Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    Az igenyeseggel azt akartam mondani, aki igenyes es akkar egy eros procit, az menjen az intel fele. Ezzel nem akartam senkit sertegetni. Ime egy pelda:

    Szimulalok egy programot (aritmetikai + terkepzsugorito (igy becezunk egy kurva nehez programot). A draga kis bulldozer, felnyomva 4.66-ghz-re kb 47 perc allat vegezte el. Egy i5 2400 megcsinalta alapon 34 perc allat, es a 2600k felnyomva 4,9-re befejezte 24 perc allat. Es azt is hozza teszem hogy az AMD platform amig dolgozott meg az e-mailt is nehezen olvastam el, amig az i7 mellet youtube-oztam. Szerintem egy 8xxx sem lett volna sokkal gyorsabb, max 20 %.
    Most kepzeljetek el mi van akkor ha napi 6-7 kell szimulalni ?!
    Kovezzetek meg erte, nem banom de szerintem profeszionalis celokra csak intel johet szoba. Az AMD tul gyenge ehhez.
    Ne nevezetek intel fanboynak, 12 evig AMD volt, az utolso 3 evben pedig tandenben volt c2d e4500 gep + athlon64 x2 . Valahogy mindig jobban szerettem az AMD-et, csak most kiba_ott rajtam a kislapatjukkal bulldozerukkel. Elhittem azt a kurva marketinget amit beharangoztak, es idiotan belemasztam a bulldozerbe. Maig banom.

    Reszemrol itt lezartam az OFF-ozast !
    Mindenki oruljon annak amije van.

    [ Szerkesztve ]

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák