Hirdetés

2019. február 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-12 17:25:41

Mobilarena

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

(#601) Capella válasza szilasz007 (#589) üzenetére

Capella
(fanatikus tag)

Ahhoz a fiókhoz nem lehet hozzáadni, amelyikre korábban másik készülékhez érvényesítettél ilyen promóciót. Így emlékszem, így tudom.
Ha egy másik mail címre létrehozott fiókra aktiválod, akkor arra meglesz a plusz tárhely.

Érdekes, én a Note8-am 100 GB-ját érvényesítettem már, mégis néha dob egy üzit, hogy járna 100 GB és aktiváljam. De nem nyomtam rá, hogy mi lesz. Ezt sem használom ki.

(#602) ollie válasza icecave (#600) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Be van kapcsolva, de a flip tok miatt többnyire nincs (amikor le van zárva a tok).

Az új Galaxy Watch valszeg most ősszel fog megjelenni, bemutatták a Note9-vel együtt.

[ Szerkesztve ]

(#603) HUTCHDB válasza icecave (#600) üzenetére

HUTCHDB
(PH! nagyúr)

En is ugralok ios, es android kozott.
Hol ezt erzem jonak, hol azt.
Az viszont teny, hogy a csucs androidok semmivel nem maradnak el az epp aktualis apple tronon ulo keszuleketol, sot, en tobbet toltok roboton, mint a "sotet oldalon", valahogy nem annyira unalmas a hasznalat, bar hozzateszem, semmi bajom az almaval.
Nalam az X meg alternativa is lehetne, de a kijelzomeret es a dual sim hianya visszatart az ismetelt veteltol.

[ Szerkesztve ]

IXSMD

(#604) icecave válasza HUTCHDB (#603) üzenetére

icecave
(PH! nagyúr)

Nekem az volt a baj, hogy Note-nak az is betett, hogy 4G/Volte hálózat alig volt a cégnél (van felettem pár emelet) és szívta az akkut, így mindig kikapcsoltam a VOLTE-t,de volt,hogy a 4G-t is, mikor dolgoztam. iPhone-nál csak előbbi van kikapcsolva és nem befolyásolja az akku fogyasztást. Bár nem értem a dolgot, azt olvastam valahol, hogy 3G alatt telefonálás közben nem lehet netezni, de nekem ment...

[ Szerkesztve ]

(#605) HUTCHDB válasza icecave (#604) üzenetére

HUTCHDB
(PH! nagyúr)

Sajnos ratapintottal a samsung egyik gyengejere a tererore.
Tobb keszuleknel volt e teten gond, nekem s7edgen napi szinten, s8 heti, s9 plus-on havi szinten jott az elo, hogy sms jott a nem fofadott hivasrol.
Nem tudom, hogy note9-nel mi a helyzet, de a tendencia (ha lehet igy fogalmazni) jo, vagyis konnyen lehet, hogy mar itt megszunt a terero problema.
A VOLTE-ra visszaterve az a helyzet, hogy az amit irtal 3G-vel kapcsolatban, az nincs (elvileg), mert a mobilhalozat lekapcsol hivas kozben. Ennek kikuszobolesere hoztak letre a VOLTE-t, ami samsungnal (s9 plus) hol mukodik, hol nem, nyilvan a terero erossegenek fuggvenye.

IXSMD

(#606) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Most 5:01 SoT, és még 30% van az akkuban. Ilyenről egy egész nap után az S9+-szal nem is álmodhattam.

(#607) ForRedGlory

ForRedGlory
(PH! nagyúr)

2.5 ora kijelzo es 54%...bar ma megneztem ezt a Fortniteot, ami gyorsan lehuzza az akksit. :D

Plusz ahogy neztem, elegge zabalja az is, ha youtube videot kuldok a TV-re.

[ Szerkesztve ]

*** powered by OnePlus 6T

(#608) seger

seger
(őstag)

Ez a bixby gomb nekem nagyon utban van... és sokszor nyomom meg pedig nem akarom....

(#609) Anulu79 válasza seger (#608) üzenetére

Anulu79
(PH! addikt)

Ezt pont kérdezni akartam, hogy kinek mi a tapasztalata vele.

(#610) FeRRaR1 válasza seger (#608) üzenetére

FeRRaR1
(őstag)

Én kikapcsoltam a fentebb linkelt appal.

Más, hogyan tudnék neki ugyan olyan funkciót adni mint a másik oldalon a bekapcsolónak? Hogy ugyan azt csinálja mind a kettő? (ha jól sejtem csak roottal menne)

(#611) seger válasza FeRRaR1 (#610) üzenetére

seger
(őstag)

Valamit nem jól csinálok... nem sikerül.
Bxaction az app neve?

(#612) Silent77

Silent77
(PH! kedvence)

Most én nem találok egy kapcsolót. :D
Kivették, vagy vak vagyok?
Wifi lezárt képernyőn menjen szundira.
Merre találom?
:R

(#613) FeRRaR1 válasza seger (#611) üzenetére

FeRRaR1
(őstag)

BXactions

a teljes neve, letiltani letudom, meg pár dologra beállítani, de az igazi az lenne ha egy másodlagos power gomb lenne kijelző kapcsolgatáshoz.

(#614) seger válasza Anulu79 (#609) üzenetére

seger
(őstag)

Ha bal kezemben van a telefon, húvelykujjam pont azon van... engem zavar. Vagy ha asztalon a tel és kikapcsolom közben átfogom a telefont, megnyomom:(

(#615) Ati007

Ati007
(őstag)

Ha valaki rendelne dbrand fóliát a hátuljára priviben jelentkezzen, ha 2öt rendelünk nincs posta költség.

(#616) Titana válasza Troyci (#592) üzenetére

Titana
(tag)

Ezt én értem, hogy most ezt így oldották meg, de én mindig automata fényerőt használtam és mégis engedte, hogy levegyem kisebbre a fényerőt napsütésben is olyanra amilyenre nekem megfelelő volt a fényereje. :F :((( :K

(#617) Titana válasza icecave (#600) üzenetére

Titana
(tag)

Én is iPhone X-ről váltottam Note 9-re, régen Note mániás voltam, párszor rákaptam az iPhone készülékére, de mindig visszatértem. Aztán a 7plus szériától kezdve kezdtem megszeretni az ios-t, főleg az X volt számomra a csúcs, imádtam, de most viszont a Note 9-nél azt éreztem, hogy eljött az idő, hogy vissza térjek. Az biztos, hogy nagyon sok mindenben változott az android. (Küzdök még vele rendesen :DDD ). Végül is mind a két rendszert szeretem, mindkettőnek van jó és rossz oldala.(mindig azt mondom, hogy a kettőből kéne egy telefont csinálni) ;]

(#618) LosBlancosrm válasza seger (#611) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Engem is zavar. Sajnos az az app se tudja kikapcsolni teljesen, mert egy villanás erejéig bejön.

A pc-s móddal ez megszűnne? Valaki próbálta? Nem vírusos stb?

[ Szerkesztve ]

(#619) Plazmacucci válasza LosBlancosrm (#618) üzenetére

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Nem működik a pc mód, nem csinál semmit.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#620) Plazmacucci válasza Ati007 (#615) üzenetére

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

rendelnék fóliát, csak nem tudom ki tenné fel :)

(#621) viera válasza icecave (#600) üzenetére

viera
(őstag)

Úgy tudom,hogy szeptember közepétől lesz Galaxy Watch. :K Én is arra várok. :))

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#622) LoGeN90 válasza icecave (#600) üzenetére

LoGeN90
(tag)

Sportolasra egyertelmuen jobbak a Samsung orai.

(#623) Balika911 válasza icecave (#600) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Sporthoz miért nem veszel egy sportórát, például egy Garmint?

[ Szerkesztve ]

Harman Kardon 171S erősítő eladó

(#624) icecave válasza Balika911 (#623) üzenetére

icecave
(PH! nagyúr)

Garminok eddig úgy tudtam futáshoz a legjobbak, nekem olyan kellene ami konditermi edzéshez lehet jó (persze tudom pont ez a fájó pont mindegyiknél), futás helyett meg szobabicaj meg futopados emelkedőn séta amit csinálok. Arra jó bármelyik hisz a kezem alig mozog, simán leköveti bármelyik.

(#625) gyuri81 válasza seger (#608) üzenetére

gyuri81
(PH! addikt)

Épp a múltkor láttam egy videót, hogy a csávó egy strapa teszt alatt, mikor karcolgatta a telefont egy szikével, úgy kikapta véletlen a gombot mint a huzat! Szedd ki te is, ha zavar... :DDD

Note 8+ Gear S3 Frontier

(#626) Balika911 válasza icecave (#624) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

A többi óra nem tudom, hogy kezeli, de kondihoz tényleg nem az igazi egy Garmin. Bennvan kb. az összes edzőtermi gyakorlat, de minden sorozatot és ismétlést manuálisan felvinni a Connectre körülményes.

[ Szerkesztve ]

(#627) LosBlancosrm válasza gyuri81 (#625) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Én azt várom, hogy alin megjelenjen egy kamu bixby gomb, amit a helyére lehet rakni. :D Ha nem menne a vízállóság rovására, lehet, hogy egy gyenge pillanatomban kikapnám... :D

(#628) icecave válasza Balika911 (#626) üzenetére

icecave
(PH! nagyúr)

Én sem úgy gondoltam, a baj inkább az ugye, hogy egy súlyzós edzés alatt sokat mozog a kezed és feszül is, ha épp olyat csinálsz, ezáltal az opikai pulzusmérő nem tudja lekövetni a pulzusod, vagy nem méri, vagy összevissza ugrál 30-120 között :D Utána nézek, lehet vannak órák, amiknél nem ilyen para a helyzet, még ha messze is van a tökéletestől. Nem vagyok élsportoló, joggal mondhatná bárki, hogy mi a f*szért érdekel ennyire a pulzus, stb. Nos, jórészt egészségügyi okai vannak, amit nem fejtenék ki.

(#629) Balika911 válasza icecave (#628) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

A pulzusmérés mindenképpen hasznos tud lenni. Ha meghúzod kicsit az óra szíját, akkor biztos nem csúszkál, nekem például a Garmin rugalmas szíja nem is kényelmetlen így. Az viszont egyéntől függ, mennyire pontos/megbízható az optikai szenzor. Ebben nagy a szórás, plusz az edzőtermi munka tényleg más, mint a futás, bringa, túra és társai.

Lehet, a biztonság kedvéért célszerűbb megfontolnod egy mellkaspántot.

[ Szerkesztve ]

(#630) sanyijedi válasza LosBlancosrm (#618) üzenetére

sanyijedi
(senior tag)

ugyan ez.. villanás is van, illetve elindul az app a háttérben

Samsung Galaxy S10 + Apple iPhone XI

(#631) save

save
(tag)

Ti hogy zárjátok le a kijelzőt használat végén?

(#632) Plazmacucci válasza save (#631) üzenetére

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

gomb

(#633) icecave válasza Balika911 (#629) üzenetére

icecave
(PH! nagyúr)

Épp azt nézem, Apple watch is kompatibilis a Polar H7/H10-el, lehet az lesz a jó megoldás. Plusz ugye,ha nem iPhone és Watch marad, akkor van a polarnak is appja erre.

(#634) gyuri81 válasza save (#631) üzenetére

gyuri81
(PH! addikt)

Nova launcherben egy felfele csúsztatás.

Note 8+ Gear S3 Frontier

(#635) save válasza gyuri81 (#634) üzenetére

save
(tag)

Régebben, más telefonoknál ugyanezt a megoldást használtam, de reménykedtem, hátha ennek a telónak van valami saját trükkje erre.

(#636) pleslie82

pleslie82
(tag)

Sziasztok!

Szeretnék venni egy Spigen Essential F301W(ultraslim,9W) típusú wireless töltőt. Sokallom a gyári árát... :(
Használ esetleg valaki ilyet? Gondolom kompatibilis a Note9-el is...

Samsung Galaxy Tab S4 LTE / Galaxy Note 9

(#637) S e t h válasza save (#631) üzenetére

S e t h
(PH! kedvence)

Ez nem bántja az ujjnyom azonosítást.
Képernyőzár (Screen Lock)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#638) k810 válasza save (#631) üzenetére

k810
(fanatikus tag)

Rácsapom a flipes tok fedelét. :D

Amúgy amit írtak, Nova-ban gesztusvezérlés, illetve én a Screen off and lockot használtam a Galaxy S2 után sokáig.

Samsung Galaxy S9+

(#639) Silent77 válasza Silent77 (#612) üzenetére

Silent77
(PH! kedvence)

Erre valaki? :R

(#640) tovgab válasza pleslie82 (#636) üzenetére

tovgab
(tag)

Ezt ajánlom helyette, ha sokallod a Spigen árát. Nagyon jó minőség, bár gondolom már nem kell senkinek bemutatnom a Blitzwolf termékeit, majd' fél áron.
Ja és ennek van egy sima verziója is.

Ezek csak töltőpadok, meg kábel, kell hozzájuk 230-as adapter. Pl. a telóhoz kapott tökéletes, vagy ha van otthon elfekvőben, az is jó.
Persze ahhoz, hogy tudja a wireless fast charging-ot, olyan fej is kell hozzá. (gyári, vagy bármilyen QC-s töltőfej, pl. ez)

[ Szerkesztve ]

Oneplus 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro

(#641) petertoth10

petertoth10
(kvázi-tag)

Sziasztok! Note 9 használók közül valaki tudna segíteni egy játékbeli karakter kinézet megszerzésében? A dolog csak Note 9 és Tab S4 modellekkel működik. A játék neve Fortnite ami áruházban ingyenesen letölthető, csupán az én saját email + jelszó párosommal be kell lépni és három db pár perces játékot játszani. Hogy ne raboljam a drága időt, fizetek is érte előre pár ezer forintot banki átutalással vagy személyesen Budapesten! Nagyon hálás lennék érte ha valaki tudna segíteni!

(#642) ollie válasza LosBlancosrm (#627) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Valszeg lesz hamarosan egy update, amivel teljesen kikapcsolható lesz a Bixby, mivel az S9-hez is kiadtak egy ilyent 1-2 hónappal a telefon megjelenése után. Nem is értettem itt a topikban, hogy miért nem kapcsoljátok egyszerűen ki (mert az S9+-omon nekem ki volt), aztán rájöttem, hogy én sem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#643) FeRRaR1 válasza ollie (#642) üzenetére

FeRRaR1
(őstag)

Az appal én kitudtam, és nem is villan fel ha egyszer nyomok rá, csak ha gyorsan 2-3 alkalommal, amit csak próbaképp csináltam, valós életbe nem jelentkezik. De az igazi egy remap lenne hozzá hogy power gombként funkcionáljon.

(#644) Peterzon94

Peterzon94
(tag)

Na ma megjött nekem is a drágaság :DD
S8at váltotta nálam

iPhone X

(#645) ollie válasza Peterzon94 (#644) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Na ott nagy különbség lesz.

(#646) donkeresztes válasza ollie (#645) üzenetére

donkeresztes
(újonc)

Akkor mit szóljak én, Sam S6-ról váltva! Lesz akkuidőm! Csak Edigitalnál péntek óta "Összekészítés alatt" a motyóm, vigyázgatják, nehogy használjam. :O

-= Mindenkinek van baja. Akinek nincs, az csinál magának! =-

(#647) tomcruise

tomcruise
(tag)

(#648) LosBlancosrm válasza tomcruise (#647) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Mennyire jó minőségűek a termékeik? Gondolkozok egy Xiaomi PB2-n vagy Pro-n.

(#649) ollie válasza tomcruise (#647) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Kínából féláron van: [link]

Ez megbízható oldal, biztos, hogy eredetit kapsz (persze 1 hónap mire ideér, és a garancia is problémásabb).

(#648) LosBlancosrm: a Bitzwolf megbízható márka

[ Szerkesztve ]

(#650) tomcruise válasza LosBlancosrm (#648) üzenetére

tomcruise
(tag)

Megbízható minőség. Van belőle több mindenem (vezeték nélküli autós töltő, kábelek, sima töltő).

ollie: valóban meg lehet venni féláron kintről az általad említett "hátrányokkal". El kell dönteni, kinek mennyit ér meg. :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.