Új hozzászólás Aktív témák
-
proci985
MODERÁTOR
válasz
SeaShark #1091 üzenetére
jaja, a procin úgy max 1-2 fok plusszt fogsz kapni, a vidkari hátuljának hűtése viszont meg van oldva (ambient tempjei érezetően csökkeni fognak). nálam az IFX14 vége kb 120+120-140m3/hnál van a ventifesszel való játékom alapján, ekkora légszállításnál éri el a hűtő azt a pontot, amikor már a feszt tovább emelve nem tudok hőmérségletet nyerni (viszont nálam még a fölötte lévő kifújó gyengébb, a procin lévő két venti erősebb, lehet ez a baj).
Noctuákat mennyiért láttad (érdeklődök... nyár van, nekem közben Cosmosom lett -ami felhúzott ventikkel jól szellőzik, de idleben hajlamos megállni benne a meleg behalkított módban... elődje viszont 690es volt, és felépítésben eléggé hasonlóak
-, a gyári 1200asok halkak ugyan, de sajnos gyengék picit... én Papst 4412 G/L2kön gondolkodok, 5Vre leszabályozva nekem elég halkak
)?
vga akkor kifeje fúj és kétslotos. ez jó, lefele fújóval kicsit problémásabb a házban lévő légfuvallatok átlátása. vidkarin lévő gyári hűtések általában gyengék (olyan 15CFM / 20m3/h teljesítmény körül van pl a 3870en maximális fesz mellett), bár a nyákra merőleges friss levegő jót tesz.
ennyi ventinél sajnos a sok kábelt nem lehet megúszni (nálam most 8 12es van házon belül excl táp), kötegelővel viszont lehet machinálni (vagy valamelyik közeli kábelre rátekered a venti kábelét is). nálam zalman mfc1plus van, eredetileg a 690hez vettem (hála égnek kis trükközéssel a cosmos ajtaját is be tudom tőle csukni), előnye, hogy 6 ventit kezel, viszont pwmes ventit nem tud (az egy ilyenem az alaplapra van kötve). a 8adik kieg venti a vinyók mellett vidkarira merőlegesen, 5Vre leszabályozva (ugye a CM molex-3pin átalakítóiban az a jó, hogy a piros és sárga ér a molex részen nincs rögzítve, a kettő lazán megcserélhető, tehát ha fix 5 v 12 V kell, akkor simán az átalakítóval megoldható a dolog -ez a két említett házon kívül a Stackerekre is igaz-).
Új hozzászólás Aktív témák
- Legjobb kijelzős! ThinkPad T14s Gen 2 i5-1135G7 16GB 1000GB FHD 1 év garancia
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- Lenovo 14 Ideapad 3 FHD LED Matt i3-1115G4 4.1Ghz 8GB 256GB SSD Intel UHD Graphics Win11 Garancia
- DELL Precision 5540 Workstation i7-9850H Nvidia Quadro T1000 16GB 512GB 15.6 új akksi 1év garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB DDR5 RTX 5060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest