- Csak semmi szimmetria: flegma dizájnnal készül a Nothing Phone (3)
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- iPhone topik
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Milyen GPS-t vegyek?
- Magisk
- Itthon is kapható lesz a kerámia Xiaomi Band 10
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
-
Mobilarena
Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!
Új hozzászólás Aktív témák
-
stefi68
addikt
válasz
thomas1997 #53649 üzenetére
The Galaxy Project van Nougatban, link is él: [link]
-
stefi68
addikt
válasz
thomas1997 #53643 üzenetére
A rev.4-es gyári rom mint írtam is, nem biztos, hogy tolerálja a rev.2-es bootloadert.
Az Odin miért szált el nem tudom. Milyen Odin volt és melyik Nougat rom?Mint írtam már, ha van TWRP biztos nem kínlódnék a gyári romokkal.
Találsz alig módosított, kigyomlált, akár root-olatlan főzött romot, szerintem Nougatot is ha szétnézel az Xda-n -
zsizsef
senior tag
válasz
thomas1997 #53643 üzenetére
Root vagy függetlenítés volt előbb?
Ha már root van, akkor adj neki egy lehetőséget: v7 -
stefi68
addikt
válasz
thomas1997 #53633 üzenetére
Alexndr jóvoltából feltöltöttem rev.2-3-4 BL-ból egyet-egyet ide: [link]
Ezek TWRP-ből feltehetők
-
stefi68
addikt
válasz
thomas1997 #53630 üzenetére
TWRP szerintem csak zip-et és img-t lát
A gyári rom nem tudom mennyire szereti az ilyen kombókat.
ODIN-os kérdésekhez ott az összefoglaló...Amúgy ha már TWRP lesz, én tennék rá valami főzeléket, Nougat-ot, Oreo-t mindegy
-
stefi68
addikt
válasz
thomas1997 #53628 üzenetére
Itt találtam régi BL és CP fájlokat a G935F-hez: [link]
A kereső miatt, hogy más is megtalálja: régi bootloader, rev.1, rev.2...
-
stefi68
addikt
válasz
thomas1997 #53620 üzenetére
Elvileg vissza lehet menni nem hivatalosan, korábbi android verzióra.
Mivel alacsonyabb a BL rev. (bootloader) verziószáma, TWRP-ből kell telepíteni egy korábbi rev. verziójú BL-t, majd ODIN-nal gyári Nougat.Ezt a kérdést én is feltettem korábban. Ez volt a válasz rá: [link]
-
KTibxx
aktív tag
válasz
thomas1997 #53622 üzenetére
Helló!
Érdemes lenne megpróbálni recovery-ből egy full resetet, majd így "tisztán" odin-nal ismét feltenni a romot. Szerintem megoldja a belassulás gondot. -
gerner1
nagyúr
válasz
thomas1997 #53622 üzenetére
Ezért jeleztem lehetséges megoldásnak a root -ot. Egyébként, az utolsó 7.0 -ás release óta eltelt időben temérdek ponton változott a szolgáltatók hálózata. Ezzel csak arra célzok, hogy egyeltalán nem biztos, hogy 7.0 -val megint olyan lesz, mint "anno".
Csak az elmúlt évben (mindhárom szolgáltató) frekvenciákat cserélt és bővített B7 -re (amelynek fizikai tulajdonságaiból adódóan sok helyen gyengébb lett a térerő). A Telenor év elején változtatott sokat a VoLTE miatt, a Voda pedig az elmúlt ~1 hónapban Szintén a VoLTE miatt. Továbbá, ha valamelyiküknek "úgy tetszik", akkor -akár- meg is szüntethetnek bázisállomást, amelynek következtében a távolabbiak (addig azzal szomszédosak) látják el az adott területet ~lefedését, az azonos ponton mérve gyengébb térerővel.
Egyszóval, nem feltétlenül biztos, hogy a készüléken futó firmware biztosít(hat) megoldást... Nálunk például jobb lett a térerő, és ehhez semmi köze nem volt a készülékeinknek, és a rajtuk futó firmware -nek, mert azokon változás, vagy "másra" beállítás nem történt.
-
válasz
thomas1997 #53620 üzenetére
A hibaleírásod alapján a telefon a rossz, nem a rajta lévő rendszer (szerintem), a legtöbbünk készüléke nem produkálja ezeket a tüneteket. Ha szervizből jött lehet ott nem csináltak vele semmit vagy nem oldotta meg a problémádat. Hogyhogy nincs már rá gari, ennyire az elején vetted?!
-
gerner1
nagyúr
válasz
thomas1997 #53620 üzenetére
Arról, már nem lehet downgrade -elni, még korábbi 8.0 -ra sem (Összefoglaló...). Root -tal, talán van esélyed a 7.0 használatára.
A térerő kérdése is eléggé "képlékeny". Nálunk például, úgy ~2hete jobb lett, pedig semmit sem csináltam a telefonokkal (frissítés sem érkezett, 8.0 -án (XEH) vagyok, Voda hálózat) ...
-
Sza_Sa
senior tag
válasz
thomas1997 #39857 üzenetére
Annyira általános, hogy amikor kihoztam a telefont a szalonból, az első nyomásra azt hittem, hogy betört a kijelző akkorát kattant. Aztán még párat, de csak ha a jobb oldalát nyomtam meg. Két nap után már nem kattogott, szépen puhán kattan.
-
nggabi
félisten
válasz
thomas1997 #39853 üzenetére
Több helyen készülnek a kijelzők és az se mindegy honnan vágják ki a panelt. Fogsz kapni egy papírt, hogy jó a teló és kész.
-
Osz24
tag
válasz
thomas1997 #39853 üzenetére
Szia!
Sztem kerdezd meg tölük,ahova leadtad a multkor.
Amugy nekem se mukodik a bal oldala a homb gombnak a jobb az igen!( Es van hogy a home gomb közepen neha halkan kattog) Akkor ez gariba csere?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Az S7 és S7 edge variánsok nagy átfedése miatt, mindkét topik egyformán használható bizonyos kérdésekre. Íme, a
- Galaxy S7 topik.
OFF témával kapcsolatban pl:
- Android alkalmazások (3rd party app -ok, pl: Nova launcher, Poweramp, stb)
- Facebook / Messenger app
- Android OFF
- Galaxy OFF
- Telekom Mobile
- Vodafone
- Yettel
- Digi Mobil
- Garancia & Fogy.védelem
- Mobiltelefon beárazás
- Melyik "telefont" vegyem ?
- E-Robot topik
- Tasker topik
- Reklámblokkolók topikja
topikok valemelyikének a haszná-
lata javasolt!
! Tilos a hirdetés, keresés, kí-
nálás! Amelyek helye itt van :
- hardverApró
! Tilos a warez, az FRP-lock, és a készülékfüggetlenítés
⇒nem-hivatalos módon témái, és az ezekkel kapcso-
latos segítségnyújtás !
- Csak semmi szimmetria: flegma dizájnnal készül a Nothing Phone (3)
- Autós topik
- EA Sports WRC '23
- OpenMediaVault
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Nagyon erős ajánlattá kezd válni a SteamOS
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- sh4d0w: Árnyékos sarok
- TV antenna és jelerősítés
- További aktív témák...
- ÚJ BONTATLAN Apple Watch Se Series SE 2024 40-44mm Azonnal Átvehető DEÁK TÉRNÉL 1 Év apple Garancia.
- Apple Watch SE 2022 GPS 44mm
- Apple watch Ultra 2 black edt 2027.11.07 Apple jótállás+ Apple Care +
- Amazfit Gtr 3 Pro okosóra dobozával újszerű állapotban
- Apple Watch SE 2022 44mm Újszerű/1-3 hónap gar./Akku 100%/p4326
- Azonnali kézbesítés az év bármely pillanatában
- Hp Prodesk 600 G3/ G5/ G6 SFF-MT / i5 8-9-10 gen, Hp EliteDesk 800 G4 / Win11- Számla, garancia
- AKCIÓ! Apple iPad Pro 13 2024 M4 512GB Cellular tablet garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! Honor Magic6 Lite, Honor Magic6 Pro, Honor Magic7 Lite, Honor Magic7 Pro
- Beszámítás! Sony PlayStation 5 825GB SSD digital konzol garanciával, hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest