Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz ldave #16520 üzenetére

    Ezekkel a Sandiskekkel nincs teljesítménygond vagy hibás szektor? Sajnos elég sok a kamu SD kártya, főleg a jóárasítottak az Alin mondjuk úgy kockázatosak. Egyszer láttam erről videót, egy srác tesztelt egy kupac hamis SD kártyát és ugye lassabb az olvasás de főleg az írás része, mint egy eredetinek de ez még talán belefér, nem volt annyira vészes a különbség (kivéve pár nagyon gagyi kártyát, azok döglassúak voltak, de azokról még én is megmondanám, hogy hamisak, ha csak rájuk nézek). Az igazi gond velük, hogy tele voltak hibás szektorokkal, amit valahogy blokkolt a formázásnál, de azért elgondolkodtató.
    Én a Samu SD kártyát rendeltem inkább, az több ismerősnek is van és ha nem is merném az életemet feltenni rá, hogy eredeti, de az írás-olvasás sebessége rendben van, megegyezik az eredetivel és hibás szektor mentesek. Szóval ami úgy néz ki, mint egy kacsa és hápog is, togyog is, akkor az egy kacsa, legalábbis remélem :) A 128gb viszont én is kinövöm idén biztosan és váltanom kell, de azt hiszem maradok a Samunál.

Új hozzászólás Aktív témák