Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz runner 125 #7325 üzenetére

    Hát ha nincs ismerős a T-nél, akkor meg van kötve az ember keze :(((
    Velem egy Vivaz Prot akart elcserélni egy gyerek egy állítólag karcmentes, Dominós, 1 hónapos Satiora. Mondom legyen, küldje előre a telefont minden cuccával, és a számlát is kérem, vagy legalább a másolatát. Megjött a teló (nem volt éppen karcmentes), de számla sehol. Írtam neki, hogy ez így nem lesz jó, legalább fényképezze le. Okés, pár óra múlva jött 3 kép. Megláttam, és szerintem még a leghülyébb is észrevette volna, hogy sima paint-szerkesztés az egész...Írtam a srácnak, hogy ne nézzen madárnak, de ő állította, hogy eredetiek, meg hogy az sem tudja hogyan lehet szerkeszteni (persze nem hittem el). Azért felhívtam a T-t, hogy utánajárjak a dolognak, hátha lopott is, és akkor megy a feljelentés.
    Na és itt jön a T: annyit sem mondtak el, hogy kinek a nevén van, vagy hogy előfizetéses (részlet vagy egy összeg) vagy dominós. És érted, valaki megveszi az 1 hónapos telefont, amit részletre vettek (azt hiszem minimális 5-10k-t kellett akkor befizetni), és akár következő napon tiltják is - nem tud semmit sem csinálni...

    dedike: szerintem is...Nem hiszem el, hogy pl. az N8-nak ilyen magas az ára, egyszerűen vicc.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

Új hozzászólás Aktív témák