Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Gyászba tett ezt a szutyok droid.
    Van egy kollégánk akivel sokat huzzuk egymást a szifon vs samu vonalon, általában kijön nullára a csata, de most nevetséges vereséget szenvedtem.
    F@szé nem megy az android autó a samsumg s22+ telómon?

    Egyikünk sem próbálta még, mert nincs ilyen autónk, most egy céges kocsit kaptunk egy projektre, amiben volt, és majd fél órát baszakodtam hogy elindítsam az android autót, aztán nem is rendes lightning kábellel, hanem egy usb a to usb c + C to lightning konverterrel csatlakoztatta a kolléga is, és abban a percben ott volt a waze és minden a fedélzeti kijelzőn.

    Nekem meg állandóan azt írta, hogy állítsam meg az autót indítsam újra, majd mikor csatlakoztattam szinte egyből kiírta hogy lecsatlakozott. Ugyan az volt a kábel, 2022-es toyota corolla, eléggé fel extrázva, de még kellett a kábel a telefonos carplayhez.

    Szóval a kérdésem az lenne, hogy nekünk tagbaszakadt androidosoknak, nincs gyárilag telepítve valami app, hogy menjen ez az android auto alkalmazás? Vagy mi az anyám kínját kellett volna beállítanom hogy az én telefonomról is működjön?
    Köszi

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák