Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz emvy #65003 üzenetére

    Aha, akkor csak a soundbar, és a TV helye van felcserélve. Ez nekem azért bukik, mert csak egy alap soundbarom van, amin nincs HDMI csatlakozó, csak optika, USB, AUX, meg BT. Viszont a távirányítójával tudom kezelni a TV-t azon a szinten, hogy bekapcsolható, illetve forrást tudok választani rajta. Úgyhogy a TV távirányítója tényleg csak akkor kell, ha Netflixet nézünk rajta.

    Zenelejátszásra meg nem a soundbart használom, arra külön eszköz van, amit mobilról irányítok.

    Jó lenne egy mindent egybe megoldás, mondjuk egy Bose Soundbar 500 egy Home Speaker 500-zal, de akkor már kéne hozzá egy Bass Module is, és mindjárt 1500 EUR fölött vagyok, és még mindig nincs rajta sok HDMI bemenet (az szerintem csak a receivereken van), cserébe az egész rendszer egy appból irányítható, míg a jelenlegi multiroom hangszórók sajnos nem működnek együtt a soundbarral. Na de annyit nekem ez nem ér. Amúgy is főleg webrádiók mennek, ha zenét hallgatunk, és még a harmadannyi pénzt is úgy adtam ki érte, mintha a fogamat húznák. Ez a multiroom rendszer viszont vicces, hogy ugyanaz szól a konyhában, mint a nappaliban (külön szabályozható hangerővel) - de így legalább még akkor is, ha közben valaki játszik az Xbox-on, és a játék is ott szól halkan a háttérben.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák