Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
Micsurin
nagyúr
Olyan is lehet ,hogy mind a 19 útán sem kapja meg valaki ?

-
PAtr0n
addikt
Oszt kapta mámmeg valaki random ezt a I-301-est? Túl nagy a csönd, biztos dicsekedett volna már vele nem?

-
csaabz
őstag
Ez a napi 5x szorzó az első győzelemért meddig fog tartani?
-
Micsurin
nagyúr
Ezek mit müveltek már megint a zérokal ?
Pofám leszakad , A6M5-el (a prémmel) nem juttotamel az ellenfélig sem mert a vízbe potyantam
emelkedni nem tud , lassú mint a tettű a 20-as meg maximum megvakargatja az ellent 
-
Francia91
veterán
válasz
superecneB
#7880
üzenetére
Kösz

-
RG4L
őstag
-
Micsurin
nagyúr
válasz
superecneB
#7880
üzenetére
-
superecneB
őstag
Hát igen azért amikor Francia91 a 3. killre megy, úgy vagyok vele hogy megmentem egye fene...

De ha nem is társsal megyek, vannak játékosok akik piszok jók főleg németeknél találkozom ilyenekkel. Zsinorban 4 killel megy a gyerek, simán megyek megmenteni, mert én nem fogom lehozni a meccset, de ő van hogy még be szed 2 ellenfelet és megnyeri nekünk.
De sima öngyilkos jelöltekért tényleg nem érdemes lemenni pl aki szembe megy a PBJ-vel 7.7mm-esekkel és hasonlók...
-
RG4L
őstag
Az agyhalott zombikon senki nem tud segíteni. Amikor japánnal játszok pl., felmérem a csapatomat és választok valakit, aki értelmesnek tűnik az addigi repülési viselkedése alapján, és vele tartok, hiába nem auto-squad társam.
Aki rázuhan az első kis fekete pontra, amit meglát a felhők előtt, az tegye, hát én tuti nem megyek utánna, és én se várom el, hogy bárki más kövessen engem.Volt olyan meccs New-Guinea pályán, hogy airstart után én + még két Raiden emelkedtünk egy irányba. Itt az amcsik általában erről az oldalról jobb kéz felé esnek, arra emelkednek, viszont én kiszúrtam 2 kis fekete pontot bal két felé. Szóltam nekik, hogy "Raidenek kövessenek engem". Kérdezik, miért? Mert mondom itt van két játékos, eltelt 3-4 másodperc és ki is tudtam jelölni őket. Odamentünk 3-an a 2 ellenségre, leszedtük őket, majd mentünk be a darálóba felülről és felcsipegettünk mindenkit így hárman kb.
Aki reagál arra, amit mondasz nekik, azokkal megéri együtt menni és fedezni a seggüket, a többi csak préda a te jobb eredményedhez. Ez az én meglátásom.
-
RG4L
őstag
válasz
superecneB
#7874
üzenetére
Használd a csapattársaid a saját sikereid érdekében, ez egy játék, nem a háború. Az esetek nagyon nagy részében ha meg akarsz menteni valakit, rosszabb helyzetbe hozod magad. Hagyd, hogy ők legyenek a célpontok, és ne te.
-
superecneB
őstag
Köszi a tippet. Általában megvan az összes és a legrosszabbakkal szoktam kezdeni, amik tudom hogy végjátékban leszivatnak pl Ki-84, 109 G-2, Yak-3P, La-5FN, P-51, stb. keresek olyat aki üldöz valakit, és arra rázuhanok, sokszor azonban szerencsétlenül mert túl nagy szögben így 1-2 hit, de semmi komoly, nem tudom beteríteni a lövésekkel.
Elkezdek emelkedni 600-700 kmh-val 15-20° körül, addig ő leszedi a társat és én vagyok az új célpont. Ahogy mászok, egyszer csak megjelenik még 2 másik ellenfél és elkezdenek játszani velem. Lomha boom n zoom gépeimmel semmit nem tudok csinálni ellenük. Ha pl 2000m körül jön egy spitfire 3000m-ről hiába kezdek el fordulgatni. -
RG4L
őstag
válasz
superecneB
#7869
üzenetére
Célpontválasztás, a legnehezebb dolog a játékban és a siker titka. Számold szépen a fekete pontokat az égen, nézd a TAB gomb lenyomásával, hogy melyik és hány ellenséges játékosnak van már pontja, akiről nem tudsz semmit (akinek korán lesz pontja, az vagy fűnyírő, vagy alacsonyan repülő bombázó), figyelj oda, hogy a csapatod mit spottol, satöbbi.
Én mindig így csinálom.

Pl: eredménytáblán látok 2 pontszámmal rendelkezőt egy 12 fős csapatban, meg mondjuk jobbra tőlem 5 pontot és van ezen kívül 2 bombázójuk, akit üldöznek már a csapattársaim, akkor tudom, hogy még keresek 3 játékost. -
superecneB
őstag
Minden meccsem abból áll mostanság, hogy:
Felmászok jó magasra 5-6k.
Találok potenciális jelöltet lelövésre.
Lezúdítok, jobb esetben lelövöm, majd elindulok visszamászni, de ekkor megjelenik a semmiből 2-3 ellenfél és akárhogy manőverezek lekapnak.
Szóval mindig ez van 10 percet emelkedek, egy gyors kill (vagy még az sem). Aztán a földbecsapódva végzem.Valahogy most az ünnepek alatt több profinak van ideje játszani vagy mi?

-
RG4L
őstag


-
D.Orion
veterán
I-301 adatlap, ösztönzésnek. Szaggatni fog.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
D.Orion
veterán
-
Szőrös
veterán
Én hagytam a picsába az eventet , igazából semmi szükségem egy újabb ruszki szutyokra amikor nem is játszom velük. Inkább japókat tolom , mondjuk ott meg prémszarfájör spam van.
-
PAtr0n
addikt
Igen, nem hiába ugyanabban a szatyorban van a másik 2 P39-el, elvégre majdnem ugyanaz, csak 37-es puffogtató nélkül. Hát ez az event elég szopás, a spitfire-ös 3 AB kör alatt meglett úgy, hogy az első körben csak 1 killem volt, a maradék 14-et a másik 2 körben lazán összekaptam.
-
-
RG4L
őstag
Ezek a P-39-ek a legrosszabb gépek a játékban.
-
RG4L
őstag
válasz
Micsurin
#7852
üzenetére
Értelek. Most még sok idő van ezeket megcsinálni, de nem gondolod, hogy az utolsó napra is olyan követelmények lesznek, hogy lőjj le 40 gépet, stb. Majd meglátjuk, egyelőre csinálom.
Egyébként meg mondom, nem kötelező csinálni ezt, és lehet lesz még más ajándék is, leértékelés, satöbbi. Meglátjuk, de egyáltalán miért kell ezen ennyire filózni? Ennyire kell ez a M8 HGC vagy az I-301?
-
RG4L
őstag
válasz
Micsurin
#7849
üzenetére
Szerinted hány ember olvassa el RENDESEN a cikket?
"There will be 19 tasks! You have time to complete them till 11th of January 2015, so there is no need to complete them the day they were announced!"
szerk: Azért kb. két hét alatt nem nehéz összeparasztkodni 40 killt a T-28-assal...
Igen, szerintem is köcsögség néhány gépre/tankra limitálni az adott achievmentet, de na, ez van. -
Micsurin
nagyúr
Na jó , én itt be is fejeztem az eventet..... tegnap a spites 20/30 volt , a t34 meg 35/40 és most :

most asziszik kurva viccesek ?
Akkor inkább nelegyen karácsonyi event stb..... idióta oroszok.... semmit nem tudnak a fejlesztök normélisan megcsinálni 
szrk.: miútán tegnap este tudtam meg az eventet , és az első feladat 24.-én volt , akinek az nincs kész szerintem az abba is hagyhatja , nem kapja meg a tankot / repcsit......
@R4GL: én értem , hogy senki nem mondta de ha este 7-8 körül szolunk , hé parasztok event , és akkor teszük az első feladatot szerinted az emberek hány % fogja tudni megcsinálni ?

De ha megnézzed a képem : Akkor az új feladat már t28 , SMK , T35 a következő lépésben meg már csak prémet fog kérni szerintem

-
Szőrös
veterán
Valaki csinálja ezt az eventet ?Ha igen számolja a killeket ? Nekem most nem

-
mikron
tag
Ünnepi maraton tökéletes, ennyi f...... nem érdekli semmi csak a kill.
Spitfire égjen mind az égen. -
RG4L
őstag
válasz
Találtgyerek
#7842
üzenetére
Jaja, én odaadtam volna neki a 6.3-at.

-
Francia91
veterán
válasz
Találtgyerek
#7842
üzenetére
Elég ez ennyire is, tegnap este 3 db Ho 229-es halálra szopatott

-
-
PAtr0n
addikt
Így van, most nagyon jól lehet keresni, nekem is örül a fejem,mert nagyon kifogytam az ezüst oroszlánokból, sajnos jobban fogy a pénz, azaz, túl hamar kész 1-1 új gép kifejlesztése, így hamar elfogy az ezüst. Volt egy AB kör, nem tudom mire fel,de 112k-t kaptam. Jó mondjuk bombáztam, meg öltem is gépeket, de akkor is.

-
RG4L
őstag
Hú, mondjuk megint valami elég bonyolult eventet találtak ki. Na nem baj, szeretem őket. Ezzel a x5-ös first win szorzókkal meg meg vagyok elégedve! AB-ben szerzem meg őket kivételesen, mert ott tuti, hogy mindig jól teljesítek (relatíve) és így biztos a jó adag RP (30-40k).
-
RG4L
őstag
A destroyerek és talán egyéb hajók meg tűzijátékot lőnek

-
PAtr0n
addikt
Bár elég karcsú,de ez is valami: Santa's little helper"
-
Fel
addikt
Ez most mi a tosz, hogy minden egyes belépéskor visszaállítódik a csataválasztó "Air Arcade"-ra...? Hócipőm tele a gazsival... Akármihez nyúlnak mostanában csak rontanak az amúgy is hibákkal teli xarkupacukon.
-
RG4L
őstag
Aki teheti, próbálja MOST repülni a J7W1-et! Megint használhatatlan, nem akar válaszolni a magassági kormány. Röhej.

-
Micsurin
nagyúr
Elmondjam most mi lesz ? F80C , nem , hogy az első meteor ellen fog repülni , DE nem is a Sea ellen...
minden jetet 7.4-től kezdenék el pakolni , mert akkor lehetne őket külön tierbe tenni , és fair lenne , N1K2 azért nem kell félteni szerintem , de te tudod
rendszeresen begyürik az f80c / f84-em -
RG4L
őstag
válasz
Micsurin
#7822
üzenetére
Annyira nem voltak szarok, hogy a 600-as végsebességre se képes, amúgy is 6.3-as BR-en csücsülő N1K-kat cseszegessék, érted... meg az A6M5 Otsu-t.
Az N1K és Ki-84 hei új csücsül 6.3-as BR-en, hogy ha megnézed, se az La-9, se az F7F, se a Bf 109K, az egyik Fw 190D, Griffon Spit sem üti meg ezt a szintet, ELVILEG. Én meg a mikulás vagy jézuska vagyok.
Én még fentebb toltam volna a P-80-at és a Meteorokat is, MiG-9-eket stb. Játszanak szépen a saját kis jet csatáikban, a Ki-84 meg lejátssza a saját játékát a Griffon Spitekkel, Tempestekkel és társaival... de kezdetnek nem rossz, egyáltalán nem.
-
octopus666
tag
Ennyi erővel az I-16 type 27-t vagy a Yak-3P is fentebb tornázhatták volna.

-
Micsurin
nagyúr
az amcsikat direkt nem vettem ide , azok közel sem voltak ennyire erősek

más:
kezdenek feltolni , végre meg volt a TD erre most az előtte levő kell , mennyi kis tiert tesznek még ?
Nem elég , hogy Op szarok ellen karcolgatok , na de... 
@RG4L :milyért nem tudom miről beszélek ? Hidd el , tankoknál kb a sim üti meg szerintem azt a szintet mint repcsiknél a realistic
Bug reportot én soha nem írok , mert én a repcsikel vagyok 1 kezű és 2 lábú , de tankal legalább tudok játszani
de hidd el , nem az volt a szándékom , hogy megsértselek.... 
Idén nem lesz karácsonyi EVENT ?
tavaly tetszet az a rucky p63 
-
RG4L
őstag
válasz
Malibutomi
#7817
üzenetére
Még így is propelleresek ellen fog küzdeni, szóval nyugi

-
Francia91
veterán
En Tu-2-es meccseken szoktam csodalkozni... Telibenyomom a Light Cruisert 500 kg-os bombaval, es csak hit... Ugyanezt megcsinalom egy B-25-tel es 1000 lbs bombaval, az kiviszi siman... Pedig pontosan dobom Tu-2-esrol a cuccot, gyonyoruen telibe, de a Destroyert is csak nehanapjan hajlando kivinni... Az 1000 kg-os persze egybol kiviszi, de az meg pazarlas egy hajora...
-
anytime
őstag

Amit irtal, azzal most is teljes mertekben egyet tudok erteni! Tegnap 10 japo kort toltam (nagyjabol), szart se tudtam loni, meg akkor sem, ha az amcsi seggeben ultem, mergemben be is ultem egy I16-ba
, sot detto, mar azon morfondirozok, hogy amcsizni kellene nekem is, de a japo gepek tetszenek.Ez van, remelem orvosolnak ezeken a dolgokon, mert bizony igy, eleg nehez a japanokkal ....
Meg egyszer

-
RG4L
őstag
válasz
anytime
#7811
üzenetére
Ha azt mondják nekem, hogy menjek nyomatni az amcsi tankokat, mert a japán fegyverek szarok, akkor ja. Lőttem én eleget már az ellenséges gépek szárnyát, valahogy egyik se nagyon akart felgyulladni.

Azért van itt sok olyan kis idegesítő dolog, ami összegyűlik. Én nem haragszok a játékra, se a fejlesztőkre, mert próbálkoznak eleget tenni mindenkinek, ez rendben is van. De amikor tisztán látszik, hogy az F6F egy szinten van teljesítményben az N1K2-vel és van köztük 3.3 BR különbség, vagy amikor a J7W1 farmotorja akkor sérül, ha a gép orrát lövik és nem pedig akkor, ha tényleg a motort, meg blablabla... Látszik, hogy könnyebb lenne, ha amerikai gépekkel játszanék, de nem lehet csak azért ennyit szívni, mert az ember a japán gépekért van oda. De, mégis. Én egyre inkább úgy érzem, hogy ha eredménytelen meccseket zárok egy japán géppel, akkor az nem azért van, mert elcsesztem valami, hanem azért, mert japánnal repülök.
Lehet mostantól én is elkezdek F7F-el és F8F-el repülni nonstop, az fílinges. Kifejlesztem a Bansheet és megyek N1K-kat vadászni vele.

Ha Micsurin azt érezte, hogy nagyon leugattam, akkor tőle elnézést kérek.
-
anytime
őstag
Ne haragudj, hogy ezt irom, mert minden tiszteletem a Tied a tudasod, hozzaertesed mind IRL es mind a jatekon belul es nagyon tisztellek az eddig vegzett kozossegi munkadert, lelkesedesert es a jatek iranyaban tett szamos, epito jellegu irasodert
, de ........ elkuldted micsurin kollegat a busba, annak ellenere, hogy nem igazan tett Rad nezve neheztelo megjegyzest, szerintem. Ezzel szemben, ha valaki korabban fikazni merte a jatekot, akkor vagy azt kapta meg Toled, hogy bena es elobb tanuljon meg repulni es kulonben is, oruljon neki, ez egy ingyenes jatek, ha nem tetszik neki, ne jatsszon vele.
Ne haragudj, ez igy azert nem fair, o is csak velemenyt nyilvanitott es nem Teged tamadott!!! Szerintem az elso bekezdesemben irtakkal ezen topic lakoi kivetel nelkul egyetertenek, de most ugy erzem, a jatek iranyaban erzett haragodat mason toltotted ki.
Ezuton is irom, hogy nem tamadlak, nincs miert, mindig is ]joban voltunk - remelem ez igy is marad - de ez egy picit most szemelyes volt a Reszedrol!
A vegere hagytam, ezuton szeretnek minden topiclakonak Boldog Karacsonyt kivanni!
-
RG4L
őstag
Az M-82-t (Tier 3-as verzió) még nagyon régen arkában fejlesztettem, ezt az M-71-et pedig RB-ben. Tapasztalat: felszállsz, faja, mint az őrült elkezd emelkedni, tényleg 290-300 kmh (IAS) 20 fokos emelkedés mellett. Ebből szép lassan veszít, de még mindig nagyon jó, majd 3700 méteres magasságban a WEP automatikusan lekapcsol, itt már csak olyan 10 fokban tudod emelni a gép orrát, ha sebességet is akarsz. Túlmelegedés egyáltalán nem vészes. Ami gáz vele, hogy nagy sebességnél nem reagál a gép. Egyszer egy split S-el akartam elmenekülni egy Bf109 elől, mert nem volt más választás. Elkezdem a manővert, gyorsul a gép, motorerő 0%, de olyan szinten nem akart kijönni a zuhanásból, hogy a 0%-os motorerő mellett is képes volt túlgyorsulni és eltörni a szárnyát.
Általában nem nehéz dolog megtámadni a fűnyírózó jenkiket, de ezzel nagyon, mert tudni kell, hogy mikor tudsz kijönni a zuhásból és mikor nem, pedig egy BnZ gép lenne inkább. Vicces szituk azok, amikor túlgyorsulsz, a célpontodon "túlcsúszol" ezáltal, az meg utánnadereszt pár lőszert, kaput.

-
RG4L
őstag
Persze, mert ez játéktapasztalat alapján van. Már ott tartok a J2M-el, hogy a 800 lőszert az alábbi módon használom el: ráfordulok egy ellenségre, vagy üldözöm, amikor úgy érzem lőnöm kell, jóval elé lövök, mint ahova kéne, és eleresztek vagy 150 lőszert, mert miért ne. Ehhez mondjuk kellett az, hogy a weapon maintenancet felhúzzam.

Az egész gond ott kezdődik, hogy ha létezik is valamilyen prioritási lista a Gaijinnál, akkor nagyon rosszul vették fel a dolgokat.
1) Matchmaking: A BR rendszer nem helytálló, nagyon sok sebből vérzik. A táblás rendszert 1.43 és 1.45 közé akarták tenni, még mindig sehol, helyette vannak amerikai tankok és egy új I-16-os.
2) Hit detection: Ide tartozik egyben az összes fegyverzet rendbetétele, a lőszerek rendes lemodellezése, japán meg kapja meg a robbanótöltetes machine gun lőszereket, végre! Nekem van egy olyan gyanús érzésem, hogy az amerikai 12.7mm azért sebez ilyen jól, mert szinte kivétel nélkül minden gépük ezzel van felszerelve, miközben a többi nemzet 1-2-3-4 cannonnal rohangál, így... legyen már ez is effektíve egy cannon.
3) Flight modell: Vajon hányszor fogják még eljátszani azt, hogy félkész gépet tesznek játékba illetve, hogy csöndben, szó nélkül változtatnak dolgokon (amiket a patchleírás nem tartalmaz). Mennyi ideje is van szar FM-el játékban a Typhoon, F-82, Griffon Spitek, J7W1, R2Y2-k, Horten, most a J2M csatlakozott, csöndben tönkrevágták az N1K-kat és a Ki-84-eket.
4) Damage modell: Vajon hányszor fogják még eljátszani azt, hogy olyan damage modellt találnak ki, mint ami most a Ki-43-III-nak van? Az a gép akármilyen lövéstől gyullad és leég utánna, tök mindegy mit csinálsz neki, bizonyítva és jelentve van. A J7W1-en és Ki-102-n (?) a kormányelemek párban sérülnek. Ellőtték a bal csűrőlapot? Sérüljön hát hozzá párban a jobb oldali is, mert az úgy az igazi! R2Y2 szérián totál mindegy, mit és hol találsz el, az első lövés után (amihez nem járul feltétlen az, hogy a damage indicator is felvillan), a gép irányíthatatlan lesz. A nem rég említett Ki-61-es detonáció is egy vicces dolog. Legalább vagánynak érzem magam, mikor ezekkel a gépekkel repülök, mert állati a lövés hangjuk.

Mi lenne, ha mondjuk a következő patch (1.47) arról szólna, hogy ezeket nagyon szépen, időráfordítással, igényes munkával, játékosok visszajelzése alapján, normális DEV szerveres teszteléssel rendbetennék? Emellé minden nemzet kaphatna tököm tudja, 1-1 gépet meg tankot (ahol van már természetesen) és csók.
Jobb lenne, mint kapni még 2 amcsi/brit jetet, amit 6.3-6.7-re lőnek be, miközben 800-nál kezdődik a sebessége. Szépen alakul a játék, faja ez az amcsi tankos vonal, főleg, ha megkapják majd a tank destroyer vonalat is, a britek a tengerészeti gépeket, japán az összes hiányzó szaros prototípusát és használt gépét egyaránt, amcsik a hiányzó P-38, P-40, F6F, blaablaa verziókat. Nem gondolhatják, hogy ez így eredményre vezető, ahogy most csinálják. Ezt a szerencsétlen N1K2-t/Ki-84-et pl. minden nagy és majdnem minden kisebb/komolyabb patchben basztatják. Egyszer állítsák be a legjobb dokumentumaik szerint.
1.41: az N1K repülhetetlen volt, Ki-84 spam
1.43: az N1K használható, N1K spam
1.45: az N1K-n rontottak, Ki-84-en rontottak, öööö. Zéró spam? Nem, azok fifity-fifty, hogy felszállnak és nem égetik le az olajukat, mire felérnek 1500 méterre. Kifogytunk a gépekből.És valahogy mindig oda lyukadok ki, hogy japánjapánjapán, tudom unalmas, de hülye, aki nem veszi észre a nemtörődömöt.
-
PAtr0n
addikt
De gyorsan felhúzod magad, ha valaki kérdőre von.
Nyugi megértem én, és neked adok igazat, csak sokszor húzod fel magad na.
Amúgy meg tényleg szégyen némely fegyver sebzése, tényleg foglalkozhatnának már velük, mert így gyászos játszani.wall2:
Jó kis gép az! Bár tegnap RB-n,csúnyán levágták a szárnyam az FW-k. AB-ben viszont imádok vele 5-6k méteren trollkodni a 3db 1000lbs bombával. Persze lehetne több is, de azért a B25 nem egy heavy bomber, de nem is tartom még igazi bombernek sem, az erős attacker jellege miatt. Amolyan hibrid. A PBJ-1H-t is szeretem, tegnap egyik AB meccsen serény fűnyíróbombázás és a 75mm-essel való pillbox abálás közepette 3 rám támadó gépet szedtem le, úgy hogy a gunnerek maguk végezték a dolgukat, én a meneküléssel voltam elfoglalva. Csak lestem, hogy miafa*!
-
RG4L
őstag
válasz
Micsurin
#7803
üzenetére
Látszik, hogy nem tudod miről beszélsz.
Tankoztam eleget, de mivel én nyílvánosan vállalom, hogy pancser vagyok és nem értek hozzájuk, de ettől függetlenül érdekelnek, arkádban játszom őket, sőt, bugreportokat is írok, amikor találok valamit. Te?
Egyébként egyáltalán nem értem, hogy hogy jönnek ide a tankok? Annyit mondtam, hogy én speciel sokkal jobban örültem volna neki, ha megcsinálták volna VÉGRE a hit detection problémát, mint most az amcsi tankoknak. Én rohadt szívesen repülnék az MC.202-vel is, de egy fél millió lőszert kell belelőni egy Spitbe vagy egy P-39-be vagy F6F-be, vagy összességében akármibe, hogy kapjon egy szárny vagy aileron critet. Ez szerinted vicces? Vagy, hogy a Japán Tier 1 kuka úgy ahogy van, Tier 2-ben a Zérók meg reménykedhetnek, hogy a Type 99-ek működni fognak, azzal a maroknyi lőszerrel. Nem egyszer követtem végig 200 méter közelségben egy Spitet a Ki-43-III-al, és folyamatosan végignéztem, ahogy a Ho-5 is pattog rajta. Szépnek szép volt, de kevésbé effektív. Nagyon aranyos dolog, amikor a Raidennel végre lövőhelyzetbe kerülsz egy F7F ellen, majd boldogan továbbmegy esetleeeeeeeeg, talááááán nagyon halovány füstöt kezd engedni valamelyik motorja, miután rápazaroltál X lőszert. Szintén aranyos dolog, amikor a 4x30mm (type 5) kevesebbet sebez, mint az amcsi fegyverek. Hasonlövöd a P-80-at, hit +3RP. Köszi, abból már csak 100.000 ilyen kéne és ki lenne fejlsztve egy új jetem...
A német kis kaliberekkel pedig aztán lőhetsz a szárnyára olyan gépnek, aminek nincsen oda elhelyezve üzemanyag tartálya (pl. F7F/P-47/F6F stb), mindamellett, hogy ezek a fegyverek sincsenek az amcsi 12.7mm közelében SE! Japán 12.7mm, 13.2mm kuka. Visszatérve az amcsi gépfegyverhez... szerinted az normális, hogy az első pár lövés leviszi a gép szárnyát? Vagy, hogy félbevágja a gépemet, tényleg az első találat kb? Látszik, hogy nem játszottál eleget az oroszokkal mostanában. Én teljesen kifejlesztettem az I-185 (M-71)-et, és épp, hogy tudtam az 1 killes átlagot hozni vele. A rossz repülési tulajdonságai mellett a fegyverek szarnak egy nagyot mindenre. Volt olyan szitu, ahol muszáj voltam vállalni a headont egy Fw ellen. Kilőtt, természetesen, amire fel is voltam készülve, de aztán már csak azért is megkérdeztem tőle chatben, hogy "te figyi már, sérült a géped akármit is?". Nem lepett meg a válasz: az egész gépe ép maradt, és nem lőttem mellé!
Akkor most szépen fogd magad, és menj egy pár meccset mondjuk a Ki-27-tel, és hasonlítsd össze a fegyverzetét a ShKAS fegyverekkel (pl. I-16-on ez van). Fórumon az egyik fejlesztő elmondta, hogy tudják, hogy kb. ez az ShKAS fegyver működik csak rendesen, de miért? Azért mert bődületesen szórja a lőszert. És akkor én vagyok a hülye meg menjek tankozni. Ok.
-
Micsurin
nagyúr
Látszik, hogy nem tankoztal 20 percnél tovább..... Amcsi tankokal legalabb van nép és megy a játék nem 45 percet vársz 1 szimre.
A német 7.9 es 12-13mm talan a legjobbak a kis fegyverekben, lazan gyujtanak, csak szárnyra kell célozni, az ANM3 amcsi 20-as szerintem megbízható..... Nem mindenki repül, kell a tankos részt is fejleszteni (meg majd a hajókat
) -
RG4L
őstag
A ShVAK cannonok ugyanezt csinálják. Az orosz NS-23 például pöpecül működik. Japán type 99 mk1/mk2 szar, Ho-5 szar, angol Hispano (MkII vagy V, nem tudom melyik) szintén megbízhatatlan, ezáltal az amcsi AN/M3 is (ha jól emlékszem ez a neve). Japán 30mm-es type 5 elmegy kategória, de csak azért mert a J7W1 és az R2Y2 széria néggyel van felszerelve, a Kikka már bajban van.
Német MG FF szintén fos, MG 151 oké, a Mk 103 és 108-ról nem tudok nyilatkozni, mert nem nagyon használtam még őket.
Japán 7, 12 millis és 13 millis, olasz 7 és 12 millis, német kisebb kaliberek, mind szar. Japán 37 millis HEF ammo szintén dobál egy két csillámpónit és kész.
Azért már kellőképpen kíváncsivá tettek, hogy ha például 1.49-ben, megkapjuk külön az olasz nemzet gépeit, akkor vajon meg lesznek csinálva ezek a fegyverek végre?
1.47-re elvileg kapunk Ki-44 Shōki-t, vajon ez is rizsszemeket fog köpködni?
Nem amcsi tankok kellenek ide meg új mapok, szép városok, Moszkva, akármi, hanem, hogy ezt rendbetegyék végre. Vagy ez már meghaladja a képességüket? -
Új hozzászólás Aktív témák
- Készpénzes / Utalásos Számítógép felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- Samsung Galaxy S25 Ultra 1024GB/1T Újszerű Kártyafüggetlen 1év Garanciával
- iPhone 13 Pro 128GB 100% (1év Garancia)
- Eredeti Microsoft Windows 10 / 11 Pro OEM licenc Akciós áron! 64/32 bit Azonnali kézbesítéssel
- REFURBISHED - DELL Universal Dock D6000 (452-BCYH) (DisplayLink)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest

japán gépek nevei nekem bonyolultak

Pofám leszakad , A6M5-el (a prémmel) nem juttotamel az ellenfélig sem mert a vízbe potyantam
de tényleg jó 



![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Tudnak a srácok keverni rendesen. 
Akkor inkább nelegyen karácsonyi event stb..... idióta oroszok.... semmit nem tudnak a fejlesztök normélisan megcsinálni







