton kívül az akksi a teljesítményét? Ha mondjuk elöregedik a 9 cellás akksi 2 év múlva, van esély hogy a 6 cellás még érdemben jobb állapotban lesz?

    Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

Új hozzászólás Aktív témák