Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atitm

    csendes tag

    válasz Vladi #15653 üzenetére

    Először is köszi mindenkinek a kimerítő válaszokat.

    @Vladi
    Nagyon nem akarok elmerülni a technikában, mert akkor sosem lesz vége. Abból amit mondasz, arra következtetek, hogy A4 is elég mindenre (persze játékon kívül), valamint 2GB mem is elég. Már csak a konkrét típust és frekvenciát kellene kideríteni.

    Amennyire én tudom, a hangnyomás értékeket nem lehet csak úgy összeadni. Két azonos erősségű forrás esetén is elvileg elhanyagolható a hangerőnövekedés. Persze a PC házban lévő erősítések/rezgések/interferenciák nem tudom pontosan, mit okoznak, ezért kérdezem a tapasztaltakat. A ház azért is lett a NODE 304, mert akár le is állíthatóak a ventik, továbbá belefér akár egy Schyte Mugen jellegű hűtő is.

    SSD azért nem jöhet szóba, mint egyedüli tárhely, mert a HTPC mellett számomra talán a legfontosabb érv, hogy bármikor bővíthető merevlemezekkel (ez +1 pont a NODE 304 mellett, mert sok elfér benne). Ha HTPC, akkor nincs külön NAS.

    @Enszuke
    GPU vs. Codec dolgot hogyan lehetne lefordítani konkrét termékekre? Brazos=Várakozás, A4-A8=megy minden?

    @szabieable
    Azért a 2db 3.5"-os már nyomorogna benne, legalábbis képek alapján.

Új hozzászólás Aktív témák