Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hélyosz

    csendes tag

    Sziasztok!

    A problémám hogy van egy [Seagate 500 GB vinyóm] az alaplap egy [MSI K8MM3-V (MS-7181 v1.0)] és mikor elindítom a gépet vagy nem látja a BIOS a HDD-t vagy látja.... (ez nem tudom mitől függ...) de akkor win xp betöltés után fekete képernyő és semmi sem történik. Hozzá teszem nem ezen a vinyón van az xp és ha lekötöm ezt a vinyót akkor betölt rendesen. A hiba egy normál leállítást követő bekapcsolás után következett be szóval nem értem....
    (Semmi kattogás/kerregés nincs, rendesen megy)

    Boot-os HDD regen progival próbáltam helyre hozni mikor éppen látta a BIOS a vinyót, de hibát észlel és befejezi a javítást. (Konkrétumot nem ír hogy mi a hiba)
    Sata táp és adat kábel cserélve volt illetve másik sata aljzatba is megnéztem és ugyan ez.

    Ha éppen látta a gép a vinyót megpróbáltam bootolni de lemezolvasási hiba(ctrl+alt+del) :(((

    Megpróbáltam azt is hogy amikor észleli a gép a vinyót indítottam egy lemezről bootolt xp telepítést és mikor a partició kiválasztásnál vagyok 500 GB-s vinyó particióit látja, csak a fájl formátumot nem és mikor formázni akarom vagy épp a particióit törölni akkor azt írja hogy a "lemez nem érhető el nyomja le az entert" és után már csak F3 lehetőség van :W

    Szerintetek mi lehet a gond? (( Dobjam ki mi? :DD ))

Új hozzászólás Aktív témák