- Milyen okostelefont vegyek?
- Íme az új Android Auto!
- Lecsap az S26 Ultra az Exynos 2600-ra
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- Minden a BlackBerry telefonokról és rendszerről
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- iPhone topik
- Nagyon erős ajánlat lett az Apple Watch SE 3
- Az Ulefone gyárában jártunk
- Yettel topik
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Grave_444 #39448 üzenetére
ha pár ezressel drágább Asus H110I-PLUS lapot vettem volna
Vagy kisebb toronyhűtőt, bár szerintem így is bírni fogja.Egyébként én a Metis Plus-nál a merevlemez hőmérsékletére lennék kíváncsi pár óra játék után.
Nem reked meg elöl/fenn a meleg levegő? El tudja szívni a hátsó venti?Igazából azért érdekel, mert ha egyszer betelnek a merevlemezek, és bővítenem kell háttértárat, akkor lehet nekem is váltanom kell majd Plus-ra. A mostani felső ventim sajna kinyírja a felső, gyári HDD-tartót, míg a Plus-nál mehetne abba is merevlemez.
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő