Hirdetés
- Milyen okostelefont vegyek?
- iPhone topik
- One mobilszolgáltatások
- A Galaxy S27 Pro meglepően nagy akkut kaphat
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Fotók, videók mobillal
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Két új Honor Play érkezett
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Nem kicsi teleppel jöhet a Vivo X Fold6
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
pècsimunkás
addikt
Sziasztok!
Használja valaki még ezt a telefont?
Igazából annyi lenne a kérdésem, hogy lehetséges, hogy FAT32 a telefon fájl rendszere?
Édesanyám használja még ezt a telefont, rá dugtam egy exfat-ra formázott pendriv-ot, hogy elmentsük a képeit, de csak kiírja az USB-csatlakozást, de apendriv-ot nem látja a telefon. -
TIT
veterán
3 mp.-ig tartó egyre erősődő furcsa sípoló hang jelentkezik.
Lehallgatnak vagy az aksi készül felrobbanni? -
dewil666
őstag
Menüből csináltad, vagy hard reset volt?
Kérdezd meg a szolgáltatót, hogy hajlandóak-e letiltani akkor is, ha nem tőlük vetted. Rendőrségi feljelentés kell hozzá. Van valamid, ami igazolja, hogy a tied volt? Pl. emailes visszaigazolás a vásárlásról. Ill. az üzlet tud neked számlamásolattal segíteni.
Menüből csináltam!
E-mail megvan a rendelesről. -
viktorhu
veterán
Menüből csináltad, vagy hard reset volt?
Kérdezd meg a szolgáltatót, hogy hajlandóak-e letiltani akkor is, ha nem tőlük vetted. Rendőrségi feljelentés kell hozzá. Van valamid, ami igazolja, hogy a tied volt? Pl. emailes visszaigazolás a vásárlásról. Ill. az üzlet tud neked számlamásolattal segíteni.
-
dewil666
őstag
Ha már menüből resetelted, akkor kivetted a google accountodból. Rendőrségi feljelentés után a szolgáltatók tudják tiltani - kérdés, hogy akarják-e tiltani a nem náluk vett készüléket.
Ha nem volt még meg a reset, akkor meg próbáld meg inkább a google segítségével megtalálni, hátha bekapcsolták.
Gyári vissza állítást én csináltam neki hiszen eladni vittem az új tulajnak

Annyi hogy imei számot tudok illetve a számla (ami a dobozában volt) az én nevemen van -
viktorhu
veterán
Ha már menüből resetelted, akkor kivetted a google accountodból. Rendőrségi feljelentés után a szolgáltatók tudják tiltani - kérdés, hogy akarják-e tiltani a nem náluk vett készüléket.
Ha nem volt még meg a reset, akkor meg próbáld meg inkább a google segítségével megtalálni, hátha bekapcsolták.
-
dewil666
őstag
Sziasztok!
Van rá lehetőség hogy le tíltsam a telefont?
Sajnos vittem volna eladni és minden a dobozában volt mikor a buszon valaki ki vette a táskámból ☹️ -
dewil666
őstag
-
neo21212
csendes tag
Üdv. Segítséget kérnék. Huawei watch Gt-t szeretnék párosítani. A Huawei Healt program telepítése megtörtént, de a készüléklista frissítése nem akar elindulni, ellenőrizzem az internet kapcsolatot. A nettel semmi gond. Esetleg valami beállítási probléma a készülékben? Köszönöm
-
dewil666
őstag
-
bucihost
senior tag
-
dewil666
őstag
Sziasztok!
Ez a telefon tudja a VOWIFI-t?
Hogy működik ez, külön be kell kapcsolni vagy állítani? -
pècsimunkás
addikt
Mondtam anyámnak- de ezt mondtam már neki, hogy ha lehúzza a status bart, és nincs ott az ikon, lapozzon jobbra, hátha ott van az az ikon. Nem vette észre, vagy nem tudom mi lehetett, mondtam neki, nézze meg jobban. Na, ma észre vette.
-
pècsimunkás
addikt
-
bach66
tag
Sziasztok!
Az létezik, hogy kivették a szemkimélő módot? Vagy olvasó mód. Nem tudom, hogy van itt.
Édesanyám szólt, hogy nincs már ilyen opció.
Kb 1100 km-re re vagyok tőle, sajna nem tudok ránézni a telefonjára. Esetleg ha valaki megnézné, megköszönném.Nekem működik jól az olvasó mód. Legújabb MIUI van fenn.
-
viktorhu
veterán
Szóval falhoz vágom.... kb 30 mp cént feljön egy ablak hogy jelentést akar küldeni valamilyen hibáról, rendben megnézem valami "zagyvasag" ok küld eltűnik majd újra megjelenik teljesen használhatatlanná vált miatta. Frissítés nem volt semmi. Pontossan ezt látom:
A(z) Biztonság alkalmazás állandóan I...
Elküldi a jelentést elemzésre? A jelentés tartalmazhat személyes imformációkat. A jelentés segíti a munkánkat a hiba kijavításában és soha nem osztjuk meg semmiylen közösségi oldalon.
Összegzés megtekintése
Mégsem - Jelentés
Egyik sem ér semmit.
Érdemes lenne kiderítened, hogy melyik alkalmazás okozza a problémát. Ha nem sikerül, akkor meg egy reset fog segíteni.
-
PeterUr
csendes tag
Szóval falhoz vágom.... kb 30 mp cént feljön egy ablak hogy jelentést akar küldeni valamilyen hibáról, rendben megnézem valami "zagyvasag" ok küld eltűnik majd újra megjelenik teljesen használhatatlanná vált miatta. Frissítés nem volt semmi. Pontossan ezt látom:
A(z) Biztonság alkalmazás állandóan I...
Elküldi a jelentést elemzésre? A jelentés tartalmazhat személyes imformációkat. A jelentés segíti a munkánkat a hiba kijavításában és soha nem osztjuk meg semmiylen közösségi oldalon.
Összegzés megtekintése
Mégsem - Jelentés
Egyik sem ér semmit.
-
pècsimunkás
addikt
Sziasztok!
Az létezik, hogy kivették a szemkimélő módot? Vagy olvasó mód. Nem tudom, hogy van itt.
Édesanyám szólt, hogy nincs már ilyen opció.
Kb 1100 km-re re vagyok tőle, sajna nem tudok ránézni a telefonjára. Esetleg ha valaki megnézné, megköszönném. -
TIT
veterán
Érdekes ha a frissítéskeresésnél rámegyek a menüben a legfelsőre(legújabb frissítés l...)akkor letölti és telepíti,akárhányszor rányomok.
-
morge
tag
Sziasztok!
Lehet kicsit off, de hátha szüksége van valakinek 8 Lite alkatrészre. Sajnos egy újraindítás után nem kapcsolt be, szervizes barátom azt mondta alaplap hibás lett, egyébként mindene jó. Ha esetleg valakinek kellene belőle valami megbontanám, vagy egybe is eladnám.
-
McDoug6lak
tag
Momentán kicsit jobbnak érzékelem az akkuidőt...
Tetszik a betűtípus
Tárcsázóban csak piktogrammok vannak az eddigi szöveg helyett
Az általam használt appok ikonjai közül kettő változott kicsit..
Hirtelen ennyi, ha van konkrét kérdésed, hajrá
-
bach66
tag
Üdv!
A MIUI 12 hoz valami érdemi változást, javítást is vagy csak optikai tuning? -
dchard
veterán
-
dchard
veterán
-
Janusz001
őstag
Nálam tegnap reggel ment fel a 12 -es, gond nem volt, azóta is teszi a dolgát.
-
_q
addikt
Szombaton feldobta a frissítő, hogy van miui 12 a telefonra, elkezdte letölteni, 2%on kiakadt a letöltés, belefagyott a teló is. Újraindítás, azóta nem talál frissítést a telefonom. Azt írja a 11.0.3 a legfrissebb. Én baltáztam el valamit vagy a kínaiak?
Nekem ma dobta fel, 24%-nal fagyott ki majd újraindult szerencsére azóta megy a 11-es verzió. Most megint talált 12es verziót, érdekes mert most 1.9GB míg a kihagyott verziónál 800MB volt. Majd tesztelem működik e.
-
TIT
veterán
Nekem még most se dobja be,hogy lenne.
Az alapértelmezett csengőhang szól,pedig be van állítva egyéni. -
baluponthu
csendes tag
Adguard?
Anyám telefonját sem engedi frissíteni, amíg ki nincs kapcsolva az Adguard.Nincs telepítve, úgyhogy sajnos nem az lesz.
-
pècsimunkás
addikt
Szombaton feldobta a frissítő, hogy van miui 12 a telefonra, elkezdte letölteni, 2%on kiakadt a letöltés, belefagyott a teló is. Újraindítás, azóta nem talál frissítést a telefonom. Azt írja a 11.0.3 a legfrissebb. Én baltáztam el valamit vagy a kínaiak?
Adguard?
Anyám telefonját sem engedi frissíteni, amíg ki nincs kapcsolva az Adguard. -
baluponthu
csendes tag
Szombaton feldobta a frissítő, hogy van miui 12 a telefonra, elkezdte letölteni, 2%on kiakadt a letöltés, belefagyott a teló is. Újraindítás, azóta nem talál frissítést a telefonom. Azt írja a 11.0.3 a legfrissebb. Én baltáztam el valamit vagy a kínaiak?
-
_q
addikt
Sziasztok!
Root nélkül fel lehet tenni a telefonra a gcam app-ot úgy hogy működjön is? Magisk-et láttam használják sokan, mert ahhoz nem kell root, viszont a TWRP-t nem sikerül feltenni a root hiánya miatt.
Ha tegyük fel rootolom a telefont, akkor a gyári frissítés még települni fog?
-
csongi
veterán
-
sz.feco
újonc
-
bach66
tag
Üdv!
A MIUI 12-ben megmaradt a telefonbeszélgetés rögzítése opció?
-
Lackó77
csendes tag
-
kicsi007
tag
A rendszerfrissítésnél nyomogasd a MIUI feliratot legalább 10x,s utána megjelenik a frissítési beállítás között!
-
Lackó77
csendes tag
Az mitől van hogy a rendszerfrissítésnél nincs olyan funkció hogy ki tudnám választani a telepítő csomagot?
-
kicsi007
tag
-
TIT
veterán
-
starr
őstag
-
TIT
veterán
-
starr
őstag
-
TIT
veterán
-
starr
őstag
-
TIT
veterán
Nekem még nincs miui 12.
-
starr
őstag
Foglamam sincs, én csak a heti EU vonalat követtem. Nem tudom hogy áll a Global stabil.
Viszont amióta megvan a telefon, gyakorlatilag semmi érdemi újdonság nem történt, úgyhogy annyira nem kell várni, jobb nem lesz. Inkább egyre jobban merül MIUI 12 óta. -
csongi
veterán
-
starr
őstag
Nem lesz több heti EU ROM a telefonunkra.
-
TIT
veterán
-
csongi
veterán
-
TIT
veterán
Semmi,pedig már rég jönnie kellett volna.
-
peestike
senior tag
-
csongi
veterán
Jott valakinek 12? Nalam semmi :(
-
dchard
veterán
-
dewil666
őstag
Sziasztok!
Érdemes frissíteni 11.0.3.0 ra?
Van hátránya (gyorsabb merülés....)? -
TIT
veterán
-
dchard
veterán
-
TIT
veterán
-
csongi
veterán
-
dchard
veterán
Ha valakit érdekel, a 11.0.3.0 ma jött ki, továbbra is jól működik a pitch black recovery + Magisk 20.4 kombóval a root.
-
f.i.s.h.
csendes tag
-
f.i.s.h.
csendes tag
-
dchard
veterán
Sziasztok!
Van aki 2 SIM-mel használja a mi 8 lite-ot?
Kaptam az otthoni TV+Internet előfizetéshez egy Vodás mobilelőfizetést is, amihez jár adatcsomag is.
Mivel az elsődlegesként használt, szintén Vodás mobilelőfizetéshez viszonylag kis adatcsomag jár, gondoltam, érdemes lenne igénybe venni a másikat és beletenni a 2. SIM slotba a parlagon heverő nanoSIM-et.
Ha közületek valaki esetleg 2 SIM-mel használja a mi 8 lite-ot, tudna néhány mondatot írni a tapasztalatokkal kapcsolatban? Én még soha nem használtam ki a dualSIM-es megoldást, főleg nem mobilinternet fókusszal.
Köszi és üdv:
f.i.s.h.
Jól működik, picit gyorsabban merül de ez normális.
-
csongi
veterán
Sziasztok!
Van aki 2 SIM-mel használja a mi 8 lite-ot?
Kaptam az otthoni TV+Internet előfizetéshez egy Vodás mobilelőfizetést is, amihez jár adatcsomag is.
Mivel az elsődlegesként használt, szintén Vodás mobilelőfizetéshez viszonylag kis adatcsomag jár, gondoltam, érdemes lenne igénybe venni a másikat és beletenni a 2. SIM slotba a parlagon heverő nanoSIM-et.
Ha közületek valaki esetleg 2 SIM-mel használja a mi 8 lite-ot, tudna néhány mondatot írni a tapasztalatokkal kapcsolatban? Én még soha nem használtam ki a dualSIM-es megoldást, főleg nem mobilinternet fókusszal.
Köszi és üdv:
f.i.s.h.
Teljesen jól működik.
A hybrid megoldás is működik. -
f.i.s.h.
csendes tag
Sziasztok!
Van aki 2 SIM-mel használja a mi 8 lite-ot?
Kaptam az otthoni TV+Internet előfizetéshez egy Vodás mobilelőfizetést is, amihez jár adatcsomag is.
Mivel az elsődlegesként használt, szintén Vodás mobilelőfizetéshez viszonylag kis adatcsomag jár, gondoltam, érdemes lenne igénybe venni a másikat és beletenni a 2. SIM slotba a parlagon heverő nanoSIM-et.
Ha közületek valaki esetleg 2 SIM-mel használja a mi 8 lite-ot, tudna néhány mondatot írni a tapasztalatokkal kapcsolatban? Én még soha nem használtam ki a dualSIM-es megoldást, főleg nem mobilinternet fókusszal.
Köszi és üdv:
f.i.s.h.
-
dchard
veterán
-
bach66
tag
-
zzz03
őstag
-
bach66
tag
-
pècsimunkás
addikt
Na, keresek ma is frissítést, hátha adja.
A 10- en mikori a biztonsági frissítés?Nem volt időm szerkeszteni.
Elnéztem, Android 10 van rajta
! -
pècsimunkás
addikt
-
csongi
veterán
Annyi még anyám telefonjáról, hogy Android 9 van rajta, biztonsági frissítés: április 1.
Mintha olvastam volna, hogy lesz Android 10 is, és MIUI 12.
Az Android 10 mikorra várható?Már annak kellene lennie
-
pècsimunkás
addikt
Annyi még anyám telefonjáról, hogy Android 9 van rajta, biztonsági frissítés: április 1.
Mintha olvastam volna, hogy lesz Android 10 is, és MIUI 12.
Az Android 10 mikorra várható? -
pècsimunkás
addikt
Esetleg nézd meg adguard log-ban hogy blokol-e olyat hogy
bigota.d.miui.com
Ha igen, tedd white list-re.
Ok, köszi. Holnap megnézem.
Ma csak kikapcsoltam az Adguardot, majd a frissítések letöltése után vissza kapcsoltam.
Ajánlottam édesanyámnak a Samsung böngészőt (persze az Adguardot is tőlem tudja
). Van benne gyárilag reklám blokkoló, de amúgy is nagyon jó böngésző.
Azt mondta, megszokta a Chrome-ot, maradjon az, az Adgurdal. -
aprokaroka87
nagyúr
Az Adguard volt a ludas.
Kikapcsoltam, jött is le a frissítés rögtön. Fél éve nem voltam itthon, anyám próbálta letölteni a frissítéseket, de nem sikerült. Most viszont igen.
Köszi a segítséget
!Esetleg nézd meg adguard log-ban hogy blokol-e olyat hogy
bigota.d.miui.com
Ha igen, tedd white list-re.
-
pècsimunkás
addikt
Nem fut valami reklám blokkoló vagy ilyesmi?
Nekem Redmi note 7 esetében pl volt már gond abból, mint kiderült az egyik listában szerepelt az update domain.
Az Adguard volt a ludas.
Kikapcsoltam, jött is le a frissítés rögtön. Fél éve nem voltam itthon, anyám próbálta letölteni a frissítéseket, de nem sikerült. Most viszont igen.
Köszi a segítséget
! -
pècsimunkás
addikt
Nem fut valami reklám blokkoló vagy ilyesmi?
Nekem Redmi note 7 esetében pl volt már gond abból, mint kiderült az egyik listában szerepelt az update domain.
Adguard fut. Kikapcsolom, megpróbálom úgy akkor.
-
aprokaroka87
nagyúr
Nem fut valami reklám blokkoló vagy ilyesmi?
Nekem Redmi note 7 esetében pl volt már gond abból, mint kiderült az egyik listában szerepelt az update domain.
-
pècsimunkás
addikt
-
csongi
veterán
-
pècsimunkás
addikt
-
Koni74
csendes tag
-
baluponthu
csendes tag
-
TIT
veterán
-
csongi
veterán
-
TIT
veterán
-
csongi
veterán
De az már jó. Nem? 2 főverzió frissítést kapott eddig, ugye?
Ha jól emlékszem igen. De ugye a 10 csak egy szűk update volt a 9-re. Ami nem is igazán nevezhető főverziónak.
-
pècsimunkás
addikt
-
csongi
veterán
Elmeletileg jovohonapban Kezdodik a 12csereje.
Kivancsi leszek mikor jon, es milyen lesz.
Szerintem a 12-re erkezik egy droid verzio es kb ennyi. -
szs85
aktív tag
Sziasztok
Leírom pár héttel ezelőtti tapasztalatomat a telóval, hátha vkinek segítség lesz.
Miután kezembe kerül egy Xiaomi teló, általában lecserélem a globál romot (leginkább) a xiaomi-eu-s romra. Így történt ez most is. Csakhogy nem nagyon találtam megfelelő twrp verziót, mivel mindegyik jelszót kért.
A sokadik ilyen próbálkozásnál elment a kép, és csak a háttérvilágítás maradt, plusz az értesítő led. Hiába léptem be adb-ben parancssorral edl-módban a számítógéppel összekötve nyilván nem sikerült a miflash-sel telepíteni semmit, mivel a mi fiókom nem rendelkezik edl-autentikációval (edl authorized account).
Itt a fórumon próbáltam segítséget kérni, és nagyon rendesek voltak, de nem jött össze. Így a google translate-tel a hónom alatt ugrottam fejest az orosz 4pda-ba és ott többen hivatkoztak többek között arra a személyre, akitől én is segítséget kértem. Ha valakit érdekel, privátban elküldöm a nevét.
Kicsit tartottam ettől az egésztől, de jobb ötletem egyszerűen már nem volt. Írtam neki face-en, 25 dollárt kellet utalnom paypal-on, ami a konverziós díjakkal bőven nem a hivatalos árfolyam. Ő basic angollal nyomta, de nem is kellett több. Kétszer futottunk neki (egyik nap este 1 órát, és másnap délelőtt újra), de megcsinálta, újra működött a teló, mint egy friss telepítésnél.
Hát ennyi, hátha valakinek jól jön a fenti infó, és nem akar ilyen esetben annyi időt neten túrni, mint én tettem. -
starr
őstag
-
starr
őstag
-
enginev3.0
félisten
Heti rom changelog
-
starr
őstag
TWRP-ből rakta fel?
Ha igen akkor wipe /system, és mindkét cache-t is, aztán mehet rá mondjuk az EU weekly.
Ha xaraxik, akkor wipe /data, ami ugye hard reset. -
Graphics
Jómunkásember
Halihó, kéne egy kis help.
Elvileg egyik ismerős manuálisan véletlenül a MIUI 12-es kínait töltötte le, fel is települt, de hát ugye a készülék eddig global volt.
Kérdés, innen könnyű visszaállni, vagy neki se fogjak?
-
starr
őstag
Oh bocs, dupla hsz
Nálad nem lassú? Nem lett túl pörgős vele a telefonUgyanolyan, mint volt. Más launchert használok, ha nem tudnám, hogy ez már MIUI12 észre sem venném. A merülés is megmaradt.
Bárcsak túl pörgős lenne...
-
enginev3.0
félisten
-
enginev3.0
félisten
Valaki felrakta már a xiaomi eu miui 12-t?
-
TIT
veterán
Már másodjára csinálja,hogy egyre hangosodó gerjedő-sípoló hangot ad ki a teló 3 mp-ig kb.
Eldobtam mielőtt felrobban a kezemben ez a vacak. -
zzz03
őstag
talalkozott valaki olyannal, hogy gyorstoltessel (18w) csak 72%ig hajlando tolteni a telo? utana folyton eldobalja a toltest. 72% nal atrakom (masik toltore) 5w mezei toltesre es minden gond nelkul megy tovabb a toltes. legfrisebb global stabil a rom, android 10-el.
-
starr
őstag
Sikerült rábírnom a hátlapi segédkamerát, ahogy adjon képet is. Ilyen. 3MP
/vendor/etc/camera/camera_config.xml -ben a két db "BACK_AUX" szövegeket kell átírni "BACK"-re, majd reboot. A gyári appban, ha előlapi váltunk, akkor ez a segédkamera lesz helyette. Ilyenkor az előlapi nem elérhető. Jónak nem jó, csak érdekesség. Fix fókuszos.
-
starr
őstag
Szerencsére van megoldás.
Az új, ocsmány redőny kikapcsolása:
Beállítások, kepernyokivágás és állapotsor
Use control center-t kikapcsolni -
starr
őstag
Feltaktam a legújabb eu weekly miui12-t.
Hihetetlenül elqrták a fentről lehúzható gyors gombokat.
(Képet nem tudok csatolni ezze xrral, mert kamerákat ajánl fel tallózás helyett) -
dchard
veterán
Egyelőre annyi, hogy gördülékenyebb lett az egész rendszer. Merülése az előző rossz állapot, és az eredeti állapot között van félúton, bár most elég sokat használom a home office miatt.
Szóval valamivel jobb, de csodát nem csinált. Viszont pl a böngésző nem fagyott ki azóta, előtte rendszeresen...
1/2...1 évente mindig jót tesz egy hard reset, csak hát az ember nehezen szánja rá magát.Nálam is a wifi a "csúcs" fogyasztó, korábban a cell standby volt az, ez utóbbi normális tekintve hogy milyen keveset használom a telefont. Persze vigyázni kell, mert ha egy app basztatja a wifi-t de öönmagában nem generál jelentős fogyasztást, akkor ez nem biztos hogy kiderül a gyári battery monitor-ból... Nálam a "nem használás" mellett most 3 nap körül bír.
-
starr
őstag
Egyelőre annyi, hogy gördülékenyebb lett az egész rendszer. Merülése az előző rossz állapot, és az eredeti állapot között van félúton, bár most elég sokat használom a home office miatt.
Szóval valamivel jobb, de csodát nem csinált. Viszont pl a böngésző nem fagyott ki azóta, előtte rendszeresen...
1/2...1 évente mindig jót tesz egy hard reset, csak hát az ember nehezen szánja rá magát.Ha wifin van, gyakran felébreszti valami. Naptime-ot is használok, hogy lezárás után kapcsolja ki a wifit, meg minden, de így sem sokkal jobb, mint hard reset előtt. Szóval xar az egész. Ráadásul gcam sincs már Android 10 óta, a gyári pocsék szétkent képeket csinál 5MB-os mérettel. Kezdek kiábrándulni.
-
starr
őstag
Egyelőre annyi, hogy gördülékenyebb lett az egész rendszer. Merülése az előző rossz állapot, és az eredeti állapot között van félúton, bár most elég sokat használom a home office miatt.
Szóval valamivel jobb, de csodát nem csinált. Viszont pl a böngésző nem fagyott ki azóta, előtte rendszeresen...
1/2...1 évente mindig jót tesz egy hard reset, csak hát az ember nehezen szánja rá magát. -
Jonesy84
tag
-
dchard
veterán
Én pont ma csináltam hard resetet emiatt. 2-3 hónapja próbálom kideríteni mi eszi, de egyik ilyen stat program sem fut normálisan. Nem sikerült.
Format /data, Mi Cloudból visszaálltam, majd közvetlenül utána Google bizt. mentésből is.
Gyakolatilag visszaállt minden, csak be kellett újra lépegeti ebbe-abba. Fél óra nyomkodás volt az egész.2-3 nap után ha megosztanád a tapasztalatodat (ért-e valamit a hard reset), azt itt többen megköszönnénk.
-
starr
őstag
Dalvick cache volt törölve frissítés után, de komplett reset? Na azt nem.
Inkább azt fogom megvizsgálni, hogy mi eszi ennyire. Olyan volt már korábban, hogy főverzió váltás után valamelyik app volt beragadva, és annak a frissítése oldotta meg a dolgot, de volt már különböző google komponensek frissítése is, ami segített.Én pont ma csináltam hard resetet emiatt. 2-3 hónapja próbálom kideríteni mi eszi, de egyik ilyen stat program sem fut normálisan. Nem sikerült.
Format /data, Mi Cloudból visszaálltam, majd közvetlenül utána Google bizt. mentésből is.
Gyakolatilag visszaállt minden, csak be kellett újra lépegeti ebbe-abba. Fél óra nyomkodás volt az egész. -
viktorhu
veterán
Dalvick cache volt törölve frissítés után, de komplett reset? Na azt nem.
Inkább azt fogom megvizsgálni, hogy mi eszi ennyire. Olyan volt már korábban, hogy főverzió váltás után valamelyik app volt beragadva, és annak a frissítése oldotta meg a dolgot, de volt már különböző google komponensek frissítése is, ami segített.Én is van, hogy halogatom, de a vége mindig az, hogy reset után nem ismerek rá a telefonomra, mintha új lenne. 2011 óta androidozok, és sajnos még egyszer sem volt teljes értékű a telefon főverzióváltás után reset nélkül, de ez sokszor csak a reset után vált nyilvánvalóvá.
-
dchard
veterán
Dalvick cache volt törölve frissítés után, de komplett reset? Na azt nem.
Inkább azt fogom megvizsgálni, hogy mi eszi ennyire. Olyan volt már korábban, hogy főverzió váltás után valamelyik app volt beragadva, és annak a frissítése oldotta meg a dolgot, de volt már különböző google komponensek frissítése is, ami segített. -
viktorhu
veterán
-
bach66
tag
Köszönöm! Akkor még várok a frissítéssel.
Szép Húsvétot! -
dchard
veterán
-
bucihost
senior tag
Néha merül mint a Titanic néha meg nem
Szokásos+1 ugyan ezt tapasztalom én is
-
enginev3.0
félisten
-
bach66
tag
Vannak tapasztalatok az új 10-es androidról? Érdemes frissíteni?
-
enginev3.0
félisten
-
Janusz001
őstag
-
bucihost
senior tag
Hát annyira nem lett nyerő ez az új 10-es stable....
Bluetooth, wifi, és társai mocskosul eszik az akkut. Napi 2-3x kell töltenem....Anti-Rollback benne van még mindig a romokban?
-
starr
őstag
Eu weekly vonal:
Már egy jó ideje merült mint a nyeletlen balta.
Ha nem volt repülő módban, pláne, ha a wifi is be volt kapcsolva, akkor valami futott a hátterben. Napotna kétszer töltöttem. Most átállítottam 3G/2G-re 4G-ről, és egyelőre bíztató. Nem sikerül kideríteni egyértelműen.
Cella készenlét, wifi, ilyesmik voltak az első helyen.
Sajnos Android 10 óta sem az Amplify, sem a better battery stats nem fut megfelelően... -
Bl@tty
tag
Köszönöm szépen, ez volt a megoldás. PBR felment, PBR alól Magis.zip felment, utána már szépen megy a root újra. Köszi még egyszer! Be kéne rakni elsőbe, hogy android 10-en ez a jó recovery root-hoz (is).
Szerk: a root-ot valóban kipróbáltam olyan alkalmazással ami nem indul el root nélkül, tehát kipróbáltan működő megoldásról van szó

Ez jó hír.
Most így újra olvasva, amit írtam, egyik-másik része akár félre is érthető.
Csak hogy tisztázzam magam, a "saját készítésű" megjelölés nem arra vonatkozott, hogy én csináltam, hanem hogy nem az eredeti csapat készítette, a linkelt XDA fórumtéma szerzője az "elkövető" (aki nem én vagyok).
-
dchard
veterán
Tavaly szeptember óta nem frissítettem a telefonom
, így nem tudom, hogy működik-e, de a leírása szerint jó a 10-eshez a PitchBlack Recovery és a titkosítást is elkerüli, habár unofficial (=saját készítésű, az eredeti PB oldalon még régi van).
Ha esetleg kipróbálnád, azért írd le az eredményt...
Köszönöm szépen, ez volt a megoldás. PBR felment, PBR alól Magis.zip felment, utána már szépen megy a root újra. Köszi még egyszer! Be kéne rakni elsőbe, hogy android 10-en ez a jó recovery root-hoz (is).
Szerk: a root-ot valóban kipróbáltam olyan alkalmazással ami nem indul el root nélkül, tehát kipróbáltan működő megoldásról van szó

-
Bl@tty
tag
Tavaly szeptember óta nem frissítettem a telefonom
, így nem tudom, hogy működik-e, de a leírása szerint jó a 10-eshez a PitchBlack Recovery és a titkosítást is elkerüli, habár unofficial (=saját készítésű, az eredeti PB oldalon még régi van).
Ha esetleg kipróbálnád, azért írd le az eredményt...
-
Jonesy84
tag
Sziasztok! Sos segítséget kérnék.
én is feltettem a 10es droidot mikor megjött ota. (miui 11.0.1 global stabil, totál gyári, no mókolás) és azóta a bluetooth totál beakadt a telefonon (kép mellékelve) így sem a tegnapi napot, sem a mait nem bírta ki estig a telefon, pedig eddig sose volt bajom az akksival. A telefon mellé egy GTR van csatolva, gyári amazfit appal, így a bluetooth eléggé lényeges kérdés lenne. Esetleg találkozott már ezzel valaki, aki feltette a 10es droidot? Vagy esetleg valami ötlet, tipp? A nemzetközi vizeken eddig nem találtam érdemi információt! Köszi előre is a segítséget!
Sajnos nekem ugyan ez, volt már FR is de a hiba megmaradt. Xiaomi.eu romot használok. Valószínű várhatunk a frissítésig....
-
pècsimunkás
addikt
Sziasztok! Sos segítséget kérnék.
én is feltettem a 10es droidot mikor megjött ota. (miui 11.0.1 global stabil, totál gyári, no mókolás) és azóta a bluetooth totál beakadt a telefonon (kép mellékelve) így sem a tegnapi napot, sem a mait nem bírta ki estig a telefon, pedig eddig sose volt bajom az akksival. A telefon mellé egy GTR van csatolva, gyári amazfit appal, így a bluetooth eléggé lényeges kérdés lenne. Esetleg találkozott már ezzel valaki, aki feltette a 10es droidot? Vagy esetleg valami ötlet, tipp? A nemzetközi vizeken eddig nem találtam érdemi információt! Köszi előre is a segítséget!
Gyári visszaállítás volt?
-
dchard
veterán
-
baluponthu
csendes tag
Sziasztok! Sos segítséget kérnék.
én is feltettem a 10es droidot mikor megjött ota. (miui 11.0.1 global stabil, totál gyári, no mókolás) és azóta a bluetooth totál beakadt a telefonon (kép mellékelve) így sem a tegnapi napot, sem a mait nem bírta ki estig a telefon, pedig eddig sose volt bajom az akksival. A telefon mellé egy GTR van csatolva, gyári amazfit appal, így a bluetooth eléggé lényeges kérdés lenne. Esetleg találkozott már ezzel valaki, aki feltette a 10es droidot? Vagy esetleg valami ötlet, tipp? A nemzetközi vizeken eddig nem találtam érdemi információt! Köszi előre is a segítséget!
-
TIT
veterán
-
enginev3.0
félisten
-
bucihost
senior tag
-
csongi
veterán
-
TIT
veterán
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Gitáros topic
- Milyen okostelefont vegyek?
- Linux kezdőknek
- Alternatív kriptopénzek, altcoinok bányászata
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és Frame-et a Valve
- Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- iPhone topik
- Háztartási gépek
- Xbox Series X|S
- További aktív témák...
- Apple iPhone 17 256GB 2027.06.01-ig Apple Garancia,Akku 100% Gyári 1 Töltés Ciklus
- Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Lenovo Legion Duel 2 512GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
- Moto G86 5G 8/256GB 0-perces Bontatlan 1 Év Garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest



). Van benne gyárilag reklám blokkoló, de amúgy is nagyon jó böngésző.


