Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz sutszi #115121 üzenetére

    Ezek a wall of text-ek... Atyaég... és alig van használható tartalom benne... Egy csomó halandzsa és ferdítés.

    Gondolom a tiéd nem az, igényes, minőségi tartalmak, röviden, mindig törekedve a reflexióra :DDD Tudod, más szemében a szálkát...

    A te feladatköröd te ismered a körülményeit. A te felelősséged, hogy a munkaeszközeid rendelkezésre álljanak. Ez engem itt nem érdekel és mást sem.

    Tökéletesen látod, az én felelősségem. Ha van egy max 2 órás melóm, az akksim pedig 6 órát bír még, akkor nem viszek töltőt. Ha a kocsiban félig a tank, nem megyek tankolni 100km miatt. Érzed a diffit aközött, hogy kinek milyen szerepe van a sztoriban vagy megy a write only tovább?

    de amíg úgy írsz mintha Andersen és Tolkien szerelemgyereke lennél, addig ne legyenek nagy elvárásaid.

    Tehát akkor lehetnek működő dokkal való igényei az embernek csak legyen kormányablakosan karótnyelt ügyintézősen fogalmazva? :DDD

    Itt hagytam abba, ha ilyen beszélgetést akarok akkor felhivom a Lenovo PR felelősét és majd ő jól megmondja, hogy rosszul fogom vagy töltöm. Vagy valami. De a lényeg, hogy a user a hülye. Off end.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák