Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibee77

    őstag

    +1 Lorenzo

    Nem vagyok nagy coop-os de mär talälkoztam en is pär "kilopom a szemedet is" emberrel.Nagyon el tudja rontani a kedvemet.
    Amugy egy kerdes: Nektek dobott mär valamit az oltär dragonkeep-ben?Ket kek rare fegyot kaptam a kb. 40 alkalombol.Közben persze jött kis penz is de hät ugye mindenki a legendary-re hajt. :D
    Mondjuk mire eljutottam az oltärig nem kis idöbe telt.Olyan szinten megizzasztottak az ultimate badass fire mage-k, hogy kb ketmillät elköltöttem ujraelesztesre.Ezek mitöl ilyen erösek?Be slagelve, badass modban püföltem öket es kb. semmit nem vettem le az eletükböl.Mindegyiket ugy sikerült csak kinyirni, hogy amiket megideztek azokat kinyirtam körülötte es a bloodsploison tette a dolgät.Mäshogy nem ment volna.Nem ilyen erösek voltak ezek mielött legyöztem volna anno a handsome sorcerert.
    Ja es meg valami, amit mär v-tomy-tol kerdeztem de itt is felteszem.Hogy lehet, hogy uvhm-ben olyan lassan fejlödök mint az ällat.4-5 ora jätek alatt fejlödtem fel egy szintet.Ez brutäl lassu.

    [ Szerkesztve ]

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Új hozzászólás Aktív témák