Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pistakiss

    őstag

    válasz petipetya #8772 üzenetére

    Háát!
    A telefonom Motorola Defy, ami nem a legrosszabb, szerintem, a tabom pegig Samsung Galaxy Tab 10.1. A lányomnak pedig a Vodafone Smart Tabot vettem, ami 7"-os. Mióta birtoklom a tabot, alig használom a laptopomat, a telefont eleve alig használtam levelezésre, netezésre inkább, esetleg ha utcán kellett valamit megnéznem, vagy intéznem, rövid sms-t írogatok rajta. Szinte mindenre a tabot használom, lassan egyszerű fotóeditorként is, csak a komolyabb dolgokhoz kapcsolom be a laptopot, meg esetleg, ha töltésre teszem a tabot, vagy eleve valamiért már be van kapcsolva a laptop
    Az előző hozzászóláshoz, én is gondolkozom a HDTV csatlakozó beszerzésén, mert akkor én is 42"-on tudnék netezni, esetleg beszerezve filmeket nézegetni

    [ Szerkesztve ]

    "Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

Új hozzászólás Aktív témák