Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Pttypang #49366 üzenetére

    "...azt mondod, megeri?"

    Azt az 1,38 EUR-t, amennyiért adják, nem, főleg, hogy akciósan időnként 1 EUR-ért lehet venni félliteres Monstert, és azért az más kategória. Noname cuccok egyébként itt 0,5 EUR körül mennek, néha már 30 centért is, ami alá a nagyobb élelmiszerláncok energiaitalokkal Mo-n sem szoktak menni (99 HUF). De egy próbára jó volt, már csak a vicces doboz miatt is.

    Bleki: Itt is hideg van, de most jöttem edzésről, az öltözőben még fáztam, aztán valahol a bemelegítés ötödik perce körül elmúlt. :P Mondjuk ma pont szabadnapos vagyok, de szerintem melóban sem lesz semmi ilyesmi gond. A reggeli indulásnál meg a luxusextrának számító ülésfűtés kb 15 mp alatt melegíti be a seggemet, onnét meg nem szokott gond lenni. A nap meg süt hétágra, szóval hiába szellőztettem át reggel teljesen a lakást az összes ablak sarkig tárásával, fűtésre azóta sem volt (sincs) szükség. Szerintem estig nem is lesz, bár tegnap este sem fűtöttünk be.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák