Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syrius XIX
    addikt

    Felesleges ezen vitázni. Írod, hogy nem esik 30 alá az FPS és átlag 60 szokott lenni.
    Nálam nem eshet 60 alá az FPS, mert az már túl alacsonynak számít nekem, pláne egy autós játéknál, ahol nagy szerepe van a reakcióidőnek. Igyekszem minimum 70 FPS-en tartani a játékot még videofelvétel közben is. Nálam ez Fraps-al nem ment. Lehet gyengébbek a videóim, de ez nem gép függő. A program nincs kimaxolva ilyen téren, de ki fogom azt is próbálni és teszek fel róla videót.

    30-nál még simán fut a game videózással együtt! Azért ezt írtam minimumnak! 25-re ha leesik (mert azért az is előfordul, nem túl sűrűn, de +esik), ott már játszhatatlanul akad!

    Nekem ezért ez a minimum! gondolom az eltérő kártyákból is adódik a különbség! Ezek szerint neked 60 FPS az a minimum, ami nekem 30! Ezalatt gondolom neked akad! Nekem 25 alatt akad, ezért húztam vonalat 30-nál! Ezt is az eltérő kártyák számlájára írom!
    Az én kártyám lassan 4 éves lesz, semmi problémám vele, jól teljesít és Ennyi!

    Más: a nyers videód minősége (ami gondolom felvétel után azért ott van valahol a gépeden) nálad milyen? :F
    Arra gondolok, ha ott jó, akkor csak a feltöltés és kezelés során történhet vele valami negatívum! Arról + a gépe(-in)k egyáltalán nem tehetnek! ;)

    (#4055) privacy99: "Az a Matrix R9 280x egy vadiúj, közel csúcs kártya,"

    Ezt én is tudom! Arról + nem tehetek róla, h egy közel 110. 000-es csúcskártya (nem tudom nem néztem utána, csak úgy írtam, majd biztos kiigazítod!) ;) nem képes minőségben olyan teljesítményt mégsem leadni, mint az én szar, öreg, közel 4 éves VGA-m, amit 57. 000-ért vettem! :N

    :R

Új hozzászólás Aktív témák