Hirdetés

Aktív témák

  • zsirfecske

    addikt

    válasz pepe091 #1739 üzenetére

    ezek szerint ha 2 ember van akinek 22 eur felett lenne a rendelése, akkor nekik mindegy a dolog, a többieknek meg külön rendelve nem kéne vámolni. viszont nekeik meg a szállítási díj olyan irreális (1500-2500-2900 ft), hogy ezért mindegy számukra mert egyedül nem rendelnék be.

    igen, 27%-ot kéne fizetnünk, úgy értettem a vámot hogy adminisztráció mindenképp van, ez személy szerint nekem kellemetlen/plusz meló. a vám alól én nem akarok kibújni (hiszen bűncselekmény), ezt nem is mondtam soha, csak nem számoltam vele mint költség.

    alternatíva még akkor az eun belüli beszerzés (amazon.co.uk, de ott meg alapból majd 2x-es áron van minden ha jól láttam), ennek aki ráér segíthetne utánanézni gyorsan.

    kettéosztva is free megnéztem, de tök mindegy mert a >22 euró miatt áfát úgyis kell fizetni így ugyanott vagyunk csak magunkat szivatnánk vele.

Aktív témák